10 Csodálatos történetek a gyerekeknek a múlt életéről, egy nagy korszakról

Egy jól ismert közmondás azt mondja: "Az igazság a baba szájával beszél". És valóban sok gyermek azt mondja bölcs dolog az évek során. De némelyikük elmond nekünk valamit, amit nem tudhatnak.

1. Amikor a fiam 3 éves volt, azt mondta nekem, hogy nagyon szereti az új apját, hogy nagyon jó. A férjem volt az egyetlen apja. Megkérdeztem a gyermeket: "Miért?"

Azt válaszolta: "Az öreg apám nagyon rossz volt. Hátradőlt, és meghalt. De nagyon szeretem az új apámat, soha nem tette volna meg.

2. Amikor kislány voltam, valami különös történt velem abban a pillanatban, amikor láttam egy fickót a boltban. Szokatlan volt, mert csöndes gyerek voltam és jól viselkedtem. Soha nem szidtam meg a rossz viselkedést, de abban az időben el kellett hagynunk a boltot.

Amikor beszállt a kocsiba, és anyám megkérdezte, hogy mi történt, azt mondta neki, hogy a férfi elvitt az első anya, elrejtette a padló alatt a házát, és kénytelen aludni sokáig, amíg fel nem ébredtem én új anya.

Aztán elutasítottam, hogy csendesen üljek hazafelé, és felmásztam a műszerfal alá, hogy ne lopjon tovább. Az anyám nagyon aggódott ... mert ő, mint a biológiai anyám, természetesen az én "első" anyám volt.

3. Egyszer, amikor a lányunk 2 és fél éves volt, a feleségem és én elkeltettük este, és elkezdtük elmondani neki a tisztaság és a mosás fontosságát. Válaszosan válaszolt: "Ó, senki nem fog hozzám hozzájutni. Egy éjszaka megpróbálták. Kopogtattak az ajtón, és megpróbálták, de ellenálltam. Halott vagyok, és most itt vagyok. "

Elmondta, mintha ez egy közös dolog lenne.

4. "Mielőtt itt született, volt egy nővérem, mi? Ő és az anyukám most annyira öregek. Nem szenvedtek, amikor a kocsi tüzelni kezdett, de most már biztosan megsérültem! "

5 vagy 6 éves volt. Ezt minden ok nélkül elmondták.

5. Amikor kislányom kicsik volt, gyakran járkált a ház körül egy dédapja fényképével, sírt és azt mondta: "Hiányzol neked, Harvey."

Harvey nagyapa meghalt mielőtt megszülettem. Emellett az anya azt mondta nekem, hogy a húgom mindig ugyanúgy beszélt, mint Lucy nagymamája.

6. Amikor legfiatalabb nővérem először beszélt, elmondott nekünk olyan dolgokat, amelyek nagyon aggasztottak. Azt mondta, hogy az ő régi családi gyakran valami tolóerő, és sírt és sírt, de apja, elvégre obzhog neki annyira, hogy ő volt képes megtalálni minket egy új haza.

Ő mondott ilyen dolgokat 2 évesen, majdnem 4 évig. Túl kicsi volt ahhoz, hogy egyszer hallhasson valahol, és kommunikáljon olyan gyerekekkel, akik ilyen dolgokat tapasztaltak. A családomban mindig azt gondolták, hogy ezek az emlékek a korábbi életéből.

7. 2-6 éves koromban a fiam mesélt nekem egy történetről arról, hogy ő választotta ki anyámnak.

Azt mondta, hogy egy férfi öltönyben lévő emberrel segített neki kiválasztani az anyját, hogy lelke küldetését a jövőben lehessen végrehajtani. Nem beszéltünk spirituális témákról, és nem vallásos környezetben nőtt fel.

Leírta a jelenetet, mintha egy élelmiszerboltban vásárolna. Világos szoba volt, olyan emberekkel, akik olyanok voltak, mint babák, és ő választott rám. Az öltönyben lévő férfi megkérdezte tőle, vajon biztos volt benne, és azt válaszolta igen. És akkor született.

A fiam is nagyon szerette a második világháború repülőgépeket. Meg tudta azonosítani őket, azok részeit, azt mondani, hogy melyik régiót használták, és hasonlók. Még mindig fogalmam sincs, honnan ismerte mindezt. A laborban dolgozom, a férjem pedig matematikus.

Mindig "nagyapának" neveztük, mert békésen és körültekintően viselkedett. Ez a fiúnak van egy régi lelke.

8. Amikor az unokaöcsém nem szólt kifejezéseket, hanem mondatokat, elmondta a húgomnak és a férjének, hogy "annyira boldog volt, hogy ő választotta őket". Aztán azt mondta, hogy gyermekei előtt világos szobában volt, sok embert látott, és ezt az anyát választotta, mert szép arca volt.

9. A nővérem született abban az évben, amikor apám édesanyja meghalt. Amikor a nővér felnőtt és beszélni kezdett, azt mondta a pápának: "Én vagyok az anyád."

10. Anyám szerint, mikor kicsi voltam, elmondtam neki, hogy valamikor ezelőtt megöltem egy tűzben. Nem emlékszem erre. De az egyik legnagyobb félelmeim az, hogy a házam el fog tűni. Félek még attól, hogy a nyílt tűz közelében vagyok.