Mi fenyegeti az orosz jégkorong csapat veszteségét a mérkőzésen az Egyesült Államokkal, aktuális kérdésekkel, kérdéses válaszokkal,

"Ez egyáltalán nem pánik a veszteség miatt. Az elején a verseny a csapat kell, hogy egyenletesen oszlatja el az erőket, kell lejátszani, és hogyan kell hangolni, hogy egy jó játék a negyeddöntőben, elődöntők és döntők. Végtére is, mindent eldöntöttek az utolsó három játékban. A negyeddöntőben mindenesetre elhagyjuk. És ahogy mondtam, most a legfontosabb, hogy a csapat optimális formába jusson. Az a tény, hogy akkor előre nyerni a játékot az elején a bajnokságban, és elvesztette a negyeddöntőben, gyakran előfordul az olimpián, de lehet jól felkészülni a csapat az utolsó három játékot, hogy lesz bajnok „- mondta AiF.ru háromszoros olimpiai bajnok jégkorong Vyacheslav Fetisov.

Hány pontot ért el az orosz csapat?

A Cseh Köztársaságban a világhoki bajnokságon Oroszország három mérkőzést játszott. Az első elleni mérkőzésen a norvég csapat Oleg Znarka nyert pontszáma 6: 2, a második mérkőzés a válogatott Oroszország vesztes csapat Szlovénia egy tucat 5: 3. A két meccs eredményei szerint az oroszok 6 pontot szereztek, így biztosítva a negyedik döntőbe való belépést. A csoportkör harmadik fordulójában csapatunk elvesztette az amerikaiakat 2: 4-es pontszámmal.

Mikor lesz a következő meccs az orosz csapattal?

Május 6-án a Znarka a Dániával szemben fog mérkőzést tartani. A mérkőzés 17: 15-kor Moszkva időben kezdődik. A "Russia 2" és a "Sport 1" TV-csatorna közvetíti a játékot.

Mennyi ideig tart a World Jégkorong Bajnokság csoportja?

A csoport szakasz május 12-ig tart. Az első négy csapat mindkét csoportból jut a negyeddöntőbe, ahol tart mérkőzést lő: 1. ellen játszik a negyedik; Második a harmadik ellen. Ezután az elődöntő, a harmadik helyezés és a végső mérkőzés.

Milyen nemzetiségek vesznek részt a csoportban?