5 A természetből tanulható leckék - a női gondolatok

5 A természetből tanulható leckék - a női gondolatok

A természet évszázadokon át ihlette az embert. És nem hagyjuk abba az új és új dolgokról tanulni. Végül is a legjobb tanár nem tanítás, hanem élő példa.

1. Az első lecke furcsa módon a rágcsálóból származik: "A valóságos összpontosítás tanulsága"






Woodpecker sokkal okosabb, mint mi. Igen, a fejét egy fa ellen veri, de nagyon sikeres. Ő reális - nem próbál szakítani a fa fél egy csapásra, hiszen azt akarja, hogy egy csomó minket, és ez elsősorban - ő nem kopog a fa minden oldalról. Ugyanazon a ponton összpontosít, lassan a féreg felé mozog. Amire szükségünk van, nem egy féreg, de ha egyszer a kígyók, és találja meg nem akarunk egy sűrű fa, de csak meghintjük levelek a földön.

2. A második lecke a halból származik: "Flow lecke"






A halak mindig úszkálnak a jelenlegi ellen, és az általános vélemény ellenére ez helyes. Ez azért van, hogy ne bonyolítsa az életét, hanem azért, hogy több vizet ne tudjon kihagyni. Tehát a vízáramlás mellett újabb étel és oxigén úszik. Így az élet többször gazdagabbá válik. Mi, a halaktól eltérően, mindig igyekszünk úszni az áramlással egy stagnáló patakban, és ennek eredményeképpen a 30 éves élethelyzet helyett egy évig tartó élettapasztalatot hozunk 30-szor. Nem akarjuk elhagyni a komfort zónában, és aztán csodálkoznak, miért volt az élet oly kevés lehetőséget. Szeretnénk megnyerni az élet lottóját anélkül, hogy sorsjegyet vásárolnánk.

3. A harmadik lecke - a kis oroszlánoktól: "Vigye végig a fangot".
A kis oroszlánok képesek tanulni. Régebbi, tapasztaltabb oroszlánoktól tanulnak. És nem tanulnak tankönyvekből és beszélgetésekből, de a gyakorlatban. Ők biztosan tudják - hogy megtanulják vadászni, meg kell festeni az arcát vérrel. Félünk, hogy még piszkos kézzel is. Az asztaloknál ülünk, és nézzük a fedélzeten álló nyúlat, amely tanít minket vadászni. Vagy otthon vagyunk, és megtanuljuk magunkat, és amikor eljön a vadászat ideje, nem tudjuk, hogyan kell vadászni, akkor is félünk a vér illatától.

5 Az ötödik lecke a kígyótól származik: "Ne nyögj".
A kígyó nem hiszi: "Nincs kezetem vagy lábam, gyenge látásom van, más országban születtem, senki nem szeret engem, a szüleim nem törődtek velem, mióta kikeltem." A kígyó kezeli azt, amit ő van, és mi is félünk a "fogyatékos állattól". És ha nem szeret valamit, csak megváltoztatja a bőrét, és sajnálkozás nélkül kúszik.




Kapcsolódó cikkek