Cél: Bukharov, 11, Hust 80 (toll) - Klose, 18, 47, Mueller, 66, Robben, 81

"Zenith". Borodin (Zaitsev, 46, Telegin (Cheminava, 63) Anyukov (Alves, 46), Lomberts (Nicolás Peñailillo, 63) Gubochan (Terentev 73), Ionov, Hust Denisov (Zyrianov 46), Fayzulin (Petrov, 73 ) Lazovich (Danny, 46) Buharov (Kerzhakov, 63)
Póttagok: Zajcev, Terentyev, Alves, Terentyev, Cheminava, Nicolás Peñailillo, Danny, Zyryanov, Petrov, Kerzhakov

Figyelmeztetés. Alves, 60.

90 + 1 'A játékvezető nem adott semmit és a győzelmet, "Bavaria".

90 + 1 Ribery átment a kapun. Zaitsev megment és füttyent.

90 'És a csapat éppen befejezte. A perc marad. A labda "Zenith". Sérülés a partneren keresztül, nem találja a folytatást, vissza kellett térnie.

89 Sándor követte a ravaszt, és megragadta a lábát. A játékos elhagyja a mezőt. "Zenith" a 10. helyen.

88 "Ionov hosszú előrelépés Kerzhakov talált, de ő volt a helyszínen.

87 'Robben csak tartja Petrova kezét, így nem jutott a labdába. A bíró mindent lát, sípokat.

86 'Kets helyett Tymoshchuk, aki az utolsó pillanatban csak feloldódott.

85 "Kerzhakov közepétől a kapu közepén Alexander elkapta a labdát, de az első sor után csapott le.

84 'A vidám játék ment. Néhányan a brazil rendszerre vonatkoztak a "Bavaria" -ra. By the way, az utolsó egy másik csere.

82 'Butt húzta a labdát, miután Ionov sztrájkolt, a lövedék pontosan a keresztléc alatt haladt.

81'GOOOLLLLLLLLLL. Ribery verte Terentyevet, belépett a büntetőterületre és átment a partnerhez. Robben indítja el a labdát a hálóba.

80'Husti üt és 2: 3. Nem találta a csapás irányát, Butt.

79'Gomez a mezőn, a csapatok a támadásban. Csepp egy labdarúgó-játékos, "Zenith" és büntetés! Szenvedés volt.

78 'Csak Kerzhakovnál küld Danny-t, Miguel pedig nem tudta elküldeni a labdát a kapusra. Cseréje.

77 'Alves kétszer továbbította a labdát, a második alkalommal sikeresen. A bal oldalon nem engedték messze a "Zenith" támadását.

76 'Klose-nak sikerült átszállnia, de nyilvánvalóan nem volt készen, ezért térdre taszította a labdát.

75 'A kapu kapuját a Cross-ban végezzük, a lövedék messziről felszáll és elhagyja a kaput, a mezőn kívül.

74 'A tulajdonosok utolsó két cseréje. Az ifjúság fellépett.

73 'a vendégek tovább haladnak. Perepasszal a jobb oldalon, és a piros színű játékosok visszahúzódnak. Ribery megpróbálta átadni a lapot, kirobbantotta.

72 'Mueller abszolút pizhonski döntött a labdát. Nem tudta megfelelően felvenni a héjat és feldolgozni, de csak úgy döntött, hogy a sarkát a hálóba nyomja. Nem.

70 'Minden tartalék próbálja megvizsgálni a vezetőedzőt, "Zenith". Egy másik helyettesítés készül. Eközben Müller kirabolta a házigazdákat, és lelkesedett a kapuért, a foglyok védője megment.

69 'Zyryanov Ionov közepén, a Husta-on, ami a kapus vonalán küldte el a labdát. Timoschuk kiüti a lövedéket.

68 "folytatja a" Zenith "védelmét, hogy hibákat követeljen, csak a pontszám nem lett 1: 4. Ismét a kamra a kapu mentén, ezúttal egyszerűen senki nem volt bezárva.

66 „GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL. A hit az előre „Bavaria” a bal szárnyon mentén transzmissziós kapu, Zajcev beakadt a labdát, de nem veszi fel, és Mueller volt az első zárt transzfer.

65 'A teljes meccs sebesség egy, átlagos, még közelebb az alacsonyhoz.

64 'Ribery elkapta a labdát, játszott a partnere és majdnem eljutott Zaitsev tulajdonába.

62 'A vendégek teljesítményének megnyomása majdnem veszélyesnek bizonyult. Ionov a központban. Bukharovába és a labda a kapu felett repül. Csere.

61 'Már lábán akarta legyőzni Ribery Gubochana-t, Tomas nem aludt ebben az időben, és átengedte a labdát, bár további dolgok nem mentek.

