1 szülészeti otthona díja

a születéskor csak rugalmas kötszerek, gumi papucsok. Csinos dolgokat adnak ki. Ha a mentőt csinálod, nincs semmi magaddal. Azt mondják, hogy akkor hoznak rokonokat. Szülés után: bögre, kanál, lemez (ez a szokásos), pelenkák masika, fürdőköpeny. Nochnushki a szülés után, a pelenkák magunknak, azt is adtuk, de mindenesetre jobb, ha magával viselheted a jókedveket. Gyáva, amit nem írhatsz be, a wardokban, hogy letiltsd, ne engedj, és ne tedd fel őket ott, tk. rendesen működik minden)) a kijelentésben szereplő dolgokat a hozzátartozók elrendelhetik később. Talán valami elfelejtett írni, kérdezze meg a választ.

1 szülészeti otthona díja

Devchoki, aki Omskből származik. és felkelt a kvóta a Fed számára. program az ART-ben az Anyasági Kórházban №1 válaszol

Mondja meg a lányoknak, hogyan érkeznek meg a helyzetemben. Számomra a város nyilvántartásba vétele (és én 1 kismamáknál vannak megfigyelve), de május végéig regionális nyilvántartás lesz. (Az 1 anyasági kórházban nem voltam hajlandó szülés, de szerettem volna.

A lányok tavaly múlt pénteken kirándultak a kórházban, az anyák iskolájában tanácsoltak minket, Tipo egy családias környezetben, könnyebb lesz szülni, végül is kirándulni, mindenki elmondja és megmutatja. Szóval felmentünk a lépcsőn.

Az Omsk-ből érkező lányok megmondják, hogy melyik anyasági kórház jobb 1-es vagy 4-nél. Ideje szülni, de nem tudok szülési kórházat választani.

Öt hónap múlva úgy döntöttem, hogy írtam a beosztást. Amikor terhes nő volt, nem akart hallani arról, hogy mások születtek, arról, hogy ilyen harcok és mindezek. De.

Azok a lányok, akiknek az anyja született az Omsk szülési otthonában, nem is tudom, mi a nemzetség. Tervezzük, hogy menjen a férjemmel, de attól tartok, hogy nincs különálló csarnok.

Lányok, kérlek mondd meg, ki született Odintsovo anyasági kórházban, mit vettek velük kórházi kezelésre, születésre és mentesítésre? A fejem már megy körül, nem akarok semmit kihagyni, és fölösleges, hogy (az első születéskor)))) sok ajánlatot táskák a kórházban.

Omsk lányai, mondja meg, melyik kórházban születtek? És kihez megy? Nagyon fontos, kérlek! Visszajelzésed és javaslataid!

Kapcsolódó cikkek