21 Tipp, hogyan lehet elveszíteni egy embert

21 Tipp, hogyan lehet elveszíteni egy embert

A nők káros hatásai az irodalomban.

Dekódolással és magyarázattal

Egyszer találkoztam a barátommal, egy meglehetősen sikeres alkalmazottal egy bankban. Meglátott engem a járdán, megállt és felajánlotta, hogy odaadja nekem a lovagolást, ahol szükségem van rá, és ugyanakkor megosztani a hírekkel. Megmondtam neki, hogy a férfi és a nő könyvének második kiadásával foglalkozom. Ezt követően egy barátom, felháborodva dadogva elmesélte nekem a történetet. Itt van.


"Találkoztam egy kislánnyal, és egy napon meghívott teára. Miközben teát iszunk, láttam egy hálószobában az éjjeliszekrényen egy furcsa nevet viselő könyvet, valami olyasmit, mint "Hogyan lesz szar, és meghajtó embereket a sarok alatt". Átfutottam rajta, és megkérdeztem a lányt, hogy miért van szüksége erre.
- Erős nővé váljon, és független legyen egy embertől "- válaszolta.
- És most ő maga tőle függ? - Meglepett.
- Nem, de nem akarok csak lány vagy feleség. Gyakran abból szoktam, hogy a férfiak figyelmét körülveszi, és ellenőrizni akarom őket. Hogy szolgáltak nekem.
- Furcsa - vont vállat. - Te nem tetszik, akkor teljes mértékben szolgálhatsz magadnak.
- Hogy mondhatod ezt. - sikította. - Én vagyok a lány. És az emberek azért jöttek létre, hogy szolgáljanak nőknek! Erős szex vagy, és gyengék vagyunk, és minden körülményt meg kell teremtenie számunkra!
- Várjon, milyen feltételek mellett?
- Hogy van - mi. Nekünk engedelmeskedniük kell nekünk, mert a nők bölcsek. A férfiak - általában primitívek, szexuális szükségük van. Tehát ... Tartson bennünket, szeressünk, adjunk ajándékokat, engedjünk be, ruhát viseljenek drága ruhákban, büszkélkedjünk előttünk
barátok, ápolja és ápolja, ápolja, írjon verseket nekünk, végül! Korábban férfiak tettek! Ne feledje Puskin - hogyan tisztelettel kezelte a nőket!
Szerettem volna kicsit módosítani Pushkin életének ötleteit, de úgy döntöttem, hogy nem érintem a nagy költőt. Azonban megkérdeztem a zavarodottságtól:
- Hány igény! És mit tehet egy lány egy embernek?
- Ez neked, a piacnak, vagy mi? Felrobbant. - Itt az alkudozás nincs helyén! Nem tartozunk semmit a férfiaknak! Elég, hogy gyermekeket szüljünk!
- És ne szülsz magadnak? Csak ők? - vigyorgottam, és felvettem a kabátomat. Rájöttem, hogy ez a lány normális kapcsolatok nem fognak működni. - És azt gondoltam, hogy a gyermekek a családban gyakoriak.
- Igen, elmentél. Sziszegte, amikor már a leszálláson voltam.
Amikor hazaértem, nagyon barátságos levélben találtam meg, amit e-mailben küldött.
- Azt hittem, hogy valódi fickó vagy, és te, zsaroló, embertelen ember! A nõkkel szembeni ilyen hozzáállással nemcsak soha nem találod magad, nem is érdemes beszélni a nõkrõl! Önközpontú önző! Gyakran szoktam elragadni a múmiáit a sütemények és az új játékokat vásárolni minden nap! Ha nem vagy kész arra, hogy mindent megadjon, amivel rendelkezel, és magadnak, a szeretett lányodnak, akkor ki vagy te, ha nem egy nyomorult vesztes? Az igazi férfiaknál a lány egy istenség, mindenre készen állnak, csak hogy vele legyenek. Egész életüket szeretik. Nő vagyok, és garantálom, hogy ha nem változtatja meg a hozzáállásunkat, akkor egyedül fogsz meghalni egy nedves ágyban! Milyen jó, hogy most a nők egyesültek, hogy elvegyék az emberektől, amire szükségük van, nőknek. Ha nem akarsz feltéteket teremteni nekünk, mindent elveszünk tőled "
Sasha, el tudod képzelni? Tudod, hogy nem vagyok anya fia. Én a faluból jöttem, az intézetből diplomáztam, és karrieremet szülők nélkül csináltam! És mi ez az eltartott helyzet? Miért tekinti az embereket a szolgájaként, és magát a legmagasabb kasztnak? A szüleim harminc éven át együtt éltek, és az anyám soha nem akart "elvonni" az apjától, és nem csatlakozott ehhez más nőkhöz! És soha nem mesélte el neki, hogy megszületett a gyermekei!

