12. folyamat: "Nagyszerű lenne, ha ..."

"Remek lenne, ha ..."

Mikor hivatkozhat erre a folyamatra?

• Ha észreveszi, hogy a negatív felé tolódott el, és ezért elutasítja az ellenállást, és pozitívra kíván váltani.







• Ha jól érzi magát, de szeretné az életed egyes aspektusaira összpontosítani, hogy még jobbá tegye őket.

• Ha negatív vagy potenciálisan negatív beszélgetést szeretnél halkan lefordítani valami pozitívabbá, vagy segíteni akarsz egy másik személynek.

Az érzelmi beállítások hatóköre jelenleg

A "Nagyszerű lenne, ha ..." folyamat a leghasznosabb, ha az érzelmi telepítése a következő tartományban van:

(4) pozitív várakozások, hit

(Ha nem tudjuk biztosan, mi az érzelmi hozzáállás, ezen a ponton, menj vissza a 22. fejezet, és alaposan át mindenféle érzések kapcsolódó operatív érzelmi skála.)

Amikor azt mondja: „Azt akarom, hogy eddig még nem történt meg,” akkor nem csak küld ki a vibrációs vágya, hanem (a mellett) hiánya kívánt vibráció felébreszti -, és nem mozdult. Nagyon gyakran, akkor is, ha nem mondjuk ki a második része a vágyak, és azt mondják csak: „Azt akarom, hogy megtörténjen,” a ki nem mondott szavakat, hogy a rezgés, amely továbbra is tartsa meg a rezisztencia állapotban marad.

De ha azt mondod: „Nem lenne jó, ha ez a kívánságom, hogy” az a várakozás egy teljesen más fajta, amely jellegénél fogva sokkal kisebb ellenállást.

Hasonlóképpen, a határozott vágy természetesen pozitív választ ad. Így ez az egyszerű, de nagyon hatékony játék jelentősen növelheti a rezgések szintjét, és javíthatja a vonzerőpontot, mert természetesen a kívánt célhoz igazodik. A "Nagyszerű lenne, ha ..." folyamat segít elérni mindazt, amit csak akar.

Nagyszerű lenne, ha a barátaim és én jobb időt töltöttünk volna, mint valaha!

Nagyszerű lenne, ha az út szabad lenne, és kellemes utazást tettünk volna ...

Nagyszerű lenne, ha ez a nap a munkahelyen tényleg hatékony volt!

Ha súlyos kapcsolatokat szeretne kötni valakivel, akkor így fogalmazhat:

Nagyszerű lenne megtalálni valakit, aki szeretett és tisztelt engem, mint én.

Nagyszerű lenne, ha találkozhatnék a szerelmemmel, és együtt maradnánk az életünk hátralévő részében.

Nagyszerű lenne, ha valaki élne a világon, aki szüksége van rám!

A játék „Jó lenne, ha ...” ugyanolyan hatásos, mint, amely a kérését, akkor világosan megfogalmazni a vágy, de nem követeli meg, erőfeszítés, hanem éppen ellenkezőleg, okoz kellemes érzést biztosít. Más szóval, ha nem sikerül, akkor a világ vége nem fog megtörténni. A rezgés sokkal lágyabb és nyugodtabb.







Például képzeld el, hogy fogyni szeretne. Itt találhatók a megfelelő lekérdezési lehetőségek.

Nagyszerű lenne, ha találnék egy olyan eszközt, amely segítene nekem!

Nagyszerű lenne, ha az anyagcserémet normalizálnám, és ez segíthetne nekem fogyni!

Nagyszerű lenne, ha a fogyás vágya, amely már régóta kínoz engem, végül valóra válhat!

Jó lenne, ha megismerhetnék egy olyan személyt, aki hatékony eszközt talált a súlycsökkentéshez, és segítene nekem a túlsúly megszerzésében.

Nagyszerű lenne, ha visszaadhatnám a súlyomat, amikor fiatalkoromban voltam.

Remek lenne, ha újra meg újra nézni, mint ebben a fotón!