Alves a beszélgetésekre sárga lesz, és nem csak. Robben elesett.

59 'A jobb oldali lába tovább halad a labdarúgóknak, a "Bavaria" -nak. Robben kapott egy passzát a büntetőterületen kívülről, és 20 méterrel eltalálta a kapust a helyszínen.

58 'Klose próbálta bepakolni a kapust a Ribery-ban, nem igazán.

57 'Danny a Tymoschuk-tól balra eső sebességgel, de Butt volt az első a labda büntetőterületén.

56 'Sarok a vendégek előtt. Játszottak és átengedték Kroos-t, a központba. Tony becsapta. és Zaitsevet megmentették.

55 'Justi verte a falba, és a labda a front mögött repül, de ettől már Szabolcsa.

54 '"Fehér-kék" továbbra is támad, Danny a büntetődoboz mellett.

53 "A" Bajorország "büntetésből húsz golyó másodpercében Zyryanovnak lehetősége volt befejezni a csapást, kiütötte a lövedéket a vendégek előtt.

52 'Ionov a középpontban flnaga az Alvesha, hogy tovább, a labda elfut Hustle és a labda repül a legjobb kilenc, Butt megmenti a csapatot.

51 'Négy helyettes Luciano Spalletti. És itt van a Zenit a támadásban. Hosszú távú átvitel Danny számára, egyszerűen nem ér el.

50 '"Bayern" továbbra is támad. A házigazdák sokáig nem voltak a támadásban. Uralják a vendégeket.

49 "A helyettesítés, ahogyan sok volt, csak hivatalosan nem jelentett be, ahogy megértjük.

48 „Ribéry GOOOOOOOOOLLLLLLL kapott fordulóban a szélről, telt, kikezdett a központ, ahol a védő»Zenith«lövedék visszapattant a Klose és 1: 2.

47. Zaitsev helyére Borodin váltott. És több helyettesítő nem lenne. Müller előrelépett, de feküdt. Gyorsindítás.

46 'A síp fújja a második felét.

45 + 1 Bukharov a gyepen fekszik, sokat kapott. Az orvosok a pályán. Alexander sikertelenül küzdött.

45 + 1 "A szabályok megsértése, Lazovic a gyepen Ribery után.

45 'Füll Gubochan a Müllerben és egy szabadrúgás egy hegyes szögből, egy rally, egy takarmány a kapus és a támadás kezdete, "Zenith". Ionov a szárnyon, középen dömpingelt és a szabályokat megszegve. Perc hozzáadásra került.

44 perc alatt a vendégeket nyugodtan áthelyezték a Zenith zónájába. A támadás megakadályozza a támadás kialakulását.

43 Lam a védő mellett sétált, és a kapu mentén átkapcsolta a partnerét, nem tudta a labdát beállítani.

42 'Bayern Munich büntetője. Robben Lam-el játszott, továbbra is ötvözve. Gubochan megtöri az idillát, de nem sokáig.

41 'Kros Borodinnal egyszülött, közeledett és a keresztrúdra lőtt.

Denisov elfáradt, továbblépett Lazovic-nak, majd Ionovnak. A támadás a Butt-nal való közeledéssel fejeződik be, és megmenti a kapust.

39 "Nagyon sokáig tart a támadás," Zenith ". Már a harmadik a félidőre a kapuson.

38 "Könnyen megmarkolta a játékot a" kék és fehér "játékosoktól. Anyukova leesett a gyepre.

37 Gubochan nem látta az ellenségre való áthelyezést. Helyettesítés a vendégek összetételében.

Egy pillanatra állni a játékosok, "Bajorország" a támadás. Csak az átigazolási hibáknak köszönhetően a Petrograderek képesek voltak elkapni a labdát.

35 'A vendégek tovább mozognak, de a Zenit még mindig küzd és nem bukik el.

33 "A játékosok, a" Zenith "és a Robben elzárása vezethet a csapat elé. Jobb oldalon a büntető középpályásba került, Borodinba érkezett, de nem tudta megverni.

32 'A tempó ugyanaz marad. De vannak elég pontatlan programok a "Zenith" részéről.

31 'Fayzulin adta át a passzot a partnerének, de kiderült, hogy leselkedik. A vágó és alig támadó vendégek nem zárták le a transzfert a 11 méteres pontig.

30 'Lomberts a kapu szélén a pályáról híres, ám a labda eltalálta a labdát.

29 'Ionov a jobb oldalról a Husty messzire feküdt, Lam ébresztette a figyelmeztetést.

28 'Tymoshchuk nagyon durva, ma már több hibája volt.

