14. fejezet a földalatti férfiról

A földalatti férfiról

És sokan kíváncsi vagyok, miért van ilyen kemény pozíció, mert ugyanabban a fényes magazinokban sokkal kellemesebb dolgokat írnak.





Például, hogy hogyan lehet sétálni a házasság, a romantika, a szórakozás, az életed magad, hogy dolgozzon ki karrierjét legfeljebb harminc. És már a po-oh és a család megszerzése. És én ezzel a vidám életerő le az olvasó helyzetét folyamatosan azt különböző szörnyű dolgok történnek a lányok, akik szülni magát, barátok, pihenés és élni magukat akár harminc évig. Írok néhány horror, egy nagynéni mulattatta, harminc vagy negyven évvel élt magának, megszúrta magát az öröm a Botox, futott az edzőterembe, hogy a karrier, és elment egy pszichiáter, hogy ő állandóan megnyugodott, és beszélt arról, hogy élete jó és teljes. És akkor a horror negyvenöt éve, rájött, hogy élete elrepült hiába, és nagyon nem erőt, türelmet és bizalmat, hogy családot alapítson, és hozzon létre az életedben ezek ugyanaz, mint ők ... örök értékek, a fenébe ... céllal korosztály, nemzés , a végrehajtás egy női sors ... és a boldogság az élete ott, és a karrier - ő tényleg nem boldog ... Girlfriends vannak elfoglalva, a férjek és gyerekek, mind házas szerelmesek, és senki sem nem veszik komolyan ... rémálom!







Sok ember sajnos nem akarja felismerni azt a tényt, hogy az élet nem vicc, és nagyon komoly hozzáállást igényel, felelősséget vállal. És ha készen vagy arra, hogy 100% -os felelősséget vállaljon életedért, akkor esélyed lesz boldog boldogságra és sok probléma és csalódás elkerülésére. Ezért továbbra is olyan komoly, de egyáltalán nem kellemes dolgokat fogok írni sok női és férfi dolgon, és továbbra is a felelősségről, az élet komoly hozzáállásáról fogok beszélni, és itt nem fogok szórakozni.

Ebben a fejezetben átmeneti barátokról beszélünk, vagy ahogyan az emberek hívják őket, a titkos mezőnyű férjek.

Őszintén szólva sok lány nem érti a titokzatos férjeim iránti kemény álláspontomat. Hányan megfeleltek nekik, hányan figyelmeztettek, csak félreértést értek el. Miért vagyok ilyen kemény? Hát kaptam egy ideiglenes férj lányát, fél évig élni vele, majd amikor egy igazán méltó férfival találkozik, gyorsan kilép, majd feleségül veszi. Mi a probléma?

Nézzük a helyzetet szélesebb körben. Tehát egy lány, aki ideiglenes férjvel él, egy igazán méltó embert talál és férjhez akar menni. Hogyan szerezte meg, amit tehetett?

Először is, egy valóban komoly ember, aki tudatosan kapcsolódik az élethez és különösen a partner választásához, akadályt jelent a szerelemben.

Mit jelent ez? Először úgy tekinti a feleség összes jelöltjét, majd megvizsgálja őket - kiderül, hogyan élnek, mit csinálnak, mit tesznek az életben, kivel barátok. És ha egy lány nem felel meg neki bizonyos paraméterek miatt, akkor nem veszi komolyan, még ha továbbra is szexuális kapcsolatban áll vele. Szóval soha nem fog beleszeretni.

Például egy lány túl szeszélyes. A férfi azt a következtetést vonja le, hogy egy időben az apja elkényeztetett, és a feleség jelöltje azonnal leáll, és minden kapcsolatot megállítva vele.

Ha egy lány szeretne vitatkozni és megvédeni a jogait a semmiből, a fickó azt a következtetést vonja le, hogy egyáltalán nem kell feleségül, hiszen félelmesen gondolkodik, nem képes kompromisszumra és egyetértésre. És ami a legfontosabb, ő nem képes tisztelni valaki más véleményét. Súlyos ember nem fogja ezt elviselni.

Ha egy lány nem szereti otthon ülni, és nem kézimunka, tanulni valamit, hogy különböző hasznos dolgokat, és minden, inkább sétálni a kávézók és kocsmák, ez is a pár nem szükséges, mivel nyilvánvalóan nem akar élni, mint egy család. Az okos ember, még ha nem is veszi észre ezeket a dolgokat, intuitív módon kiválasztja saját gazdasági feleségét, aki készen áll anyanyává. Az anyagi jólét itt nem számít - még akkor is, ha a lány otthoni szolga munkatársa, a menyasszonya örül majd neki, hogy finoman felkészíti vagy elképesztően visszaállítja a régi bútorokat.

