4. lecke, mint anya, hogy szakértővé váljon svechancharov - 5 gömb

4. lecke, mint anya, hogy szakértővé váljon svechancharov - 5 gömb

Ezernyi gyertya egyetlen gyertyát lángolhat, és az élete nem rövidebb lesz. A boldogság soha nem lesz kevesebb, ha megosztja azt a másikval.

Szakértőként születtem, amikor legyőztem saját válságomat és megoldtam az igazi problémáimat. Általában a problémái nem nagyon egyediek. És amit gyakran harcolsz, sok más ember problémája. Az egyetlen különbség az, hogy már tudja, hogyan oldja meg ezt a problémát, és mások még mindig nem.

Az én esetemben ilyen volt:

  • Probléma: Két fáradt fáradt, kimerült anya vagyok. Krónikus rendetlenség van a házamban. Nincs időm. Minden fronton: anyám, feleségem, úrnőm - teljesen szégyellem.
  • Személyes győzelem: rájöttem, hogy először meg kell változtatnod és javítanod kell magadat és készségeidet. Kezdtem tanulmányozni és alkalmazni az időgazdálkodást. Lépésről lépésre megtanultam, hogyan szervezzem a napot a gyerekekkel, hogy a ház rendben legyen, a béke és a szeretet szívében.
  • Tudok tanítani az embereket: családi időgazdálkodás; hogyan lehet megszervezni az életet a gyermekekkel; hogyan lehet a férjével és gyermekeivel való kapcsolatokat erősíteni; hogyan kell otthon dolgozni a gyerekek megszakítása nélkül; hogyan lehet megszervezni a helyet és fenntartani a rendet a dolgokban.

Ez minden! Ez csak egy online karrier szakértő. Ha tudod, vagy tudsz tenni valamit, amit mások szeretnek tanulni / megtanulni, élni tudsz ettől. Most már tanárgá válhat és segíthet az embereknek. És fizetni, és ingyen. Ahogy tetszik. A lényeg az, hogy maga megoldotta a problémát, és tudja, hogyan kell harcolni.

Természetesen ezt a tudást az ismeretek megosztásának képességével kell alkalmazni, de ez a második kérdés. Kiváló módja van az új ismeretek és készségek gyors megtanulására és megszerzésére. A legfontosabb dolog az, hogy tudni kell és képesnek kell lennie MINDIG VALAMINT (és nem feltétlenül ez a tudás és készség egyedinek kell lennie).

A "probléma-győzelem" rendszer

Íme néhány példa a "probléma-győzelem" rendszerben a "szakértők születésére":

  • Probléma: túlsúly és csúnya test.
  • Személyes győzelem: ésszerű fogyás, sikeres edzés, kiváló megjelenés és jó egészség.
  • Tudom tanítani az embereket, hogyan kell lefogyni; hogyan kell enni; hogyan kell edzeni.
  • A probléma: súlyos betegség és az élet diagnózisa.
  • Személyes győzelem: megszabadulni a betegségtől az élelemtől és nem a hagyományos orvostudománytól. Egészség és egészséges életmód.
  • Tudom tanítani az embereket: megfelelő táplálkozás; hogyan lehet legyőzni az "én" betegségemet; hogyan lehet átállni egy egészséges életmódra.
  • Probléma: pénzügyi problémák; nincs mit élni; hosszú munkát.
  • Személyes győzelem: Ismerje meg, hogyan kereshet az interneten; nyissa meg és reklámozza online üzleti tevékenységét; pénzügyi függetlenség.
  • Tudok tanítani az embereket, hogyan és hogyan lehet pénzt keresni az interneten; hogyan lehet építeni és fejleszteni online üzletét; hogyan lehet egyre többet keresni az internetes üzletben.
  • Probléma: rossz kapcsolat a férjével; család a válás határán; az intim életben lévő problémák.
  • Személyes győzelem: "második nászút" a férjével; teljes körű kölcsönös megértés; harmónia és teljes öröm az intim életben.
  • Meg tudom tanítani az embereket, hogy viseljék vissza a szeretetet a családba; hogyan lehet a férjével és gyermekeivel való kapcsolatokat erősíteni; hogyan hozzunk létre egy intim életet.
  • A probléma: nem az ízletes és egészséges ételkészítés; túl sok időt vesz igénybe a főzéshez; a termékek eltűnnek a hűtőszekrényben; túl sok gyorsétel és egy kis házi készítésű étel; a konyha és a tűzhely gyűlölete.
  • Személyes győzelem: a menü megtervezésének képessége; kétnaponta főzni, és a család mindig egészséges házi készítésű ételeket főzött; az egészséges életmód a megfelelő táplálkozás révén.
  • Tudok tanítani az embereket, hogyan tervezzenek egy menüt; hogyan költhet kevesebb időt és energiát a főzésre; hogyan kell tanítani a családot a megfelelő enni.

Amint látja, sok lehetőség van a személyes győzelemre! Az Ön személyes tapasztalata mindig egyedi lesz. Senki nem tanítja az embereket, hogyan teheti meg. Tehát - MINDIG lehetősége van arra, hogy népszerű szakértővé váljon a kiválasztott témában.

Személy szerint nagyon szeretek a "probléma-győzelem" rendszert - bizalmat kelt! Ön nem megalapozatlan. Ön az ügyfelek helyén volt, ki tudtok szerezni és nyerni, ami azt jelenti, hogy másoknak taníthatjátok.

