2 rész

Doll házak és bútorok saját kezűleg.

Azt javaslom, hogy a mester osztály létrehozását ezen scan, szimulálva a házat, ahol a baba is kényelmes játszik annak báb. Ez egy nagyon izgalmas élmény, így aranyos anya, jobb eltölteni szabad idejüket együtt kézművesség, amelyen keresztül akkor nem csak felszabadítani egy csomó időt, mint a hercegnő nem múlik, hanem a hercegnőt lesz kellemes a gyermekkori kialakult az íze és gondoskodik otthonról :)







2 rész

Ez a összecsukható ház egyszerűen elkészült, így saját kézzel készített kézzel hozhatja létre.

A projekt létrehozásához a művész dupla borítót használt az albumok számára.

2 rész

Négy ilyen borítóra lesz szüksége az albumokhoz és még kettőhöz. amelyet a padlóra fog használni. Az első, amelyhez a kapitány elkezdődött, ragasztott minden sarkot és összecsukható pontot szalaggal. A következő lépés, hogy egymás után kell ragasztani a fedőlap a következő, összekötve őket a jobb oldalon az egyik a bal oldalán a következő ..

2 rész

Ezen kívül szükség van hozzá a padló minden szobában erre a jobb oldalán minden kör van tészta alul további stvorku.Prikleivaem szalagon egy kis rés a fold.

2 rész

Körülbelül meg kell érned ezt a tervet. Egyébként, ha a gyermeke már erős könyvből származik, megfordítva, akkor ezeket felhasználhatja. Akkor sokkal kevésbé lesz szükség a szomszédos oldalak ragasztására.

2 rész

Itt az ideje, hogy elkezdjük ragasztani a falakat a megfelelő funkcionális minden szobában gyönyörű háttérrel.

2 rész

Összeszerelt formában ez a design nagyon kevés helyet foglal el :))

2 rész

Itt az ideje, hogy megtervezzük és kitöltsük az egyes helyiségek terét. Azt javaslom, hogy nézd meg, hogy a kedves baba háza gondoskodott a baba gondoskodó anyjáról.

Fürdőszoba és hálószoba.

2 rész

A hálószobában (más nézőpontból) és a nappaliban.

2 rész






A nappaliban (más nézőpontból) és a konyhában.

2 rész

Konyha (más nézőpontból) és fürdőszoba.

2 rész

By the way, a fürdő maga jól jön egy megfelelő mosogatószerrel, és rakoviny- gyertyatartót és egy kis kerámia edény, tál naprimer- vareniya- csali :)

Minden fehér színt (vagy más kívánság szerint) színezünk, és az E-6000-et be kell ragasztani a bútorokkal.

2 rész

Egy szőnyeghez egy horgolt szalvéta is kijön.

Minden kép. a falakon ragasztották, az interneten találtak. miután kiigazította a szükséges méreteket.

2 rész

A koporsó könnyen átalakítható két kanapé alatt, és még mindig két különböző gyertyatartót és egy gyönyörű tálat használ, hogy egy padlót állítson elő.

2 rész

ilyen ravasz módokon sok apró dolgot lehet átalakítani, amelyek minden házban tele vannak :)

2 rész

Az ágy hálószobájában egy szalvétatartó, egy képkeret és egy frissítő volt használatban. Keretet alkalmazzuk egy fejtámlát, ami tovább díszített gyönyörű szövet és batting és a paplan pushpin.

2 rész

Amint láthatjuk, a légfrissítő kapacitása tökéletesen illeszkedik a lámpa kialakításához. Biztos vagyok benne, hogy a matracot. párnák és ágytakarók az ágyhoz, nem lesz nehéz neked. A mester még mindig olyan csodálatos törzsöt hozott létre, és a padlóra rakta a szalvétát, utánozva a szőnyeget.

2 rész

Sima módon menjen bútorok készítéséhez a konyhában. Elég könnyű improvizálni. Ha nem rendelkezel ezekkel a fából készült eszközökkel a sótartóval és a borsdarabokkal, akkor használhatsz sakkot. Az asztalhoz gyertyát és kerámia állványt használtunk.

2 rész

Szépség, és csak. ) És milyen fantasztikus és közös kreativitású járat :) Biztos vagyok benne, hogy a hercegnõi szívesen részt vesznek :)

2 rész

2 rész

Szerint a materials-projectqueen.org oldalon. Aranyos anyu és apu gondoskodó, remélem volt „egy élő” Ez a projekt, amely hamarosan itt található a folytatása :) A következő részben meg fogja tanulni, műhelyek rögtönzött báb a bútorok és dekor elemek. Ez egy nagyon izgalmas közös tevékenység, amely csatlakozni fog még közelebb a szívedhez, és tartani a hosszú memória A harmonikus megegyezéssel :) És a jövőben szeretőit örömmel fogja alakítani az íz és az ő gondozásuk „agyszüleménye” :)), akkor sikeres közös munkát. )

Üdvözlettel, Marina!

Milyen jó ember vagy.

Köszönöm szépségemet! A húgom gyermekeként házat készítettem a dobozból. Az elülső falat levágták, tapétázással átfedték, ablakokat vágtak át - csillékkel készültek.

Igen. Valóban ez a mi gyermekkorunk. A megfelelő dobozokból szekrények, takarók és párnák maradványai voltak. 5-6 éves voltam. a nagymamájomban lovagolt a vonaton, és amikor és a pénztárcámtól eltöröltem a kölyköt és ruhákat. Anya mondja. az egész autó elnézte az apró papucsokat, kalapokat, blúzokat. és anya meglepődött, amikor mindent összeszedtem. senki nem tanított. És most minden készen áll az eladásra. A böjtölés csak szuper. Köszönöm. Mentem magam egy idézet inspirációra!

Biztos vagyok benne, hogy a gyerekkori élmény hasznos a jövőben :))

Ilyen varázslat! És mindaz, ami él és jelen van. Melegített anyám keze melege! Nagy örömmel húzom magam magamnak! Hamarosan a hercegnőm megkérdezi!