Az a tény, hogy egy lány egy férfival él, és megtudja a másiknak, nagyon gyorsan megtudja - ő lesz.

Ha te, hölgyeim és uraim, azt gondoljuk, hogy egy komoly és felelősségteljes ember, aki mindent elért, naiv és alkalmatlanná válik a házastárs kiválasztásánál, szem előtt tartva: mélyen téved.

Ahhoz, hogy sikeres legyen az üzleti életben, tökéletesen meg kell érteni az embereket - mind a férfiak, mind a nők számára. Az üzlet sikerével együtt érettség, előretekintés, az emberek átláthatósága és ismertsége.

Vajon egy vállalkozó bérel egy első személyt, aki dolgozik a vállalatnál? Nem, persze! Ha a beosztás felelős, ellenőrizni fogja, összegyűjti a maximális információkat. Szóval, honnan szerezte azt az embert, nem fog gyűjteni annyi információt a jövőbeli feleségéről? Örülök, hogy nem találja meg, hogy melyik nővel fogja megkötni az életet.

Igazán méltó ember nem viszi el gyönyörű szemébe. Megpróbálja jobban megismerni a választottait, és miután megtudta, hogy mással él, nem vesz feleségül semmit. És az örök szeretet és hűség esküje nem segít ebben. Miért? Mert a szemében vulgáris, másodosztályú hölgy vagytok, embereket használva, majd feleslegesen dobták el őket. És valójában ez igaz, csak nem veszi észre, vagy nem akarja észrevenni.

Az ember ezt fogja megítélni: ha most a férjet akarja hagyni nekem, akkor nincs valószínűség, hogy egy hölgy, mikor a férfi még a lehető legjobb választása is eleget tett, nem hagy le ugyanabban a hidegvérű módon.

Hidd el nekem, csak egy nagyon szomorú ember lehet érdekelt egy nőnek, aki nem szabad. Csak egy meggondolatlan férfi akarna feleségül venni egy nőt, aki a másikra hagyta. De egy ilyen dolgot nem lehet főzni, még akkor sem, ha õrült szerelmes. Az õrült szerelme kissé õrült.

Szüksége van egy ilyen dologra? Nem, nem az. Szüksége van egy okos és komoly emberre, akinek sok a pozitív mentális tulajdonsága és karaktervonala. De ezek az emberek olyan nőket keresnek, akik teljes egészében ezekhez tartoznak. Vagyis nem érzed érte őt.

És mellesleg más típusú férfiak is érdekeltek a már elfoglalt hölgyek iránt. Általában ezek az emberek felületes kapcsolatokat keresnek: sok a szex és nem kötelesség.

Többek között a komoly férfiaknak van egyfajta férfi szolidaritásuk, igazságuk, lelkiismeretük. Egy nő, aki készen áll arra, hogy egy embert egy másikra dobjon, csak undorodást okozzon, nem okoznak.

Mindenki komoly, felelősségteljes, lelkiismeretes emberhez szeretne feleségül venni, mert azt hiszem, hogy hogyan kezeli mások, ezért kezeli a feleségét. De nem mindenki tudja, hogy egy ilyen ember komoly és felelős nőt keres.

Tehát a jövő férje, sok nő álma, amit fontolóra vettünk. Most nézzük meg az asszonyt, aki behozta az átmeneti férjét.

Tehát találkozik egy ilyen nővel, ideális emberrel - okos, gazdag és nagylelkű -, csak egy mese. De itt van egy szerencsétlenség: már van egy befejezetlen férfias. És mint a hegyen, hosszú ideig vele volt, és nagyon jól működik.

Gondolod, hogy feladja a mamáját erre az eszményre? A legvalószínűbb, hogy nem, bármilyen illúziót, amelyet ebben az alkalomban nem kapott.

Először is, hozzászokott az emberhez, megbékélve vele, nagyon összekapcsolódott. Egy új ember, bármennyire is jó, meg fogja ijeszteni. Olyan ilyesmit fog gondolni: "Mi van, ha nem szerencsésnek érzem magam, de van egy kész férjem velem? És hirtelen nem fogom kedvelni, és ő hagy engem, de itt az én tulajdonomban elég elfogadható férj van?

Másodszor, ő is lelkiismerettel rendelkezik. Természetesen most egy nem ideális emberrel él, de ő törődik vele, energiáját és energiáját, szeretetét és gondozását adja. És hirtelen fel kellett adnia egy másik kedvéért! Őszintén szólva, ez a fajta mérgezés képes egységekre. Ráadásul minden fizetésért fizetni kell, és a kifizetés váratlanul megy, és nem a hol. Éljen ilyen lélekkel, nem minden nő dönt. Ezért annak a valószínűsége, hogy hősnőnk egy földalatti férfinak egy másik férfinak dobja a földjét, nullához vezet.