Csodálkoztam a lány cinizmusában, és nem tudtam, mit mondjak, de rájöttem, hogy olyan irodalmat kell tanulmányoznom, amely a lányokat kurvának tanítja, és elveszíti a férfiaktól az összes kívántat.

Kiderült, hogy az összes könyvesbolt szó szerint felhalmozódott ilyen irodalmakkal.


Kiderült, hogy néha cinikus nevek borítói alatt nagyon bölcs tanácsokat találunk, hogyan szerezzük meg magunkat, de mindenki boldog. Generalizált ez így néz ki: építsünk egy embernek egy megbízható hátsó, megokosodik szeretője, ügyes szerető, nem lehet unalmas, monoton, csináld a jó ember, hogy kényszerből, és ez viszi a kezüket, hogy ajándékokat, és úgy vélik, a legjobb nő a világon . A nő az embertől elért, amit akar, de az ember örül és büszke arra, hogy átadta szeretettjének.


Ősi zsidó előírást, amelyik az anya a lányát, mielőtt a házasság, azt mondja: „A lányom, férjem, hogy veled bánjanak, mint egy királynő, akkor kell neki egy fekete rabszolga. Ha úgy viselkedsz, mint egy arrogáns királyné, és kitüntetést követelsz, akkor úgy kezel, mint egy rabszolga. A kifejezést egyébként egy meglehetősen cinikus "emberellenes" névvel együtt vették fel.


Nehéz megtagadni az õsi emberek bölcsességét. Természetesen ez a maximális, és mint minden mítosz, kissé eltúlzott, de a jelentés világos és tisztességes.


Azonban nem minden olyan egyszerű (pontosabban, nehéz). Van egy sor olyan más irodalom, amely pontosan azt támogatja, amivel küzdenünk, hogy küzdjünk. Ha a fent említett könyvekben az alapelv - valami olyasmi, mint az előnyök megosztása, az erőforrások, akkor egy dolog kijelentik - "vegye el." Egyébként a nők irodalmának ezt a részét különösen kedveli az utóbbi. Az ok nyilvánvaló - könnyebb elvenni a jó, mint cserélni.


Azonban egy ilyen támadó pszichológia és a gondolkodásmód, hogy „ragadozó” életmódot, csak játszik a lányokkal egy kegyetlen vicc, férfiak felborzolt idegeket, nemhogy bármilyen szerelmi kapcsolatok itt, és nem tud beszélni. Nem szeretem, ha a rabló, aki egy késsel a torkán, elvette a pénztárcáját, majd egy másik, és verte meg.


Talán ez nem vonatkozik az eltartott, nem önellátó, gyenge és szexuálisan éhes, függő gondolkodású férfiakra. Ez a manipuláció ilyen képviselői egy erős (ez kétséges) nem számít ez az irodalom. Igen, egy gyenge ember, akinek tömege komplexek, hogy kényszerítse magát szolgálni. Ahhoz, hogy legalább egy nő legyen mellette, készen áll minden feltételre. Még egy nő jelenlétének illúziójánál is készen áll. Ráadásul a rendkívül tartós üzletasszony és a munkanélküli férfiak boldog házasságai is vannak. Voltam, és vagyok a tanú, hogy a kapcsolat (bár kevés), ahol a lányok atamansha bosszú csavar a szerelmesek (és még egy pár egy időben, sőt, hogy ismerik egymást), és mindenki boldog!


