404-es hiba - töltse le a számlakiütést 1

Letöltés Counter Strike 1.6

404-es hiba - töltse le a számlakiütést 1

Jumping a CS 1.6-ban

Töltse le a sprint konfigurációját a szerverünkről. mak.rar


Összességében mindent regisztráltak az Ön számára, és csak akkor kell megadnia ezt a konfigurációt a konzolban, amikor belép a Counter Strike 1.6-ba, így exec mak.cfg






Nos, azt hiszem, hogy elmagyaráztam, hogyan kell az ugrások, és most elkezdheti végrehajtani a gyakorlatban. D

Counter Strike forrás


Minden megrendelés zavarja a játék Counter Strike Source játékának angol változatát elvként és nekem. Napjainkban sokáig törekedtem a Counter Strike Forrás keresésére, mivel egyes gátlástalan webmesterek teljesen különböző fájlokat töltenek fel, nem pedig azokat, amelyekre szükségük van. Végül megtaláltam a Full Counter Strike Source szöveget + hangot, és most szeretném megosztani veled. Kitűnő telepítőt tölt be, amely, mint minden normál program, automatikusan települ, minden hang, a szöveg, beleértve a hangparancsokat is, teljesen oroszul. ezért töltse le ezt a Counter Strike Forrást, és ne kételkedj vele egyáltalán!







404-es hiba - töltse le a számlakiütést 1

Amx Mod X 1.8.1 Megjelent

Amx Mod X 1.8.1 Released - Ez az AMX mod szükséges egy CS 1.6 szerver létrehozásához és felügyeletéhez, konfigurálásához és további plug-inek telepítéséhez. Ez a mod a leginkább friss és tele van minden AMX-vel!

404-es hiba - töltse le a számlakiütést 1

Patch a kiszolgáló kereséshez Counter-Strike 1.6 az interneten


Volt ilyen probléma - jöttem, ahogy én egy számlálóban, nyomok egy internetes lapot, várok, de semmi sem történik. Contra hirtelen abbahagyta az internetes kiszolgáló keresését. Abban az időben, hogy megoldja a problémát találni kiszolgálók Counter-Strike 1.6 az interneten (internet) nehéz volt. Nem akartam játszani a számláló másik verzióját, ezért elkezdtem keresni az internetes szerverek megkereséséért felelős fájlt, és töltöttem egy darabig azon a számon, amit megtaláltam. A kiszolgáló keresésért felelős fájl neve MasterServers.vdf. Most a CS 1.6 újra elkezdte megtalálni az internetes (internet) szervert, és legalább 8000 online szervert talál.
hogyan kell telepíteni egy javítást a Counter-Strike 1.6 kiszolgálók kereséséhez az interneten.
Kicsomagolja a MasterServers.vdf fájlt, és helyezze el a mappába a játék \ platform \ config \.
Példa: C: \ Játékok \ Counter-Strike 1.6 \ platform \ config \ MasterServers.vdf
Ezután kattintson a jobb egérgombbal a fájlra, válassza a "Tulajdonságok" lehetőséget, majd az "Attribútumok" mezőben jelölje be a "Csak olvasható" négyzetet.

Patch az orosz szöveg HUD üzenetek helyes megjelenítéséhez a CS 1.6-ban

Valószínűleg észrevette az összes lelepleződő Counter Strike 1.6-ot, hogy amikor telepíti a chatszobai számlálót, az orosz betűkkel írt betűtípus egyszerűen nem értelmezhető. Tehát ez a Patch az orosz szöveg HUD üzenetek helyes megjelenítéséhez a CS 1.6-ban csak az Counter Strike 1.6-ban található orosz levelek helyes megjelenítését szolgálja.

A fúvóka az orosz szöveges HUD üzenetek helyes megjelenítéséhez a CS 1.6-ban tartalmazza:
A regisztrációs fájl (*. Reg) korrigálja a problémát cirillikus programok megjelenítésekor.
A módosított ClientScheme.res fájl
Eltávolította az árnyékot az orosz betűtípust torzító chatüzenetekben, és telepítette az anti-aliasinget,
a jobb olvashatóság érdekében.
Miután telepítette a javítást, győződjön meg róla, hogy NYOMJA MEG A PATCH-ot.
A REGISZTRÁCIÓ módosításához nyomja meg a Igen gombot.
És indítsa újra a számítógépet, hogy a módosítások életbe lépjenek.

Counter Strike forrás

404-es hiba - töltse le a számlakiütést 1

Online lövöldözős számláló strayayk savak lett a legenda! A fő ötlet a játék Counter Strike Source - a konfrontáció a két csapat - Különleges erők és terroristák. A játék típusától függően a számláló csapatok minden csapata köteles elvégezni bizonyos feladatokat:
de_ - a terroristáknak alá kell vetniük a bombát a könyvjelző külön pontjaiban és a különleges erőket, hogy megakadályozzák őket, vagy a bombát semlegesítsék.
cs_ - a különleges erőknek túszokat kell tennie a mentőhelyre, és a terroristák megakadályozzák őket.

A játék jellemzői Counter Strike Forrás:

1. Teljesen oroszlánozott játékfelügyeleti felület. valamint rögtönözte a játékszámláló források hangutasítását, ami sokkal érdekesebbé teszi a játékot.
2. Módosította a grafikus módú Counter Strike forrást.
3. Hozzáadott mintegy 10 új térkép.
4. A legújabb hálózati protokollok támogatása. Minden kiszolgálón működik, kivéve a lezinzionnyh.
5. Azok számára, akik szeretnek játszani a botok a letöltés ks sours

404-es hiba - töltse le a számlakiütést 1


Az AWP fegyverek új modellje a Counter Struke-ban

annak érdekében, hogy letöltése fegyver modellek CS 1.6 AWP lásd a teljes történetet

404-es hiba - töltse le a számlakiütést 1

letöltés számláló sztrájk szakmai kiadás


letöltés counter strike professional edition - professzionális build számláló sztrájk, CS 1.6 minden típusú játékos a számlálóban. Ebben a változatban a játék volt a hozzáadott új funkciók - mint például csökkenti ping letöltés counter strike szakmai kiadás a játék az interneten szerverek, csökkenti a fegyverek terjedése golyót counter strike. a játékos modelljének ugrásával az ellenfél bonyolultabb találatához ugrik. Ha neked a rendszergazda elkényeztetett egy konfigurációt, akkor a szabványos konfigurációt vagy a sajátját is csatolhatja. Ebben a verzióban download counter strike szakmai kiadás semmi felesleges, vagyis játszhat biztonságosan internetes szerverek letölteni counter strike szakmai kiadás (jól sikerült, amit néha az internetes szerver egy szabványos hangokkal és a fegyver modellek counter strike). Ebben a verzióban már 21 patch-et adott már. Megkérdezheted - miért? Ez az a tény, hogy ezt a tapaszt a szakemberek a professzionális számlakiáltás letöltésére kínálják. Csak mindegy, ha nem tetszik a 21 foltok, akkor válassza ki a menüt a 35 vagy 26 - ezek a foltok a legnépszerűbb és a legjobb az összes közül. Ez a verzió nem fosztja meg a profi botokat, amelyek nem állnak, és nem tesznek meg!

A Counter Strike (CS) logóinak másik archívuma

Logólapok letöltése a Counter Strike-hez lásd a teljes történetet