10 Top orosz bloggerek, akiknek olvasniuk kell, hogy ne szégyelljenek - naponta

10 Top orosz bloggerek, akiknek olvasniuk kell, hogy ne szégyelljenek - naponta

10 Top orosz bloggerek, akiknek olvasniuk kell, hogy ne szégyelljenek - naponta

Rustem Adagamov a LiveJournal drugoi népszerű blogja. Drugoi rendszeresen új naplófájlokat tesz közzé a folyóiratban, többnyire fotóriportokat. Összesen mintegy 13 ezer rekordot írt. A LiveJournal több mint 63 ezer felhasználójából álló barátok listáján szerepel (első helyen az indikátoron), és 764 bloggeret is hozzáadott barátai listájához.







10 Top orosz bloggerek, akiknek olvasniuk kell, hogy ne szégyelljenek - naponta

10 Top orosz bloggerek, akiknek olvasniuk kell, hogy ne szégyelljenek - naponta

A botrányos blog, miss_tramell egy felháborító író és egy lelkes fitness rajongó Lene Miro (Mironenko) tagja. A Miro több könyvet is kiadott, köztük regényeket és két könyvet a fitnessről. Az olvasók még mindig vitatkoznak arról, hogy valóban van-e botrányos blogger, vagy egy sikeres kereskedelmi projekt, amelynek Lena Miro arcírója egyszerűen csak. miss_tramell ismert a közvetlenségéről: nem fél, hogy nyíltan hívja az olvasókat lusta sertések és ovulusok, például. Néhány évvel ezelőtt szilikonemeztem magam, amit nyíltan írtam az én LJ-ban.

10 Top orosz bloggerek, akiknek olvasniuk kell, hogy ne szégyelljenek - naponta

10 Top orosz bloggerek, akiknek olvasniuk kell, hogy ne szégyelljenek - naponta






10 Top orosz bloggerek, akiknek olvasniuk kell, hogy ne szégyelljenek - naponta

Ebben a magazinban sok fotós történetet talál a helyekről és az országokról, az emberekről és az életmódról. Látni fogja saját szemével a természet szépségét, hallgatni dalokat a távoli városok utcáin. Nem szeretem a motoros túrákat, bár szinte mindig autóval járok. De a fő cél az, hogy minél messzebb legyen a fővárosoktól és főútvonalaktól, tanulmányozza az országot vagy a régiót. "

10 Top orosz bloggerek, akiknek olvasniuk kell, hogy ne szégyelljenek - naponta

A blog EVO_LUTIO egy tehetséges pszichológus, Marina Komissarova vezetésével. Blog a kapcsolatokról és a pszichológiáról. "Ez a legjobb, tökéletesen tisztító agy és a legmegfelelőbb cselekvési útmutató, amelyet csak az önfejlesztés és a személyes kapcsolatok témáiról olvastam" - írják a blogolvasók.

10 Top orosz bloggerek, akiknek olvasniuk kell, hogy ne szégyelljenek - naponta

10 Top orosz bloggerek, akiknek olvasniuk kell, hogy ne szégyelljenek - naponta

A MIUMAU magazin tulajdonosa Ian Frank. Ezt mondja magáról: "Sok éven át éltem a hálózatban Miu Mau álnéven. Korábban a formatervezésben élt, fokozatosan művészeti vezetővé és kreatív rendezővé vált, majd elhatározta, hogy feladja a webdesignot, dolgozik egy ügynökségen és más dolgokat csinál.

A tapasztalatok azt mutatták, hogy későn "kihúztam a karusszeltől", mielőtt új életet kezdhettem és minden mást megtenni, megbetegtem a rákot, aminek következtében elég sok dolog fejlődött az életemben, nem úgy, ahogy terveztem. Mivel a betegség továbbra is rendszeresen aláássa engem, és megfosztja tőlem az okos szövegekkel és vidám képekkel való szórakoztatás lehetőségét, néha eltűnnek, majd azt írom, hogy beteg vagyok.

De általában próbálok még mindig panaszkodni kevesebbet, és több időt töltenek előnyben. Mint látható, mindent sokkal jobb.
Még mindig a tervezésen dolgozom, de ritkán. Alapvetően valamit csinálok a családom és barátaim számára, vagy vállalok projekteket, ha nagyon érdekesek és inspirálóak. Egyébként egyre többet írok a tervezésről. "

10 Top orosz bloggerek, akiknek olvasniuk kell, hogy ne szégyelljenek - naponta

NEMIHAIL - Mikhail Nefedov blogja. Ő egykori rendőr. az útlevél iroda alkalmazottja (amelyet nem sajnál, mert idegei vannak). Most a nemekhez kötődő építőiparban, valamint blogger-eklektikusként. Egyesít egy blogger-utazó, tervező, aki szintén az egyik legfényesebb képviselője a bloggerek új formációjának -

Írja a hibákat. A blog főbb témái: Mentovskie zapiski, Minusuyu design, Travel and CHEZAGOROD?

Ez csak egy tucat legnépszerűbb orosz blogger. Az adatok innen származnak. By the way, ott lehetséges és lásd LJ, aki nem lépett a top tíz, de még mindig figyelmet kap. Például: Learn bespridanitsa vagy morena_morana. valamint Anton Nosik, akinek LiveJournalját dolboebnek nevezik.

Olvassa el