12 Ingyenes html oldalak és sablonok jönnek hamarosan, és helyet a rekonstrukció, abramo8a

12 Ingyenes html oldalak és sablonok jönnek hamarosan, és helyet a rekonstrukció, abramo8a
Kedves barátaim, Olga Abramova még mindig kapcsolatban áll veled, és ma kínálok Önnek egy sor szabad HTML oldalt és sablonokat a Hamarosan (hamarosan elindul) és az építés alatt álló weboldalon.

Így az ilyen oldalak fontos szerepet töltenek be a vállalat, szervezet vagy magánszemély üzleti tevékenységében, amikor a domain megszerzésére kerül sor, de a webhelyet még nem fejlesztették ki vagy frissítik. Ez a legjobb lehetőség az ideiglenes használatra.

Egyetértek azzal, hogy ez civilizáltabb, mint egy félig üres munkaterület, amelyen egy csomó oldal és rubrikák jöttek létre, és szinte mindenki azt állítja, hogy az oldal fejlesztés alatt áll, és nincs semmi. Sok ilyen emberrel találkozom. Nem csak hogy a felhasználók pazarolják az idejüket, zörögnek az üres lapokon, így a keresőmotorok is ilyen helyeken nem barátságosak. Szüksége van valakire?

1. Elegánsan tiszta oldal "Weboldal fejlesztés"

Hamarosan megjelenik a HTML5 oldal a visszaszámlálás dátumával

12 Ingyenes html oldalak és sablonok jönnek hamarosan, és helyet a rekonstrukció, abramo8a

2. A "Hamarosan induló" oldal sablonja: Blue Horizon

12 Ingyenes html oldalak és sablonok jönnek hamarosan, és helyet a rekonstrukció, abramo8a

Egy ilyen sablon megtekintése sokkal szebb, mint egy félig üres oldal. Őszintén szólva, nem értem, miért kell tíz kategóriát létrehoznom, amelyben nincs egyetlen cikk sem. Ezt fokozatosan megteheti.

Sokan ezt jelzőként tennék. Vizuálisan értékelni, hogy mi lesz a webhelyen és hogyan fog kinézni. De amíg nincs egész kép, átmenetileg elrejti a webhelyet más emberek szeméből. Vagy töltsd ki külön. Pontosan ezt tettem, paginálisan

Olga, köszönöm érdekes és hasznos összeállítást. Egy időben, amikor webhelyem felújítás alatt állt, egy plugint használtam. Nem tudtam ilyen lehetőségekről.

Victoria, kérlek. Sok ilyen lehetőség van. Én személyesen számoltam, mint 4 🙂

Köszönöm Olga, kihasználom ezeket a lehetőségeket, mielőtt csak a plug-in technikai munkájáról tudtam.

Lidia, kérlek, talán hasznos lesz.

Jó napot, Olga!
Aranyos sablonok, köszönöm!
Bemutatom nekik egy linket a plug-in karbantartási módban lévő cikkemben - egy beépülő modul az "Újratelepítés webhelye" oldal létrehozásához az EaP webhelyének főoldalán.

Alexandra, hello,
és köszönöm. A statisztikák alapján ezek a minták nagy keresletet mutatnak. Így lesz forgalma 🙂

Kapcsolódó cikkek