14 Vélemények a kazah közlekedési és kommunikációs akadémiáról, m

KazATC diákja vagyok, és nem mondhatok semmi rosszat az egyetemről! Ez tényleg egy jó hely, barátságos légkörben, oktatás során itt, „húzta” a tudás sok területen, elsősorban angol! És sok másnak is hiszem, hogy a KazATC egy komoly akadémia, amely a szakterületen igazi szakembereket képez. Az intézet olyan képzett pedagógusokat alkalmaz, akik nagy igényeket támasztanak a hallgatókkal szemben.







Kazahsztánban csak a magisztrátusok lépnek be magisztrátus alá. Például, a húgom nem tudott menni KazATK (VTPO), mert nem tudott fizetni a kért összeget a fejét. Egyik "natív" diplomás nem lépett be. Fogadott gazdag diplomások a KazNITI-től. Szerint a diplomások, az osztály kazniti tanárok, akik nem mentek át az versenyeztetési kiválasztási, vagy elbocsátották (néhány nem járnak iskolába). A KazNITI (jövőbeli egyetemi hallgatók) diplomás projektjeinek védelme alatt. Legközelebb ›

Egy rémálmok akadémia! Kihelyezett (distantsionniki), ha akarok, át az ülés az alábbi problémákkal: 1. Mivel sok a „válás” lehet már csak egy pár diáktársak; 2. A vizsgarendszerbe lépve nem fogsz bejutni, mert az ajtó zárva lesz (a 8. emeleten); 3. Ezután vált ismertté, hogy egyéni ütemezésre van szükség (kiderül, hogy nincs vizsga); 4. részesülő egyéni ütemben, akkor hagyja az egész ülés 5. Akkor megy a pénztáros, fizetni a kihagyott ülés 5400 minden. Legközelebb ›







Tanulni kezdtem ebben a "akadémián", rettenetesen romlottak! Még a kollégium is több tudást adott nekem, mint a Kazak. A tanárok figyelmen kívül hagyják, előadásokat adnak elő és üzleti tevékenységüket folytatják, majd a vizsgákon abszurd kérdések merülnek fel. Általánosságban csak önképzést és megtakarítást érhetünk el, és most csak a "diploma" nevű hivatalos papírt kell tanulnunk.

Sabak kashan bastalada syrtailarga? Kai aitan biluge Bolada? Magan darazsak saytka zhauabyn zhazasyndarma [email protected] bolmasa 87018639400ge zvondap bolsada aytyndarshy szövés sondiruli bolsa ház tel: 87243137468 nomerine zhauap kutemin okygandarynyzga Rakhmet.

Egy rémálmok akadémia! Kihelyezett (distantsionniki), ha akarok, át az ülés az alábbi problémákkal: 1. Mivel sok a „válás” lehet már csak egy pár diáktársak; 2. lépés egy ütemtervet a vizsgára, akkor nem megy le, mert az ajtó zárva marad (a 8. emeleten); 3. Később megtudtam, hogy mi szükséges az egyéni ütemezés (kiderül, hogy hiányzik egy vizsga); 4. részesülő egyéni ütemben, akkor hagyja az egész ülés 5. Akkor megy a pénztáros, fizetni a kihagyott ülés 5400 minden. Legközelebb ›

Tanulni kezdtem ebben a "akadémián", rettenetesen romlottak! Még a kollégium is több tudást adott nekem, mint a Kazak. A tanárok figyelmen kívül hagyják, előadásokat adnak elő és üzleti tevékenységüket folytatják, majd a vizsgákon abszurd kérdések merülnek fel. Általánosságban csak önképzést és megtakarítást érhetünk el, és most csak a "diploma" nevű hivatalos papírt kell tanulnunk.

Sabak kashan bastalada syrtailarga? Kai aitan biluge Bolada? Magan darazsak saytka zhauabyn zhazasyndarma [email protected] bolmasa 87018639400ge zvondap bolsada aytyndarshy szövés sondiruli bolsa ház tel: 87243137468 nomerine zhauap kutemin okygandarynyzga Rakhmet.

KazATC diákja vagyok, és nem mondhatok semmi rosszat az egyetemről! Ez tényleg egy csodálatos hely, ahol a barátságos légkör, a képzés során itt "sokszorosodtam" a tudásomat számos témában, különösen angolul! És sok másnak is hiszem, hogy a KazATC egy komoly akadémia, amely a szakterületen igazi szakembereket képez. Az intézet olyan képzett tanárokat alkalmaz, akik magas igényeket támasztanak a hallgatókkal szemben.




Kapcsolódó cikkek