A logikát követve azt fogja mondani: "Igen, ez a kérdés több éve zavart engem. Ha tudtam, hogyan kell ezt csinálni, és ha meg tudnám csinálni, régen elveszítettem volna. Az ilyen gondolatok ellentmondanak a vágynak, és továbbra is fenntartják azokat a rezgéseket, amelyek elválasztanak tőle. Ha azonban "Nagyszerű lenne, ha ..." játszol, a legtöbb ellenző rezgés nyom nélkül eltűnik.

Nagyszerű lenne, ha a testem ugyanolyan lesz, mint régóta álmodtam!

Nagyszerű lenne, ha sokkal könnyebb lenne megtalálni a súlycsökkenést, mint azok, amiket korábban hallottam!

Nagyszerű lenne, ha összeferhetnék az Energia áramlásával, és mindaz, ami bennem és körülöttem, vibrációs megfelelőségben jönne el!

Remek lenne, ha a testem összes sejtje egyetlen impulzusban egyesülne egy olyan test létrehozásához, amely megfelelne a képzelet által létrehozott képnek!

Nagyszerű lenne, ha érezném a könnyedséget az egész testben!

Remek lenne, ha a testem jobban megemésztené az ételeket!

Nagyszerű lenne, ha végre szerettem volna sportolni és aktív életmódot vezetni!

Jó lenne, ha tetszett a helyes és egészséges táplálkozás, ha én választani alacsony kalóriatartalmú élelmiszerek, így a teljes folyamat fogyás ment volna sokkal gyorsabban és hatékonyabban!

Nagyszerű lenne, ha az én ízlésem összhangban állna a testemnek, és akkor a szervezet megkapja mind a hasznosat, mind az általa kedvelteket.

Ha ezt a játékot nyugodtan játszol, akkor a fő eredmény az lesz, hogy állandóan megfelelj a vágynak. Természetesen megpróbálhatsz teljesen elmozdulni ettől a problémától, és már nem gondolkodnék rajta. De nagyon nehéz lesz ezt megtenni. Nem tudsz elszabadulni magadtól, a testedtől. Nehéz lesz megszabadulni a szokásos gondolatoktól. Így például a teljesen „tiszta” az agy még nem, elcsavarja a gondolatait egy kellemesebb módon megfogalmazott meglehetősen enyhe formában: „Nagyszerű lenne, ha ...”

Még egy dolog: ne várj azonnali eredményre. Tudni - mindennek megvan az ideje. Az eredmény pontosan akkor jön ide, amikor szüksége van rá. Más szavakkal, a folyamat elindításával máris ösztönözzük a test sejtjeit. Sokan közülük hamarosan elpusztítanak. De most azért egyesülnek, hogy szolgáljanak neked, és ami a legfontosabb, azt akarják. A sejtek nem áldozzák magukat, és nem rendezik az utolsó temetési folyamatot. Nem gyászolják szomorú sorsukat: "Ó, meg fog ölni huszonöt százalékat!"

A következő lépés olyan, mint egy hadsereg ellenőrzése. A sejtjei teljesen éberek. És ennek köszönhetően minden fokozatosan visszatér normális állapotba - még azokat a problémákat is, amelyeket korábban nem tudtál megoldani, bármennyire is keményen próbáltál. Maga a test tudja, mit kell tennie, és hamar megegyezik mindazokkal, ami van.

Így könnyű és kellemes folyamat folytatása "Nagyszerű lenne ...". hagyja az összes munkát a test sejtjeihez. Ez azt jelenti, hogy az élelmiszer mennyiségének és minőségének ellenőrzése már nem az Ön gondja. Ne aggódj az atlétikai formád miatt. Az egyetlen dolog, amire szükséged van, hogy hozzárendeljen a szervezet sejtjeihez, és utasítsa őket: "Előre!".

Bármi is legyen a vágya, akkor meg fogja találni a megtestesülést, ha elkezdi játszani a játékot "Nagyszerű lenne ...". Ha őszintén hisz a sikerben, az életedben mindent összhangba fog hozni - és valóra válik.

Ossza meg ezt az oldalt




Kapcsolódó cikkek