Ismét a fogamzásgátlók soha nem adnak 100% -os garanciát, és ha váratlan gyermekek jelennek meg a sikertelen házasság mellett, életük is torz lesz. Tudom, hogy a sikertelen embernél teherbe eső nőknél még kettős védelmet is alkalmaznak.

Valószínűleg nem fogom megismételni magam, és részletesen elmondom, hogy a vágy, hogy szórakozzon egy ideiglenes barátjával, csak tiszteletlen magának és életének.

Évekig nem fogsz visszatérni. És egyébként elvesztegetett energiát is.

Ismét, ha elküld egy kérést az univerzum „szeretnék egy jó, tisztességes ember, hogy ő egy intelligens, kedves, nagylelkű és gazdag”, és ugyanabban az időben él egy másik férfival, ők maguk és egyértelművé teszi, hogy az új férj nem kell. Ellenkező esetben nem lenne elégedett a második osztályban.

Egy nő, aki úgy döntött, hogy egy méltó emberrel találkozik, várakozik rá, ideiglenes kapcsolatok létrehozása nélkül. Szabadidejében személyes fejlődésre vállalkozik, hogy megfeleljen az ideálnak.

Igen, tökéletesen értem, nagyon nehéz egy tizenhat éves lány számára, hogy egy férfi nélkül éljen. Ezért sok naiv lány is kap ideiglenes barátokat, úgyhogy nem annyira unalmas. Végül is a vágy, hogy feleség legyen és gondoskodjon valakiról, de a férj még nem létezik.

Ezt meg kell érteni, és nem kell rohanni az átmeneti kapcsolatokba, próbálj meg tölteni az életed valami mást: tanulmány, barátnő, kreatív tevékenység.

Megértem, amikor egy lány egyedül él, szülők nélkül, például egy másik városba költözött tanulni vagy dolgozni, nagyon nehéz neki egyedül élni. Az érzelmi éhség nem kevesebb, mint a közönséges éhínség.

Ez az a szükségesség, hogy valakivel élj, ha nem is egy, akkor jobb, ha nem engedik el. Élvezze az érzelmi éhezést hasznos tevékenységekkel, segítve másoknak. A legfontosabb dolog - ne koncentrálj a magadra, és ne szórakozz valakivel.

Több száz olyan levelet kapok a sorstól elszenvedett nők közül: panaszok, kudarcok leírása, segítségkérés. Bár csak a személy tudja megoldani a problémáikat.

A nevem Alla, 21 éves. A férjemmel 16 éves koromban találkoztam (21 éves volt). Nagyon féltékeny volt rám, és két év elteltével elhagytam, két hétig nem pihentem. Aztán még két év telt el, láttam őt és beszélni akartam (ő maga nevezte magát). Találkoztunk, találkoztam 4 hónapig, és terhes lettem. Megdöbbentette ezt a hírt, de még mindig házas volt. A szüleivel éltünk (a bátyja még mindig ott él). Amikor a fiam született, a férjem nem segített nekem (mindent az anyámra bocsátottam), nem támogatta őt, és nem védte meg. Az öcsém hangosan hallgatott a zenére, amikor a baba aludt, de nem szólt neki semmit. Két hónapig tartottam, aztán a szüleimmel elmentem a kisbabámhoz. Most a férjem azt mondja, hogy tönkretettem az életét - külföldre akart menni. A gyermekek évfordulóján minden vendég számára botrányt kiabált, hogy férfi volt, és a feleség táncolni fog, mikor jön! A gyermek nem látja őt apának, ő nem lép be a karjába. Mit tegyek? Elvált?

Olvastad ezeket a leveleket, és keserű lesz, hogy a lány egyszerűen nem tudta és nem értette, hogyan viselkedjen, mit tegyen.

Minden lánynak van választása. A bárban és az éttermekben este tartogathat, és részt vehet az alkalmi férfiakkal való kapcsolatokban, és valami hasznosat tehet.

Amikor azt mondom, hogy nem szabad elkezdeni a kapcsolatot olyan emberrel, aki egyáltalán nem szeret, elsődlegesen azt értem, hogy egy lánynak őszintének kell lennie magával. Szükséges megérteni: ha méltatlan egy fehér ló hercegére, keressen csak egy jó fickót, és hozzon létre vele a szép jövőt.

De mindenképpen választania kell. És a hibák elhárítása, amikor egy férfit egy lánytól választanak, nem - ő felelős nemcsak az életéért, hanem a gyermekei jövőjéért is.

Ossza meg ezt az oldalt




Kapcsolódó cikkek