100% kókuszolaj most - "Miért hasznos a kókuszdióolaj, hogy mit tegyen, ha nem?

Ma, ahogy már megértetted, az Ayherb kókuszolajat tartalmazó következő csodatermékről beszélünk (hivatkozás a visszahívás sapkáján, a kód legfeljebb 10% -os kedvezményére vonatkozóan, kérjük, vegye fel a kapcsolatot a PM-vel)

100% kókuszolaj most -

A kókuszolaj az egyik legsokoldalúbb kozmetikai olaj. Haj, testbőr és bármilyen típusú arcbőr ápolására használják. Ez annak köszönhető, hogy nagyon sokféle vitamint és zsírsavat tartalmaz, ami hasznos lehet bármilyen bőrre. Dióhéjban a kókuszolaj:

A tiamin (B1 vitamin, amely regeneráló tulajdonságokkal rendelkezik, és védelmet nyújt az UV sugárzásnak való kitettségtől)

Piridoxin (B6 vitamin, amelyet dermatológiában alkalmaznak különböző bőrbetegségek kezelésére gyulladáscsökkentő hatása miatt)

Pantoténsav (B5 vitamin, a haj növekedésének elősegítése, gyorsuló gyógyulási folyamatok)

Folsav (B9 vitamin, amely védőhatást fejt ki)

Aszkorbinsav (C-vitamin - erős antioxidáns)

Olajsav (kiváló hidratáló a bőr számára)

Laurinsav (baktericid hatással)

És ez nem minden. De számomra ez a hasznos alkotóelemek nem minden krémmel büszkélkedhetnek. Hogyan használhatjuk ezeket a hasznos tulajdonságokat magunk számára? Sokan kókuszolajat ajánlják elsősorban a haj szálaként. Személy szerint én inkább profi kozmetikumokat használok hajra, és olajokat használok az arc- és a testbőrre. Az alábbiakban számos módon lehet

100% kókuszolaj most -

❀❀❀ A finomra őrölt tengeri só és a kókuszolaj alapú testradír (csak olvassuk le az olajat vízfürdőben és keverjük össze sóval)

❀❀❀A kókuszolaj masszája - például a fürdőzés során kis mennyiséget helyeztem az arc bőrére. A többiet egy szalvétare helyeztem

❀❀❀ A test ápolója - Száraz bőröm van, és a kókuszolaj tökéletesen hidratálja. Éjjel behelyeztem, nem sajnálom, 30 percig teljesen felszívódik, és nem roncsolja az ágyneműt

❀❀❀Maslo masszázs -, akkor masszírozza a férfi, akit szeret, és lehet felfegyverzett anti-cellulit masszírozó és masszázs derekukon - mellesleg a vélemény is foglalkozik a megelőzés a striák, bár ő nem ellenőrizte

❀❀❀Krem a szem körüli bőr - ez a fellépés rájöttem nemrég tanácsára kollégái, sőt, az én megfigyelések azt megbirkózik hidratáló érzékeny bőrre a szem körül, gyakran ezentúl cserélje ki a krémet a szem körüli természetes kókuszolaj

És most megígértem neked, hogy miért ne vásároljon folyékony kókuszolajat. Először is, sok a tápanyagok elpusztult fény hatására, és másrészt, egy természetes kókuszolaj elkezd megszilárdulni alatti hőmérsékleten 25 Celsius fok, és ezután vagy olajat hígítjuk, vagy nem kakaóvaj. Természetes kókuszolaj NOW Foods egy elegáns üvegedénybe csomagolva, fedélen, és így néz ki

100% kókuszolaj most -

Az egyetlen hátránya, hogy ez a kedvelt minden csomagoláson - kellemetlen, hogy veled utazik, mert sokan szeretik ezt az olajat a napozás előtt és után. Semmi baj, akkor egy kis műanyag edénybe önthet egy fedéllel, ha megtalálja

Természetesen sokan azt mondják, hogy a finomítatlan olaj jobb. Még jobb - hidegen préselt olaj. Igen, természetesen ebben az esetben sokkal több tápanyagot tartalmaz. Azonban hasonlítsa össze a NOW olaj és a hidegen sajtolt olaj árcéduláját, és minden kérdés önmagában eltűnik. Ez a legjobb ár-minőség arány, hidd el!

Ui Egyéb megjegyzéseim az ayherba-val kapcsolatban

P.P.S Kedvezményes áron - kérjük lépjen kapcsolatba!

Kapcsolódó cikkek