Mindig válassza ki a legnehezebb utat - rajta nem találkozik a versenytársakkal.
Charles de Gaulle

Hogyan találhat más témát az üzleti világban az interneten?

A "problémamegoldó" rendszeren kívül más lehetőségek is találhatók a téma megtalálásához:

Keresett egy modellt

Ha egyértelmű, hogy melyik témában szeretne szakértővé válni, fontos megérteni, hogyan kell ezt tenni. És akkor nem kell újra feltalálni a kereket :). Találjon valakit, aki már el is érte azt, amit el akar érni. Az, aki már elment, ahogyan csak meg akarsz menni. És tudd meg pontosan, hogyan jött sikerre. Hogyan kezdjék el, milyen lépéseket tettek, és ki segített nekik az út mentén. Tudja meg, milyen tulajdonságokkal, készségekkel és hiedelmekkel segített a "bajnok" -nak. És próbálja meg alkalmazni saját tapasztalataikat!

  1. Tegyen cselekvési tervet sikertörténetük alapján;
  2. Fejleszteni azokat a hiteket, amelyek segítettek nekik;
  3. Gyűjtsd össze azokat a képességeket, amelyek győzelmet arattak a példamutatói számára.

Ez egyáltalán nem plágium. Ez a modellezés! Valószínűleg az egyik leghatékonyabb módja annak, hogy a lehető leghamarabb felmásszon a szakma tetejére.

Minták az emberek

Yitzhak és Rivka Pintosevics

Yitzhak és Rivka a legfontosabb "bajnokom", melynek sikerét próbálom megismételni és alkalmazni magamra :). Yitzhak a személyiség és az üzleti élet rendszerfejlesztő trénere. Rivka a felesége, három gyermeke anyja és Yitzhak fő munkatársa munkájában. Yitzhak szolgálatának és üzletének sikerét mindkettőnek tulajdonítom, és tanulok tőlük, mint egy család.

"Ímé, az az ember, aki elérte, amit akarok!" Azt hittem. A könyvek lelkesen felszívódva feliratkoztam egy online tréningre Yitzhaka-val, majd egymás után, majdnem minden edzésprogramja átment.

A Yitzhak képzésének köszönhetően nem csak a motiváció és a hiányzó tudás díját kaptam. Yitzhakban találtam egy modellt az imitáció és szolgálat imitálására az emberek és az Isten iránt. És attól a ténytől, hogy szigorúan nyomon követem a tevékenységét, soha nem hiányoznak az ötletek a munkára. Ha hirtelen pihentem a "falon", én csak azt teszem, amit ilyen helyzetekben tesz.

4. lecke, mint anya, hogy szakértővé váljon svechancharov - 5 gömb

Ez az, amit elkezdtem, Yitzhakra nézve:

  • Egészséges életmód vezetése: reggel ötkor felkelni, futni, inni vizet, egyenesen enni.
  • Élő szemináriumok lebonyolítása: régen az interneten dolgoztam. De miután Yitzhak azt mondta: "szükség van", én magam és csinálom! Sokat kapok az emberekkel való munkából.
  • Nyilvánvaló Istenről beszélni: nekem, mint egy hívőnek, nagyon fontos volt megtanulni. Isten és lelki életem fontos összetevője a sikeremnek. És fontos, hogy megosszák ezt a diákjaimmal. Segíthet nekik is.
  • Gyűjtsd össze a csapatot: Yitzhak nagyszerű szakembercsapattal rendelkezik, akik segítenek neki üzleti fejlődésében. Példáján rájöttem, hogy egyedül lehetetlen. És most van egy pótolhatatlan asszisztensem a Flamma projektjén.
  • Könyvek olvasása: megtanultam gyorsan megtanulni és új ismereteket szerezni. És új módon fedeztem fel az olvasást. Yitzhak példáját követve szükséges és hasznos könyveket készítettem a titkos fegyvereimnek a siker érdekében.
  • Könyvek írására: Yitzhak ragaszkodása miatt döntöttem, hogy írtam az első könyvet. Közvetlen segítségével megjelentette ezt a könyvet és örömmel olvasta. Miután megírtam az első könyvet, rájöttem, hogy az írás az, amit leginkább az életből akarok tenni! (Most a harmadikat írom, és remélem nem az utolsó könyv :)).

By the way, Yitzhakból származott, hogy megtanultam, hogy fontos példát találni magamnak az üzleti életben és a munkában, és alkalmaznia kell neki a tapasztalatait.

4. feladat: Karriered példaképének keresése

Találjon szakembert a résszel a modellezéshez. Aki már elérte azt, amit el akar érni. Válaszoljon a példával kapcsolatos kérdésekre férfi:

  • Ki ez? Mi a szakértő?
  • Miért választották őt mint példaképet?
  • Mi az ő mottója vagy "üzenete"?
  • Mi az ő életének küldetése?
  • Ki az ő ügyfele? És miért?
  • Milyen tulajdonságokkal, készségekkel és hiedelmekkel segített neki sikerrel a résében?
  • Mit tehetek ennek a személynek a sikertörténetében? Mit tudok megismételni?

4. lecke, mint anya, hogy szakértővé váljon svechancharov - 5 gömb

Sok pozitív, könnyű és eufórikus lesz a Yitzhak Pintosevics legendás élő képzéséről "Genesis - a Pillangó útja (tűzzel) ™!" Gyere és indítsa újra életét!

Olvastad a cikket? Kap ajándékot!

Küldjön "27 ötlet egy első időpontra" e-mailben!