10 Filmek, amelyek megváltoztatták az életemet

10 hely. A tűn

Egy fantasztikus film a 80-as évek skót drogfüggőségéről. Nagyon fülbemászó, hogy nem próbálják megmutatni az alulról lefelé haladó nemiségeket, csak a kép főszereplői saját módján próbálják kiugranni egy sztereotipizált társadalom összekapcsolódását. De ugyanakkor a rendező nem propagál kábítószereket anélkül, hogy elfelejtené színesen festeni ezen ösvény összes buktatóját. Danny Boyle mindent megmutatott, ahogy az, így a nézőnek lehetősége van arra, hogy saját maga választja. És megdöbbentette a filmet.








9 hely. Groundhog nap

Egy zseniális film! Ez könnyű nézni, a szó szoros értelmében egy szuszra, tele különféle kiváló humor és komikus helyzeteket, így magában hordozza egy erős értelme a választás -, hogy élni a következő napon, mint az előző, vagy hogy ez a világ egy jobb hely.


8 hely. dogma

Ebben a filmben Kevin Smith egyszerűen megdöbbentette a nem szokványos gondolkodását, és az egyik kedvenc rendezővé vált. Úgy érzi, milyen könnyű és könnyű volt olyan komoly témákon járni, mint a faji megkülönböztetés. És felhívta figyelmünket egy teljesen új, egyedülálló vallási nézetre. Nincs semmi ehhez a képhez, és azt hiszem, soha nem lesz igazi mestermű!


7 helyen. Térképek, pénz és két törzs


6 hely. Mindig mondja meg YES

Ez a film komolyan arra késztette, hogy gondolkozzam el, hogy egy részünk azt mondja, hogy "nem", csak hogy nem zavarja, vagy mert lusta vagy. És minden alkalommal elveszítünk bizonyos lehetőségeket, és hagyjuk, hogy az élet önmagában áthaladjon. Ez a film valóban megváltoztatott, sokkal nyitottabbá váltam a szokatlan javaslatok és ötletek miatt, ezért érdemelnék helyet a minősítésemben. Annak ellenére, hogy ilyen súlyos szemantikai terhelésről van szó, nagyon könnyedén filmezik, és kitűnő humorral töltik be, és ez - mint már látta - a kedvenc filmjeim.


5 hely. visszatérés


4 hely. Harc klub



3 hely. 60-as út

Egy másik kép, amely igazán megváltoztatta véleményem néhány dologról. A filmen keresztül sok mély gondolata van például arról, hogy hány hazudik körülöttünk. És azt is, hogy minden helyzetben, ahol az események fejlődésének két változata lehetséges, mindig van egy harmadik, és ha megtanulod látni, az élet változik. Itt a gyermekek és a szüleik közötti kapcsolat témája meglehetősen mélyreható. Ezzel egy időben ez egy nagyon egyszerű és kedves film. Nézd, talán megváltoztatja az életét is.


2 hely. Forrest Gump

Véleményem szerint ez nagy hagyománnyal bír a mozi történetében valaha készült legjobb dráma. Egy csodálatos emberről szóló film. Forrest Gump kis szellemi megterheléssel született, az aikyu 85-ben, 90-es minimális arány mellett, ezért minden gyermekkorában el kellett viselnie társainak megaláztatását és nevetségét. De ez nem változtatta meg őt egyáltalán, jól látja mindazt, ami körülveszi őt, és ugyanúgy válaszol a világra. Látja az embereket, amit nem is látnak magukban, és nincs semmi őszintebb a szerelmében és megbízhatóbb, mint az odaadás. Ez valóban egy csodálatos kép, amely nem hagy semmit közömbös.








1 hely. mátrix

Nos, eljutottunk a legkedveltebb filmembe mind a kettő közül, amit valaha láttam. Egyesek számára ez a választás ellentmondásosnak tűnhet, de úgy gondolom, hogy a Mátrix a Wachowski testvérek létrehozásának valódi koronája. Ez a film legalább 10 alkalommal néztem, és biztos vagyok benne, hogy többet fogok nézni. Párbeszédük, amelyek minden szója szó szerint elmerül a legmélyebb jelentéssel, ezeknek a tájaknak a hátterében egy teljesen elképzelhetetlen hangulatot teremt. Csak a Morófi első találkozása jelenik meg a Neóval. És milyen elegánsan a film stílusában illik a kung fu! Őszintén szólva ebből a filmből 40 éven át írhatok egy oldalt az oldalakról, de sajnos, a bejegyzés formátuma nem rendelkezik ezzel. Ha hirtelen valaki nem látta, nézze meg, és biztos, hogy megpróbálja megérteni ezt a filmet. A Mátrix nem akciófilm! Ki nem mondaná, de a film főbb jellemzője teljesen más, ha megérted, érezni kezdesz, bejutsz a film légkörébe, fantasztikus élményt nyújt!

