Hasznos, egy labdarúgó hétvége, hogy a mérkőzések véget értek

Nyitva tartás: Franciaország - Románia

Szombat: Albánia - Svájc

Szombat mérkőzése megnyitotta Albánia és Svájc közötti konfrontációt. Albánia válogatottja nem volt túl szerencsés. A 20. percig keményen és keményen harcoltak. Annak érdekében, hogy az ellenség kevésbé agresszív, az albánok számos hibát követtek el. Az albán válogatott fellépései teljesen elriasztották a résztvevőket. Mint edzőjük később elmondta nekik, a játékosok nagyon aggódtak, kimentek a mezőnyre, ami befolyásolta a játékot. Ebben a konfrontációban az albánok piros lapot kaptak, és a stratégia helyett zavarokat mutatott. A fennmaradó résznél az egyik védekező játékos egyenesen a földre csúszott. Az átadott idegek megjelentek a versenyen. A meccs végéig Svájc javára 1: 0 volt. Ami a svájci játékosokat illeti, továbbra is sportos erővel bírnak. Ebben az évben Svájc nemzeti válogatottja még mindig nem szerepel a kedvencek listáján, de a középszintű csapatok nehéz riválisává válik.

Az előrejelzésekkel ellentétben a győzelem nem az volt, ami várható volt.

Az első szünet második mérkőzése a walesi játék Szlovákiával. Mindkét csapat debütált az Európa Bajnokságon. Mi volt a konfrontáció?

Az első félidő passzívabbá vált, mint a második. A játék kezdetétől a walesi csapat agresszívabb játékot mutatott. A 11. percben megtörtént a történelmi cél. Első alkalommal történetében a walesi csapat az első bajnoki címet az Európa Bajnokságon szerezte meg. A walesi golyó a Gareth Bale-nek köszönhetően a szerbek kapujához ért. Elszaladt a büntetésből. Szerbia kapusának minden esélye megakadályozta, hogy mi történt, de hibája nyílt a versenyen.

A második félidő élénkebbé és érzelmesebbé vált. A pályán több pontozási esély mutatkozott. De ez nem segített Szerbia válogatottjának, hogy előrelépjen. A végeredmény Wales volt, 2: 1. Ez az eredmény meglepte a futball-szakértőket. Valójában a walesi csapat a minőségi képzést és a gyors szakmai fejlődést mutatja be.

A szombat második meglepetése Anglia és Oroszország közötti mérkőzés volt. Eredményei meglepett szakértőket és rajongókat.

Az első félidőben az angol csapat demonstrálta a labdarúgást. A brit több pontozási esélyt hozott létre. Az oroszok csak a pálya vége felé kezdeményezhették a kezdeményezést. Ez volt az egyetlen esélyük, hogy gólt szerezzenek a játék első részében.

A második félidőben a szerepek megváltoztak. Az angolok közeledtek kapukhoz, az oroszok a védelemtől a támadásokig terjedtek. A további időben az orosz csapat sikerült gólt szereznie. Mindazonáltal nem hozta meg nekik a győzelmet, csak kiegyenlítette a pontszámot. A mérkőzés végeredménye 1: 1 volt. A játék viszonylag passzívan ment keresztül, élénk érzelmek és adrenalin nélkül.

Érdemes megjegyezni, hogy az elmúlt öt barátságos mérkőzésen az angol csapat négy győzelmet aratott. Az oroszok számára 3 pusztító vereség és sok sérülés volt a kulcsszereplők számára.

Vasárnap: Törökország - Horvátország

A meccs eredménye meglehetősen nyilvánvaló volt. Hagyományosan a horvát válogatott erős ellenfél Törökországnak. A meccs során a játék viszonylag passzívan ment végbe, anélkül, hogy sok meztelen pillanat lenne. Mindkét csapat lassú és rövid életű támadásokba költözött. Az ellenfelek nem hoztak létre nagyszámú pontozási esélyt. Azonban ezek közül egyik hozta a győzelmet. Igaz, nem ment Törökországba.

A mérkőzés végeredménye 1: 0 volt, Horvátország mellett.

Lengyelország - Észak-Írország

A legjobb oldalon nem Észak-Írország bizonyult ebben a meccsben. Mindazonáltal az Európa-bajnokságban való részvétel már most is előnyökkel jár.

Az első félidő kezdete energikus lett. A lengyelek folytatták a támadást. Igaz, hamarosan ez az ard esett, és átadta a helyet a hideg gondosságnak és taktikának. Az első félidő vége felé a lengyel csapat ismét aktív támadást indított. A labda birtoklása megmaradt nekik. Lengyelország számos pontozási lehetőséget teremtett. Észak-Walesben csak 2 pontozási esély van. A lengyelek aktívan bombázták a kapu zónát. Ez a végső pontszám 1: 0 volt.

A kritikusok és a szurkolók szkeptikussága ellenére az ukrán csapat sikerült jól demonstrálnia, ami érdekes és izgalmas játékot teremtett a világbajnokokkal.

Az első félidő kezdetén az ukránok sikerült megtámadni és több pontszerzési lehetőséget meghozni, majd az ellenfelek büntetik őket. A német csapat kemény nyomást gyakorolt, és az ukránokat a mezőnyük mellett tartotta. Sem egyik sem a másik csapat nem teremtett esélyt. A németek megtartották a törzsüket. Az elmúlt 20 percben Ukrajna sikerült megtámadnia az ellenfeleket, és a kapu síkján lőtt.

A második félidő volt a bosszúállás ideje. Miután tanulmányozta a versenytársak viselkedését, a német csapat eloszlatta a vért a vénákon keresztül. A németek nagymértékű támadásai elvesztették az ellenfelek minőségi ellentámadásait. A "német korcsolyapálya" módszeresen és alaposan megdöntötte az ukránokat a fűbe. Bastian Schweinsteiger minden esélyt és reményt vetett a sorsolásra. A cél a második félidő második felében döntő volt. 2: 0 a német csapat javára!