80 Hiányzó hozamok

Miután pénzt takarítottam meg, szinte mindent elköltöttek az autókon. A többit az adókra és az egyéb családi kiadásokra fordítják. Pénzbe vittem. Csak asmurfikus barátaim vannak.





Amelyre a nehéz időkben támaszkodhat. A fizetéseknél minden tartozást adok ki. De az utolsó alkalom, amikor végigmentem, nem fogok többet felvenni.

És az autóknak szóló kocsmák oldalra is hagynak. Segítek másoknak megtalálni az adományozókat, cserébe kapok egy alakot. Ez sértő. Ne beszéljünk erről részletesen, ezek a problémák. De vannak.







80 Hiányzó hozamok

Minden mozogni kezdett a kerekek szivattyúzásával. De azt írtam, hogy miért tört ki minden.

80 Hiányzó hozamok

Igen, mennyit húzhat. Csak ne szedd le az édes kis fenevadat.

80 Hiányzó hozamok

A ház helyreállítási ikonja.

A kimenő év sok mínusz és többletet hozott. Remélem, hogy az én kívánságom valóra válik, hogy remélem az új évet. Egészség, boldogság az új évben. És minden a legjobb és legfényesebb.

Ez olyan szegény, aki sorsát várja. És miért vagyok ilyen sokáig, és minden pénz a pénzügyért. A két madár menedéke a nyúlával a fülbe kerül. És tartsd össze, és egyikről a másikra futni nem igaz.

Menjünk a lényegre.

Hosszú ideig Zaporozhetéknek nincs nyilvántartásuk. Körbejárta a szalonban látott tárgyat, közelítő listát készített a nyárra. Aztán leült a kerék mögé, és gondoltam, hogy mozog. Mennyire jobb, amire szükséged van ...

A küldetés megvalósítható. "Lada segít Zaporozhets kijutni."

Ui Hogy hosszú börtönbüntetést fogunk készíteni, látni fogjuk!

Itt írtam a testtel kapcsolatos problémák pillanatairól. www.drive2.ru/l/1585954/

Felnézett a szalonra. A tekintetem egy törött szorítót húzott a napból, visszahúzta a vezetéket, bármit is esett. A nagyapa módszere a legelõnyösebb, nyilvánvalóan a baleset következményei. Abban az időben az ilyen pletykák nem párolták, a kérdést megoldották, így az első dolog, ami velem történt. Igen, a pótalkatrészek nem voltak, főleg egy ilyen apróság. Mivel a tető a bal oldalon összezúzódott, a műanyag nem tudta elviselni.

Sajnos fotókat találtam, hogy törött, látszólag elfelejtették megragadni, hogy ilyen volt. De a folyamat a kamera memóriájában maradt, szalagokra akartam írni, sajnos, most egy flash meghajtón.

Megszórtam a készleteket, igen, a dcha lakójának DJ-je van, aki emlékezik erre a szegény emberre ((emlékszem rá is.) Nem kaptam ZAZ MP-t, de szeretnék.

Megtalálta a szükséges alkatrészeket, külön-külön és magával a borítóval. De a Zaz J-ről nem akartam a borítót, ezért levágtam egy darabból a maradék csavart, és csatoltam az enyémhez.

Levette a napellenzőjét, és helyettesített. Van ilyen króm is. De azt hittem, hogy találok egy másodpercet, aztán mindkét oldalra teszem. Időközben, és így jöjjön le.

Köszönöm mindenkinek a figyelmet, valamint a szerencsét autókkal és az utakon!

Összefoglalva: "Soha ne mondd el az embereknek a terveidről, csak vegye be és tegye meg." Legyen meglepetve az eredmények, nem fecsegés.
Egyik csúcs sem jelentkezett erőfeszítés nélkül. - Ha nem akarja, akkor ezer kifogást talál. Ha akarsz, akkor ezer lehetőséget találsz. "Érdemes gondolkodni, ezért nincs több ígéret, én csak vennék és csináltam, és az eredmény végeredményben véget is érzem magamnak!

Kilométer-számláló: 41429 km




Kapcsolódó cikkek