"Zenith". Lunyov, Ivanovics, Terentev (Anyukov 57), Krishito, Mammana Shatov (Matías Kranevitter 66), Erohin, Kuziaev, Paredes, Kokorin Driussi.

"Ahmad". Gudiev, Utsiev, Rodolfo, Angel, Sampaio, Ivanov (Kadyrov, 69), Svédország, Ravanelli (Roshi, 46), Ismail, Akhyad Leo (Mitrishev, 77).

Figyelmeztetés. Akhiadov, 21, Angyal, 25, Utsiev, 26, Krishito, 26, Ivanov, 50, Roshi, 75.
Törlése. Utsiev, 29.

90 'A végleges sípot felrobbantották! "Zenith" lett az orosz bajnokság vezetője, Alexander Kokorin - a legjobb gólszerző!

86 'A Zenit gyönyörűen játszik, gátlástalanul, és hat forduló eredményeit követve egyedül vezetni fogja a helyezést. Tehát az "Utrecht" ellen lenne.

84 'ГООООООООООЛЛЛ. 4: 0. Jurij ZHIRKOV.
Kokorin a jobb oldali Anyukovából a labdát kapja, és továbbítja a távoli helyre, míg Zhirkov a kapuba lő a kapuba!

80 'VESZÉLY. Kokorin egy sebességgel a jobb oldalról a büntetőterületre bökjön, és egy rövid távolságból a közeli sarokba ér - a bár megmenti az "Akhmat" kaput!

77 'Leo Jaba elengedi Magomed Mitrishevot.

75 Roshi figyelmeztetést kap a Driussy elleni szabálytalanságért.

74 'Yuri Zhirkov helyére Dalera Kuzyaev áll be a helyére.

73 "Krishito segítséget kér az orvosoktól, az utolsó epizódban, és kellemetlenül repült Roshi-ba.

72 'Krishito a büntetőrúgásból nem tudta megtörni a "falat", majd két újabb találatot, de mindketten az ellenfélre esett.

71 'Paredes tönkreteszi Rodolfo sztrájkját. Szinte központosított, a 23-as mérő a kapuhoz.

69 Khalid Kadyrov a mezőnybe lép, Oleg Ivanov helyett.

68 'ГОООООООООООЛЛЛ. 3: 0. DALER KUZYAEV.
Miután a bedobás ki Sampaio szélén a büntetés habozott Driussi kirabolta lövése hegyesszöget - Gudiev megütni a labdát, de a befejező Kuzyayev ütött a kapu egykori csapata!

66 'Mathias Kranevter helyettesíti Oleg Shatovot a vendégcsapat helyett.

64 "Az utolsó percekben számos játék lecsillapodott, az ellenfél kapujában nem jelentkeznek pillanatok.

59 'Leo a mélységből való átjutás után Lunev-szel együtt lenyomja a lelket, és úgy tűnik, a kezével a küszöbön kívül játszik. A fütty valamilyen okból csendes.

58 'Paredes hosszú távon lövöldözött egy pattogó visszavetésével - Gudiev a helyén.

57` Alexander Anyukov a helyszínen játszik helyet Denis Terentyev helyett.

55 'Roshi egy szép tri-trombitának köszönhetően a távoli sarkon kívül esett a büntetőterületen - Lunev megküzdött.

51 'ГООООООООООЛЛЛ. 2: 0. ALEXANDER KOKORIN.
Kokorin kapja a labdát a bal szélén a tizenhatos távol Ahyadova őrizetbe, és eltalálja alsó - Gudiev veri vissza shell gyalog Sándor, aki már alá, még gumicsónakkal kerek a kapus!

50 'Ivanov kap figyelmeztetést a Paredes elleni szabálytalanságra.

Roshi a gyorsaságból belép a büntetőterületre a bal szélen, és eltalálja a közeli sarokba - a labda eléri az átrendezést.

47 'A szurkolói szabadrúgás szögletlentéssel tölti el a versenyt: 47 perc telt el a játékost ki - Anton hátrafelé nem vette észre a játékvezetőt.

46 'A második félidő meghosszabbodik! Odysse Roshi a Ravanelli helyett a mezőre lép.

45 + 1 'A síp a szünetben játszik!

45 'Egy perccel a játékvezető az első félidő legfontosabb időpontját adja.

44 'A legélesebb lumbágó Kuzyaev a büntetés jobb szélétől, de senki nem volt a labda pályáján.

42 "Leo betört a büntető ellenfélbe, de egy kicsit későbbi ütemben, Ivanovich beavatkozása miatt végül pontatlanul sújtott.

38 'Terentyev a jobb oldalról a büntetőterületre ad, és Erokhin eltalálja a kaput.

34 'Miután a büntetőrúgásról Paredes-et letesztelték, a labdát a sugárhoz tették, ahol Shatov eltalálta a rallyt - a labda kissé a pálya fölé emelkedett.

32 "Megpróbálják megreformálni a Grozny-t, és megtalálni az erejét, hogy visszatartsák az ellenfelet, és ne hagyj többet.

Az "Akhmat" kisebbségben marad! Utsiev megkapja a második figyelmeztetést egy durva szabálytalanság ellen Krishito ellen!

28 'ГООООООООООООООЛЛЛ. 1: 0. LEANDROER PAREDES.
Paredes szabadrúgása nyomja meg a „fal”, a labda visszapattant az argentin, és fogott egy szép shell emelkedik, és lőtt a jobb sarokban, de egy kerek találatot a módja annak, hogy Svédország mellkasi és visszapattant a szemközti sarkon!

26 "A Pitertsy az Angyal piros lapot igényli, a Grozny védője egy kis zarubának köszönhetően megvéd, ami Utsiev és Krishito kártyákhoz vezet.

25 'Miután a Driussi golyó visszavágta a mező mélységét a Kokorin-tól, aki megakadályozta, hogy egy-egy angyal menjen. Sárga venezuelai.

22 'Ivanov mélyén átjutott, de Leo "kívül", míg Lunev kihűl a büntetőterületről, és a pillanata véget ért a javára.

21 'Az Akhiadlv figyelmeztetést kap a támadás meghiúsulására, ami eloszlatta Kuzyaevet.

18 'Paredes a Driussi-nal együtt lőtt a kapuba, majd a labda eltalálta Ivanovitch fejét, és Gudiyev vette a héjat.

14 'VESZÉLY. A jobb oldali Kokorin nagyszerűen kinyílt, az átigazolás idején kiszabadult, majd a büntetőterületre tört, és egyenesen a lövésekre lőtt, ami a távoli sarkon túlmutatott.

11 'Kokorin megkapta a labdát a büntetőterület jobb szélén, átadta az átadást a futó Kuzyaevnek, ám ő az ősszel a kamráját Angyal megszakította.

9 'Shatov a jobb oldali lumbágó után először nem érte el a labdát, és a védekező visszavágása után átjutott az erőre, de az ellenfélhez ütközött.

8 'szerzett Petrograd szögletes erőfeszítéseket Shatov, de benyújtását követően Paredes Gudiev a kimenet a labdát.

5 'Jó hosszú távú sztrájk figyelhető meg Ravanelli - Lunev megbízhatóan elkapja a labdát.

4 'Leo kiirtotta Erohin-t a mezőny közepén, majd a büntetésig rohant, de pontatlanul 20 méteres pontossággal.

3 'A Leo a mérkőzés kezdetén aktív, folyamatosan elszakadva, amikor a labdát kapja. Most Toad megpróbálta a sokkoló helyzetbe hozni Ravanellit, de a "Zenith" védelmezői megküzdtek.

1 'A mérkőzés megkezdődött, menjünk!