4 hely. Földalatti birodalom
3 hely. Sherlock

A Sherlock-ról szóló klasszikus művek adaptációja a mi korunkban. By the way, egy komoly költségvetéssel. Nagyon keménynek bizonyult, és az a srác, aki általában Sherlock-t játszotta, túlbecsülhetetlen. Sajnos az első szezonban csak 3 sorozatot.


2 hely. A Lies elmélete

Ez a sorozat egy kis hátránya - a sorozat monotónia. A hangsúly csaknem mindig ugyanazok az emberek, és ugyanazt a problémát oldják meg - hazugságokat olvasnak a személyek mikroexpresszióiról és a test nyelvéről. Valaki 5 epizód után lehet unatkozni, és valaki megnézni fogja az összes 3 szezont. Személy szerint a főszereplő, a Cal Lightman, akit Tim Roth játszott, annyira meg volt elégedve karizmájával, hogy nagy örömmel figyeltem az egész sorozatot. Igen, és néhány technikája még az életben is alkalmazható, változó igazságos sikerrel. Egyébként a 3. évad, az egyik jelenetben, játszott underground játék magas árak, kolil 2 megtekintett egy erős mag, és a folyó megnyílt blöff opa a J-hi))) típusa annak microexpressions szembe flop, turn és a river, ő elolvasta.


1 hely. menekülés

De ez a legszemléletesebb sorozat véleményem szerint. Teljesen ott van. A tömeg a karizmatikus karakter, állandó akció, ami megérint, és teszi néz egy sor olyan sorozat, változó a karakter karakter (imádom a sorozatban), változó helye akció (kezdve a 2. évad), a megjelenése új karakterek, amelyek közül néhány marad a sorozat hosszú ideig, és a fő konstans kiszámíthatatlanság. Úgy döntöttem, hogy felidézni az este, lefekvés előtt, hogy egy kísérleti sorozat, és ennek eredményeként nézett 16 db egy hajtásra, csak nem tudta elszakítani magamat) Én nagyon ajánlom mindenkinek! (a NovaFilm-időszakban).


Szeretném megragadni a lehetőséget arra is, hogy röviden fejezzem ki véleményemet a pókertermek szenzációs eseményeiről.

Biztos vagyok benne, hogy régóta gondoltak egy ilyen forgatókönyvre, és kész a cselekvési terv. Még a játékosok egyharmadát is elveszíti, ez a vállalkozás számukra továbbra is rendkívül jövedelmező marad, és a márkák az egész világra kiterjednek. Senki nem hagyja, hogy egy ilyen üzlet megy a faroknál, és Panama nem fog elmenekülni. A csillagok továbbra is a világ legmagasabb helyiségének maradnak, havonta csak 500 hüvelyt keresnek, de 350-et. Az FTP-k sem fognak elveszni. Mindenesetre a két szoba szoftverének két feje van minden más fölött. És ha az Egyesült Államok pókerje legalizálva van, biztos vagyok benne, hogy az ftp elindulók megtalálják a visszatérési módot. Finomat fizetnek, vagy jogi kiskaput találnak. Bár nem állítom, hogy a felesleges következtetés felvetése nem (meg), de az online póker eltemetése csak abszurd. Az asztalok tele vannak emberekkel, és az amerikai halakkal együtt "elvesztettük" az amerikai regseket, így az egész terület, ha igen, nem olyan erős, mint sokan gondolkodnak.

Lásd egy jó filmet, és minden szerencsét az asztaloknál!

Ui Ha tetszett neked a post, ne sajnáld a pluszjelet, szeretnék több embert olvasni, próbáltam!

Tetszik a post? Még többet a filmipar újdonságairól itt talál.

10 Filmek, amelyek megváltoztatták az életemet

Pokeroff bónusz

10 Filmek, amelyek megváltoztatták az életemet




Kapcsolódó cikkek