Kár, hogy volt egy kis szünet "

Fotó: Irina Erokhina

- Némi őrült ütemezés - már a bajnokság felét játszottuk. Nem akarok erre gondolni, de van, igen, kevés fáradtság.

Mi akkor eljövünk, akkor el fogunk menni, talán még az első alkalommal is, nincs elég erő valahol. De akkor könnyebb lesz ", mondta Artem Lukoyanov, a" leopárd "ellen támadva a meccs után.

Igen, az Ak Bars jó mozdulatot tett, de a csapat vezetőedzője, Zinetula Bilyaletdinov beszélt arról, hogy egy nyitott edzés során szünetet kell tartania:

- Jó, hogy a fiúknak lehetősége van kicsit pihenni, otthon maradni, néhány technikai elemen dolgozni.

Kár, hogy volt egy kis szünet

Ellentétben az "Ugra" -al, amely még az első időszakban is elvesztette az "Ak Bars" mérkőzést, és nem tudott semmit tenni a kedvence ellen, a "Motorist" igyekezett aktívan játszani. A vendégek nem zárultak le, és gyorsan átmentek a védelemről a támadásra. Kazan támadásai még hevesebbek voltak - az érintett játékosok csoportja. A védekezés során a "leopárdok" lehetővé tették az ellenfél számára, hogy elérje a sokk helyzetét, de sikerült blokkolni a dobást.

Az "Ak Bars" -val egyenrangú küzdelemért a vendégek csak akkor kapták meg, mielőtt a pontszám 0: 2 lett volna. A mérkőzés másképp alakulna, ha az első időszakban Jekatyerinburg legalább egy pillanatra sikerült megvalósulnia. A támadók kétszer kimentek Emil Garipovval. de nem tudta megverni a kapust, aki a szünet után az első mérkőzést végezte, ami a sérüléshez kapcsolódott.

- Akár 0: 2-ig, jól játszottunk és elkaphatnánk a játékot. De még azután is, hogy mi volt az esélyteremtés, de nem lőtt, az ellenfél már érezte a játékot, és járt korlátlan - panaszolta a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón, vezetőedző Andrei Razin vendégeket.

A "motoros" kétszer egymás után játszott a többségben, és nem tudott semmit sem létrehozni. Nagy szerepet játszott ebben a játékban Lukoyanov - a támadó "megölt" majdnem egy percet, és nem engedte, hogy az ellenfél birtokolja a korongot. És hamarosan Artyom vetette magát, és a többségben egy patch-ot kapott.

- Az utolsó játékokban jó formát kaptam, jobban érzem magam, egy kicsit sajnálom a szünetet - mondta a játékos a meccs után.

A harmadik cél után a "leopárdok" örömmel kezdtek játszani, és a vendégek még csak nem is tudtak ellenállni - Garipov csendesen a "cracker" -re emelte a mérkőzést.

A hazai sorozatban az "Ak Bars" négy magabiztos győzelmet nyert, miközben csak három gólt fogadott el. Igen, ebben a szezonban a Keleti Konferencia csapatok szintje nem a legmagasabb, de a "leopárdoknak" jóvá kell hagyniuk - tudatosan hozzáértek minden ellenfélhez, és nem hagytak számukra esélyt.

"Ismerd meg az AK-BARS-t"

Ez a hét Kazan egyik bevásárló- és szórakoztató komplexumában nagy banner volt, az Ak Bars csapatképével és az Alley Ak Bars feliratával. Ismerje meg a csapatot. " Nem, ez nem elírás a mi újság - marketingesek „Park House” sikerült, hogy egy kis szöveget két hibát írja a klub neve kötőjellel és feladja puha jele a „Meet”.

A média szolgáltatás vezetője, Nail Khusnutdinov elmondta, hogy a klubnak semmi köze ehhez.

"Nem értettek egyet semmit." Írásos ember vagyok. Kell-e személyesen sétálni a bevásárlóközpontokon és ellenőrizni?

- Egyetértett a klubjával?

- Nem koordináltak velem.

Az utolsó kérdés, melyet Nail Nurislamovich nem válaszolt, visszavonult az öltözőbe. Ez a helyzet meglepő, mert a banner a klub szimbolizmusát ábrázolja, és a fényképet aligha készítik valaki a bevásárlóközpont alkalmazottaiból. Persze, persze, hogy Khusnutdinov azonosítja magát a klubban, ha nincs vele egyetértés, azt jelenti, hogy nem ő és a klub. By the way, az írástudatlan banner tüzet lőtték.

tegnap a bűvészek nem tudták elviselni a jégkorongot
látszólag egy zsúfolt aréna hangulatát, egy kiváló csapatjátékot és különböző versenyeket a betegek számára, akik szeretnék köszönetet mondani az ilyen támogatásért!
és itt a szöveges epe egy olyan bannerről, amely abszolút nem kapcsolódik a csapat játékához.

Tehát miért a csapat kiváló játékával követi a kiadványunk tudósait, és nem látja a jégkorongot?

Igen, mert érdekes, mert a reportages megjelenik ilyen értelmetlen))

Először is, nem csak a sajtótáblák miatt érkeztem meg a végső sziréna előtt, hanem mindig, mert közvetlenül a meccs után van munka.
Másodszor, figyelemmel kísértem a mérkőzést, megálltam a sajtóközpontban
Harmadszor, nem sürgetett semmit, túlzásba hoztad az ilyen dolgok jelentőségét az életemben

A túlzsúfolt állványok, a csapat magabiztos játékai, a nyereményjáték az eredménytáblán - egészen a Sport BO ellen volt.

írjon többet Cherepanovról

Az Ak Bars győzelmével. Marcel még mindig legyőzött)))

Kár, természetesen Cherepanov. Nem őt, hanem mi. Nagyon tetszett neki. A szerep szerepe. A fennmaradó védők közül legalábbis vannak olyanok, akik gyengeek.
Jól megmutatta magát, még akkor is, ha nincs helye Locóban, valaki el fogja szakítani a kezét. Nos, néhány év múlva sok pénzt veszünk neki

Tcherepanovra nincs szükség. És nem azért, mert rossz. Szüksége van játszani a játékosok, ezek több mint elég, és Yaroslavets elfoglalja a helyét Tatarstan játékosok.