27 Faizulin és Robben ütközött a második emeleten, Victor kegyetlen volt, de Arjen konfliktusba keveredett. A bíró még mindig kezeli.

26 "A kapuk kezdeni támadni a játékosok," Zenith "két passzban a labda elérte a büntetés terület" Bavaria ", de nem igazán pontosan, Husty messze volt.

25 Bukharov elhagyta az ellenfelet, 10 métert sétált, és átvette a héjat a mező közepére, ahol a látogatók védelme a magasságban.

Denisov hátulról csapódott Kros lábai, füttyent, vagy valami komolyan.

23 Ribery végigsétált a kapufán, megkerülte a védőket és elküldte a labdát a partnerének - a Klose-nak, de nem volt szabad áttörni.

22 'A játék a mező közepén van, közelebb a járdához, sok veszteség.

21 'Ionov csatlakozik a támadáshoz, az ügyet az első sorba hozza, de a védő megerőltet, és rúg a kapuról.

20 'A vendég csapat támadását támadja. A labdát a büntetőterületről a büntetőterületre költözteti, a csapatokat megverik. A második arány. "Bayern" állt a támadó zónában.

19 'Corner a tulajdonosoknál, magas Lazovic, és a labda a "Bajorországba" repül. Lam elérte a mező közepét, és elvesztette a héjat.

17 "Felkeltünk a" Zenith "vendégek zónájába, perepas per büntetés és cél. Klose! Jó kombináció három sebességgel, és a védők csak figyelik a lövedék mozgását. De Borodin nem tudta teljesen bezárni a sarkot.

16 'Lazovic megsértése, sárga nélkül. Tymoshchuk megsértette a szabályokat, de a játékvezető korlátozta magát a szabványnak. Fayzulin a büntetés szélén próbálta lezárni a felső felszerelést, nem pontosan.

15 'Anyukov a jobb oldalán, belépett a lökésbe, és elvesztette a lövedéket. Gyorsan lehallgatott, de megállította a középpályás vendégeket a mező közepén.

Gros a gyepen, egy kicsit leült és a játék folytatódott. Fejleszteni azonnal támadni a játékosok, "Bavaria" nem sikerült.

13 'A golyó a kapu hálójában, "Zenith", de out-of-game. A játék szép, de Ribery sietett egy kicsit.

12 'Gubochan az érintkezési oldalon Justin, a harc és a labda elutazik Denisovig, Igor 25 métert, de a kapu alját és a középpontját.

11 'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLDLLLLLLLLL Bukharov. Alexander van Buytent a kapus barátságával verte meg, és a lövedéket a távoli sarokba küldte. Nem sokkal akkor "Bayern" próbálta visszaszerezni a védekezést.

11 'Bejegyzés a büntetőterületen. Cloughnak nem volt ideje.

10 Ribery hibát követett el az átigazolásban, de Lazovic nem tudta kihasználni a pillanatot, és Frank jól nyerte a védelmet.

9 'A támadások házigazdái agresszíven haladnak előre. Denisov harcolt a labdaért, a bal oldalon nyert és két lépést a büntetőterületen kívülről lőtt.

8 "Zenith" tája a közeli posthoz, Gubochan megkapta a büntetés középpontját, de a hátát. Nem tudtam megtörni magam.

7 'Cross egy átvételt kapott a partnerektől a büntetőterületen, egy vágásban. Nem adott a "Zenith" védőit a játékosnak.

6 "Klose szinte hibát követett el a saját büntetésében, egy lapos helyen esett, de sikerült a lövedéket a kapus felé lökni.

5 'Denisov átment a lövedékért küzdő szélen, és gyorsan menekült a védelemért. A tempó nem magas, csaknem gyalog.

4 "Tymoshchuk előre a mező közepére előre, elkapta. Folytatás és Petrograd hordoz egy héjat.

3 'Az első jogsértés egy kék egyenruhás futballista lett. Gyors rally a mezőny középpontjából és a vendégek elfogása. Ez nem veszélyes.

2 "A vendégek azonnal benyomogatták az oroszokat a kapukhoz. Néhány átutalás a központba és a szélére - az egész támadás. "Zenith" elfogta a lövedéket, és lassan a kapukról kezdett.

1 'A mérkőzés folyamatban van. A mező közepén a labdát a vendégek játszották.

Jó estét, kedves rajongóim. Néhány perccel később a mérkőzés St. Petersburgban kezdődik, ahol a "Zenith" a mezőnyében "Bajorország" -ot veszi igénybe. A csapatok a mezőre mennek. A Roxette dal alatt a csapatok a járdára mentek. Hangzik a német himnusz. Hangzik az Orosz Föderáció himnusza.