7 Kérdések a jukebox trióhoz

A kedves srácok a "IVOLGa" mini album megjelenése alkalmából a klub petárdalékairól, az Alla Pugacheva és a koncertekről szóló strippekről szóltak.

7 Kérdések a jukebox trióhoz

Photo @ serg_longray, a csoport személyes archívumából

PLAYBOY Mikor volt az utolsó alkalom, hogy harcolsz?







Vova Valószínűleg az iskolában. Bár nem, még mindig az "Új hullám" volt. Ilya testvérek vagyunk. (Nevet.)

ILYA Igen, a testvérek is harcolnak. Szórakoztató volt, egy kis vér. Nem emlékszünk már arra, ami valószínűleg a tesztoszteron feleslegéből származik.

PLAYBOY Mikor volt az utolsó alkalom, hogy elhagytad a színpadot a koncert befejezése nélkül?

Vova Ez valamiféle társaság volt. Az egyik vendég nem nagyon hízelgő módon beszélt Alla Borisovna Pugacheváról. És mi is részt veszünk ebben. Nem vagyunk sértőek, de a koncertet fel kell függeszteni. Mint mondják, "köszönjük ezt a személyt."

HARRY De általában a közönség nagyon kedves, intelligens, nincs olyan probléma, hogy el akarja hagyni a színpadot.

PLAYBOY Mikor voltál az utolsó alkalom, hogy elájulsz az zsibbadástól?

ILYA Tegnap. (Nevet.)

Tegnapelőtt. (Smiles.)

ILYA Időről időre ilyen helyzetek történnek. De utoljára ritka. Valami ok miatt nem voltam részeg az eszméletlenség. Szeretem ellenőrizni mindazt, ami velem történik. De ha egyszer olyan volt, hogy a szórakozás Szentpéterváron kezdődött, és Moszkvában véget ért. És nem emlékszem - a memória hiba, de azt mondták, később mentünk néhány klub - volt az újévi ünnepek, van valahol a kínálat a petárdákat, én felgyújtották őket, és dobta az őrök lába a klubokban.

ВОВА Rendszeresen minden rendben van - ahogy mondják, minden pénteken és szombaton vagyok. Hazamegyek egy üveg borral, elhozom az Európából származó sajtot, és nagyon finom vagyok egy filmhez, amit részegek. Néha bemegyek a periszkópba és lefordítom, ezért regisztrálj az Alco-csatornánkra. (Nevet.)







PLAYBOY Melyik dal volt az utolsó alkalom, hogy sírsz?

ILYA Rocket Man az Elton John-tól.

HARRY tegnap a leckét jött egy hallgató (Harry tanít ének az egyik egyetem Moszkva - Ed ...) És énekelte a dalt „Tovább hóvihar” Alla Pugacsova.

WARS Tears Of Heaven Eric Clapton-tól.

ILYA És még mindig él a Marson David Bowie, és a Jealous Guy John Lennon.

HARRY Én is Melody Gardo koncertjére jártam a Zeneházban egy évvel ezelőtt. És valahol a fél koncerten mindenki könnyel ült a szemükben. Ez talán a legjobb koncert volt, ahova jártam.

ВОВА Számunkra koncerteken, egyébként is ilyen történik. Nemrégiben az "IVOLGa" mini albumunk bemutatásával a lányok sírtak Garik dalának "Gyere hozzám". Azt mondják, hogy sokan elolvasták az egyesülést az eltávozott személyrel, nagyon érzelmes volt.

PLAYBOY Mikor volt utoljára beleszeretett egy rajongóba?

ILYA én minden alkalommal ment a színpadon, én meg a teremben néhány nagyon szép, fiatal hölgy, melyek játszanak mind a teljesítményt, és beleszeret vele a két órát, hogy a koncert.

Vova És akkor jön hozzátok, és azt mondja: "Privet, Ilyukha!"

ILYA Ha-ha-ha. Igen, és azt hiszed, jobb, ha nem nyitod ki a száját, drágám! (Nevet) Igen, sok kedves fiatal hölgy érkezik hozzánk a koncertekre! Minden, mint a kiválasztás! Ezért sok közül választhat.

HARRY Útközben, fiúk, egy darabig két sztriptíztáncos mindig elment a koncertekre számunkra. Ezt később megtudtam! És először láttam - két gyönyörű lány újra és újra eljutott előadásainkra. Aztán egyikük írta nekem a Vkontakte-t, elkezdtünk kommunikálni, és kiderült, hogy szalagklubban dolgoznak. Nos, hozták a barátaikat.

ILYA Igen, van néhány dal a repertoárunkban, amely alatt nagyon szép sztriptízt tudsz táncolni.

Vova És általában azt gondoljuk, hogy a szurkolók számára az, hogy beleszeret hozzánk, és nem fordítva. Ebben a show-üzletben vagyunk és mentünk. (Nevetnek.)

PLAYBOY Mi volt az utolsó pénzhiány?

HARRY Bentley nem volt elég tegnap. (Titokzatosan mosolyogva.) A Rolls-Royce-on. Még a Range Rover Autobiography.

ВОВА Nem volt elég egy vidéki házhoz, meg kellett vásárolnom egy lakást. Szükséges volt.

Vova És így gyakran nincs elég pénzünk valamiért, mert a legtöbb díjat az új vokális processzorokra, krémekre, "pedálokra" költjük. Itt kell vásárolni egy lányt egy gyűrű, egy anya felfüggesztés, és mi először vesz egy technikai újdonság a csoport számára. És akkor már valami hiányzik valamire. Tehát az összes pénz a Jukebox Trio technológiai fejlődéséhez vezet.

PLAYBOY Kivel szeretne énekelni, ha ez volt az utolsó dal?

ILYA Ha ez egyáltalán az utolsó dal, akkor egyedül kell énekelni. Nem osztanám meg senkivel. Annyira sajnálom, hogy megoszthatom valakivel ebben a megható és nagyon fontos pillanatban az életemben. Egyéni igénynek kell lennie.

HARRY Egyetértek. Ezért ő egy "hattyú dal".

Ez érdekes: