5 módja az icq password - help - information site visszaállításának

A 395056 számra *** nem köteles e-maileket csatolni, ami azt jelenti, hogy a jelszó nem állítható vissza.

Nem mehetek ICQ-ba, megváltoztathatom a jelszavamat. Én elmentem a UINom írja helytelen Yuin vagy jelszavát, akkor a helyszínen, jelezve az e-mail és egy új jelszót - hatálya alá tartozik egy másik yuinom és a régi kapcsolatok természetesen nem szeretnék visszaállítani ezt a számot. Lehetséges?

Próbáljon visszaállítani, amikor megadja azt a ICQ-számot, amelyről vissza kívánja helyezni a jelszót. Ebben az esetben megjelenik a postafiók első betűje, amelyen a számmal rendelkező jelszó helyreállítására szolgáló hivatkozással ellátott levél el fog indulni.

Hacked asya probléma abban a tényben, hogy miután regisztráltam SMS-ben és a levélben, hogy nincs kötve, megpróbálom visszaszerezni a jelszót amit írtam küldött az e-mailbe, de ezt soha nem regisztráltam.

Ez azt jelenti, hogy nem tudja visszaállítani a jelszót, csatolva e-mailt. Regisztráljon egy új ICQ-számot.

Feltörtem, de nem akarok újat, vissza tudom állítani a régiet

Hackelés esetén visszaállíthatja a jelszót, ha csatolt e-mail üzenetet. Próbálja meg visszaállítani a jelszót a postafiók segítségével.

Ez azt jelenti, hogy nincs ICQ e-mail melléklete. És az ilyen szám visszaállítása nem működik.

Az ICQ-hoz megyek, és rossz jelszót írok, mit jelent, ha minden helyesen be van írva, azt mondják, hogy azt jelenti, hogy feltörték.

Valószínűleg az ICQ-számot ellopták, próbálja visszaállítani a csatolt e-mail használatát.

Ha nem emlékszik a postaládára a Rambler jelszóra, és egyidejűleg csatolja az e-mailt, akkor a jelszó nem kerül visszaállításra. A visszaállításhoz hozzáférést kell kérnie az e-mail csatolásához.

Néhány évvel ezelőtt egy vírust fogtam és végül elveszett az asja, a primai nem volt, vagy nem emlékszem régen. A titkos kérdés tűnt, de nem tény, és nem adja át a helyreállítási oldalt. Az egyetlen dolog, amellyel segíthetek, hiszen úgy gondolom, hogy a fertőzöttségben a valódi nevemet, vezetéknevét, születési évét és munkahelyét jelölik. Van esély a szám visszaállítására?

Lehetséges, hogy a jelszó helyreállítása a profil valós adataival lehetetlen. A számtól kapott jelszó örökre elveszett.

Elfelejtettem a jelszavát az ICQ-nál, nem tudom visszaállítani e-mailben, mert elfelejtettem regisztrálni! Mondja meg, kérem, vissza tudom állítani valahogy?

Visszaállításkor adja meg az ICQ-számot a beviteli mezőben (Email / ICQ # / Mobile #). Ezután a szolgáltatás maga emlékezteti Önt arra az e-mailre, amelyhez az e-mailt elküldték a helyreállításhoz szükséges hivatkozással.

ICQ-száma nem kapcsolódik e-mailhez. Ez egy postaláda, amellyel vissza tudja állítani a jelszót. Ebben az esetben a jelszót nem lehet visszaállítani.

Ez a helyzet. Elfelejtettem a jelszót, megpróbálom visszaállítani, de nem emlékszem a biztonsági kérdésre adott válaszra. és mit tegyek?

Helyesen kell válaszolnia a biztonsági kérdésre. Ezután új jelszót kell megadnia. Ha nem emlékszik a titkos kérdésre adott válaszra, az ICQ-számok jelszava nem fog visszaállni. Ez a lopás elleni védelem célja, ha tudod a választ - akkor te vagy a tulajdonos.

Kérlek, kérlek. Megpróbálom visszaszerezni a jelszót az ICQ-ban, mailben. De nem mehetek oda. Lehet, hogy törölték, miután nem használták, és most az ICQ száma örökké elveszett? Vagy van valami mód?

Katerina a kérdésed nagyon homályos. Részletesen leírja, hogy mit csinálsz, és milyen eredmény nem működik.

Próbálja meg visszaállítani az e-mailhez csatolt számot. Ehhez a visszaállítás helyett a szám helyett adja meg az e-mailt. Miután visszaállította a jelszót, próbáljon beírni az ICQ klienst e-mail + jelszó beírásával. Ha ez nagyon nehéznek tűnik számodra, egyszerűen regisztrálhatsz egy új e-mailt, és regisztrálhatsz egy számot rajta.

A jelszót ellopták az ügynököktől, megpróbálok visszaszerezni a webhelyen. Beléptem az asja és a robotok védelmét. Ő írja, nem tudja visszaállítani a jelszót. Mit tegyek?

Ez azt jelenti, hogy a szám nem kapcsolódik a számhoz, és a titkos kérdés nincs beállítva. Visszaszerezni a jelszót ebből a számból nem fog működni.

Jó napot. Prompt AMP-száz, ellopta a szám a telepített ICQ Primari mail hozzáférést Primari vissza, de ha beírja a jelszót Primari visszatérés az ICQ oldal küldött levélben a tolvaj mezőbe. Készíthetek egy könyvet, hogy levelet küldjön egy új jelszó beírásával a májusi polgármesternek?

Az elsődleges e-mail leállt. A jelszót csak az e-mail csatolásával állíthatja vissza. Visszaszerezni a jelszót nincs esély, csatolatlanul.

Üdvözlünk! Elfelejtettem a jelszavamat, amikor visszaállítom az ICQ oldalon. Írja Sajnáljuk, a válasz túl sokáig tartott. A dobozt az ICQ-ban kalapálták, segítségért (

Próbáljon meg egy másik böngészőt.

Próbálja meg visszaállítani a jelszót e-mail csatolásával. Ez azt jelenti, hogy az új jelszó az ICQ-profil számaiban megadott e-mailre fog eljutni. Részletes információ a helyreállításhoz itt van.

Kapcsolódó cikkek