13 Vélemények a moszkvai olajfinomító Moszkvában, kapotnya, kapotnya 2. negyedévben

Megértem a népesség nyugtalanságát, de az oktatás által környezetvédelmi szempontból azt mondhatom, hogy a légkörre gyakorolt ​​hatás szempontjából az MNPZ a legjobb az országban. És a városnak a gyárban elfoglalt helyszíne legalább serkenti ezt a modernizációt, ami sajnos nem elég például a városomban. Mindezek mellett a fejlesztések is zajlanak, a legfrissebb értékelések és az atomerőmű körüli környezet külön mutatói ismertek. Tehát nem hiszem, hogy a telepen kívül eső növény átterelése jobban fogja befolyásolni a környezetet, éppen ellenkezőleg, jobb, ha felemeli a sávot. Legközelebb ›







Az "A FEDERÁCIÓ POWER VERTICAL" című újság szerkesztőségi irodája felkéri az igazgatót, hogy interjút készítsen a megoldandó feladatokról, az üzemanyag minőségéről, a problémákról. Jelenleg egy külön kiadvány készül, amely a benzinkút üzemanyag-minőségi kérdéseinek szentelt. Egyszerre egy benzinkútnál dolgoztam, senki nem panaszkodott a finomító üzemanyagára. Hogy vannak a dolgok? Vannak változások? A személyes találkozón minden kérdést megvitatunk.

Szeretnék gratulálni a moszkvai olajfinomító minden munkatársának az Új Évért. Kívánja a jó egészséget, boldogságot, könnyű és jó. És köszönöm a kemény munkájukat is. O. Smirnova.

Megértem a népesség nyugtalanságát, de az oktatás által környezetvédelmi szempontból azt mondhatom, hogy a légkörre gyakorolt ​​hatás szempontjából az MNPZ a legjobb az országban. És a városnak a gyárban elfoglalt helyszíne legalább serkenti ezt a modernizációt, ami sajnos nem elég például a városomban. Mindezek mellett a fejlesztések is zajlanak, a legfrissebb értékelések és az atomerőmű körüli környezet külön mutatói ismertek. Tehát nem hiszem, hogy a telepen kívül eső növény átterelése jobban fogja befolyásolni a környezetet, éppen ellenkezőleg, jobb, ha felemeli a sávot. Legközelebb ›







Melyik jogával megfosztottuk az élethez való jogot? Snickering tisztviselők és az emberek, akik kapnak egy csomó pénzt elleni erőszakkal átlagpolgárok, akik nem tudnak mozogni a másik terület! A fenébe az a növény, és hagyja, hogy a gyerekek a bajok!

Edition „hatalom vertikális SZÖVETSÉG” újság kínál az általános igazgatója az interjú alapvető problémák az üzemanyag minőségi problémák. Jelenleg egy külön kiadvány készül, amely a benzinkút üzemanyag-minőségi kérdéseinek szentelt. Egyszerre egy benzinkútnál dolgoztam, senki nem panaszkodott a finomító üzemanyagára. Hogy vannak a dolgok? Vannak változások? A személyes találkozón minden kérdést megvitatunk.

Frissítés után a hírhedt szaga olaj helyett Moszkva Finomító vált izzad mérgező vegyi bűz, amely elpusztítja az összes élőlény legalább sugarú körön belül 10-15 km. Egy ilyen titkos kegyetlen bűncselekmény elkövetett az emberiség ellen az elégedetlen dúsítás kedvéért!

Szeretnék gratulálni a moszkvai olajfinomító minden munkatársának az Új Évért. Kívánja a jó egészséget, boldogságot, könnyű és jó. És köszönöm a kemény munkájukat is. O. Smirnova.

Tényleg érdekel? Valóban senki sem érti, hogy az emberek, mert hatalmas mennyiségű mérgező anyagok levegőben halnak meg! Nem aggódsz a gyermekeid jövőjéért? Miért éjjel és nappal az embereknek, akiknek a SEAD-nak be kell lélegezniük a méregnek, ami az üzemet dobja? Igen, értem, hogy létezik a törvény levele, de senki sem halad tovább, mint a büntetések!




Kapcsolódó cikkek