Spartacus "lett a copa del sol - a hivatalos rajongói klub Spartak győztese

Spartacus

A végső meccs a Cartagena lakói számára egy esemény volt. A versenyen először számoltak be tízes vagy több száz, de ezrekkel. A standokon sok gyerek is volt. És az első alkalommal a játék Copa del Sol Spartak busz kíséri rendőri kíséret, amely két motoros. Otleya módon a stadionban tartott csak öt percre. Golf Cartagena nem volt túl jó minőségű, de a nagyobb méretű. Majdnem olyan "Camp Nou". Érdekes, hogy sem Valerij Karpin, sem Igor Ledyakh amikor itt volt a játékosok soha nem játszott. Nézd meg az utolsó játék a „Spartacus” jött nem csak a rajongók, hanem az edző, „Anji” Andrey Gordeev, valamint kétszeres világbajnok a Szovjetunió a piros és fehér Jevgenyij Kuznyecov. Repült Spanyolországba a coaching szeminárium és ne hagyja ki a lehetőséget, hogy szurkolni a hazai csapat.

Spartak riválisa nagyon komoly volt. "Koppenhága" - Dánia kilencszeres bajnoka, és az elmúlt három évben minden bizonnyal az országában volt. A Bajnokok Ligája utolsó felhívásában a skandinávok kivonultak a csoportból, a Kazan "Rubin" előtt. A jelenlegi Copa del Solban a dánok voltak a La Manga csoportban első helyen a Shakhtar Donetsk (2-0) és a svéd Kalmar (1-0) ellen, majd Anji (1-1) Makhachkala lakosok egy sor után utáni büntetések - 2: 4.

A szünet előtt a legjelentősebb alak a mezőn volt. A Bilyaletdinov, az Ari és a Zhano arcának mélységében a nigériai állandó támogatást nyújtott az ellenfél védelmében.

A "Koppenhága", aki ellenfél elleni védekezést folytatott, a szünet előtt egy afrikai - a baloldali szélsőség a szenegáli Pap Diouftól - állt. Ez volt az, aki a 31. percben volt esélye a gólszerzésre, amikor tizenegy tizenegy méterről nyerte a veszélyes csapást - a labda a keresztléc fölé repült. Az első félidő végén Diouf ismét a gyilkos helyre került a büntetőterületen, de az utolsó pillanatban Suhi érkezett az időbe, hogy a labdát leállítsa.

Spartacus

A második félidőben a vörös és fehérnek meg kellett volna dupláznia az eredményt. Az 55. percben a csapatunk gyönyörű, többirányú kombinációt tartott, melyet az Ari klasszikus kiugrása után Bilyaletdinov vezetésével sikerült befejezni.

Sajnos, Diniyar nem volt egy kicsit, hogy nyissa meg a „Spartacus” az ő céljait. És három perccel később volt, hogy pont Ari kalibrált után egy menetben Emenike brazil ugrott egy randevú a kapus, „Copenhagen”, de sajnos eltört naiv.

És az utolsó tíz percben, Spartak volt igazi lehetőség, hogy távolítsa el az összes kérdést a győztes a mérkőzés, anélkül, hogy megvárná az idegvégződéseket. Először is, miután egy nagy solo fut Bilyaletdinov lassan fújja Dzyuba majd Emenike nem volt egy kicsit kínáltak fejjel a labdát a sarok közelében.

És amikor a találkozó függönyét a dánok megpróbálták visszaszerezni és a kapuk igazi viharát rendeztek, az egész dicsőségben Andrey Dikan jelent meg. Kétszer félelem nélkül eldöntötte riválisainak lábát, és egyszer csodálatos mentőjátékot csinált, és kivette a legbonyolultabb labdát a keresztrúd alatt. Bravo, Andrew! Bravo, a csapat!