7 ok, amiért a vidéki lányok moszkovitákat nyernek - félelmetes blog

7 ok, amiért a vidéki lányok moszkovitákat nyernek - félelmetes blog

Őszintén szólva, régóta kísértésbe ejtettem ezt a bejegyzést, de még mindig nem tudtam rávenni a kezemet. Valami - a saját megfigyeléseimből, valami a barátokkal való megbeszélésből, valami, amint azt mondják, az asztráltól jött. Szóval ne húzzunk senkit semmiért, csak induljunk el:

1) A tartományi nők értékelik a férfiakat.

2) Nemoszkovszki lányok nem haboznak nőneműnek lenni.

5 percig ismerkedhetnek meg velük, hogy valami nehézséget hordanak nekik, valószínűleg a karra akasztják, és óvatosan és türelmesen hallgatnak, mint egy nő. És nem törődtek az emancipációval. Egy nő egy nő, és az ember férfi. Mindenkinek megvan a maga szerepe, és nincs semmi, ami Schopenhauer tudásával megmutatkozna. A hajlandóság és a nõiség néha vonzóbb, mint az intelligens beszélgetések. Figyelj erre, ez nem jelenti azt, hogy építenie kell magad egy bolondnak, vagy legyen ő!

3) Mindig táplálkoznak.

Anyám azt tanította, hogy az embernek jól kell táplálnia, hogy legyen kedves. Ezért hoznak valamit otthonról, veszek valamit az út mentén - látja, és az asztalon már nem üres. Kedves, kedves nagyvárosi lányok, ne feledje: még a legeldugult hölgyek is megtalálják az egyetlenet, amivel tudnak letelepedni. És ő is táplál. És olyan beszélgetésekkel, mint például "hagyd, hogy feleségül vegyen egy szakácsot", nem fog táplálni! Igen, az asztaltól is el kell távolítani, és ez nem "bérel egy tisztítószert!" De őszinte: "Igen, én most nagyon szeretek, ha felkészültem."

4) Az ágyban nincs idióta tabuk.

Először is élünk, és nem az a tény, hogy pár év alatt képes leszünk "tetszik". Másodszor, az idős korban valami emlékezni fog. Harmadszor, nem adod meg - a barátnőd ad. Fogd fel és adj tovább. És leülsz, és leállsz, minden ilyen áthatolhatatlan királyné. Mi, a parasztok, persze, mint a villamosok, az egyik elhagyta - a másik eljön, de nem feltétlenül lesz ez az útod, és újra - a villamosok is maguk tudják, hogyan öregszik, miközben vár.

Végül nem zártam ki, hogy csak szeretik a szexet, és nem tudják, milyen divatos a bújás.

5) A tartományi lányok nem félnek kérdezni.

Igen, valószínűleg büszkék is. Csak akkor, ha valami szükség van rá, tudják, hogyan kell egy embert segíteni, annyira, hogy ő is boldog lesz, és nem "elkenődik ... ismét kihozza az agyat!"

6) Ha szükséges, maguk képesek megoldani a problémákat.

Számíthat ránk. A nõiség nõi, és egy férfi életében egy nő is barát és barát. Képzeld el, mindkettőnek reményt és támogatást kell nyújtania egymásnak.

7) Nem akarnak haza menni.

Ez + 5 karma, +10 energia és +3 a gazdaságban.

Ui Ez nem azt jelenti, hogy elítéltél - csak a visszaverődésre vonatkozó információ

Kapcsolódó cikkek