2) A hátsó fékek javító készletének cseréje

Mindenki ismét köszönöm, egy nap két bejegyzés, persze, már nagyon sok tapasztalata van felhalmozott a javítás.
Nyáron az összes fékbetét cseréje volt a tárcsafékek, hátsó dobok előtt.






Nem fogom festeni, hogy mindent megváltoztatott. Mondhatok egy dolgot, amit hagyott, hogy izzadjon)
Az ék alakú hátsó fékhenger miatt az egész városot 22:00 óráig kellett megkerülnem, és meg kell kezdeni a változást.
És az egész kezdődött azzal a ténnyel, hogy az egyik este én vezettem a másik a fő utcán a város Barnaul megnyomásával a fékpedál furcsa valahogy kiütötte valahol hátul a gép, és ez volt rács, nos, harapós az oka, megállt jól nézett ki. Leültünk és elhajtottunk, és amikor a pedálra fékeztek, elkezdték verni a hullámokat. nem kellemes érzés. Úgy döntöttek, hogy megváltoztatják a háttámlákat. Vettem párna jön nyitott, és van egy katona ugrott mosók (kortól mindnyájan rozsdás, és folyamatosan mindent sopelki) egy rugós miatt podklininnogo fék henger, és emiatt egy pillanat alatt.






Megváltoztatta a henger, de itt nem volt az egész dob javítócsomagja, a szomorúság nem volt)
Itt az ideje, hogy a tél és a súlyos fagyok, valamilyen oknál fogva, ugyanaz a dob kezdett felhúzni, de nincs verés, megpróbálok a NG-hez csatlakozni a javító készlet megváltoztatásához. Megrendeltem a cégeket: Bbp (jobb fékrészek) Art.17282

A cég 1981-ben alakult. A teljes név a jobb fékrész. Az első, a cég szállított kiváló minőségű javító készlet csak a helyreállítása a féknyergek, de később bővítette kínálatát minden javítókészletek fékrendszerek. Jelenleg Better fékalkatrészek specializálódott gyártó és beszállító javító készletek tárcsa és dobfék és kézifékkel összes népszerű. A körülbelül 4 ezer tétel, beleértve a szerelvények, féknyereg dugattyú és a munkahengerek, útmutatók, portok, mandzsetta, ujjak és dugók, valamint a tavaszi rögzítőgyűrű rögzítőket. A cég specializálódása kiváló minőségű termékeket kínál. ISO tanúsítványok és orosz tanúsítványok vannak. Az összes termék tesztelése és megfelel az S.A.E. Van egy tesztlaboratórium és egy képzett mérnökök személyzete. A termékeket a legnagyobb csomagoló és kereskedelmi hálózatokhoz szállítják Észak- és Latin-Amerikában, és most Európában. Ország: Egyesült Államok Hivatalos honlap: www.betterbrake.com

Árcímke: 790 ₽ Futott 281000 km




Kapcsolódó cikkek