Bár tisztességes, meg kell jegyezni, hogy vannak olyan lányok, akiknek saját (nem feltételes) gondolkodásuk van. Azt mondják: "Milyen rendetlenség! Miért könyörögnék egy libát? Nem jók a jóra. Ha kedveseimhez hasonlóan ezt teszem, attól tartok, hogy a kapcsolataink azonnal össze fognak bukni, és itt pontosan kitöltöm a magabiztos magányos veszteségeket. "


By the way, úgy tűnik, hogy a könyvet írt manipulálni csak elbizakodott magányos vesztes érdekében, hogy megbosszulja szerencsésebb nők, elpusztítja az utolsó erős párt. Valami olyasmi, mint "Elbocsátottak - hagyják, hogy elhagyjanak." A terv egyszerű -, hogy meggyőzze a nőt, hogy a barátja / férje is kap nagyobb és könnyebben csepegtetni, hogy „igazi nő”, vagy csak jön, akkor dobjon neki „bevált módszerek”, hogy az ember egyszerre, majd nézni, rosszindulat, Ahogy a férfiak a bánatos manipulátorból elhagyják az elbűvölő nőket. És akkor ismét a harc - meg kell győzni az elhagyott nők okolhatók nem az elfojthatatlan vágy és nem „bevált módszerek” - hibás a hab-muzhchny nem hajlandó magát kárt. Mint nem egy feminista szervezet születése?


Fontosnak tartjuk, hogy példaként említsük a legurulatosabb tanácsadást.

1. A lány nem lehet megbízható ember társa! Soha nem szabad megosztania az örömöt és a bánatot, és még inkább, hogy nem tud segíteni egy embernek. Csak a vesztesek csinálják ezt. A "szerencsés" másképp viselkedik. Kellemes cica kell, hogy legyen, éles karmokkal, hogy karcolják meg őt annyira, ahogyan simogatják. Nem a férfiak, hanem az ember neked.

2. A férfiak gyűlölik a botrányokat, és ezért a legjobb módja annak, hogy eljussanak, az, hogy felhajt.


Szintén árulkodik az őrültségért. Még akkor is, ha valaki őrülten szeret szerelmes nőt, akkor gonosz óvatossággá válik, minden érzést meg fog ölni. És a manipuláció tárgya egyszerűen el fog tűnni egy csúnya nőből egy nyugodt nőnek.

3. Soha ne hagyja abba az izgatottságot az emberben a féltékenység érzésében. Flörtölni másokkal a szeretett szemed előtt, átláthatóan arra utal, hogy fokozza az érdeklődésedet az erősebb szexben, és különösen az emberektől, akik magasabb státuszban vannak, mint az embere. Látva, hogy ő nem egyedül az ő állításaiban, a szeretteid újra és újra meghódít.


Használja ezt a módszert, ha nem csak a "szeretett" végleges elvesztését akarja, hanem a könnyű viselkedésű szűz is. Egy komoly férfi, aki erős karakterrel nem bírja elviselni, hogy szenvedélye mindenféle legyekkel flörtöl. Minden ember örül, amikor mások csodálják a tekintetét. De ha ő maga is intenzíven vonzza a férfiak figyelmét az ő (nem) egyértelmű magatartásával - akkor a "szeretett" felborulhat és csalódhat benned. Caesar felesége gyanúja fölött van, és ha önmagát veszélyezteti, akkor ez a nő már nem lehet Caesar felesége. Ezért egy szilárd, megtartott ember nem bizonyít majd semmit a szenvedélyének. Nem lesz féltékeny - a féltékenység a gyengék érzése. Ő már biztos benne, hogy ő a legjobb, és ha nem látta és nem értette ezt, akkor miért van szüksége egyszerre vakon és szellemileg késleltetettre? By the way, sok férfi egyre nagyobb érdeklődést tanúsít egy nő iránt, aki elmagyarázza az eltévelyedett viselkedését és a hozzáférhetőség bemutatását. És a könnyű viselkedés lánya az emberhez általában, mit.
Bemutató előtt a „kedvenc” a megnövekedett érdeklődés a részét a főnök vagy gazdag ember károsabb - a legtöbb ember úgy találja, akkor csak zsoldos szuka, mindenre készen kedvéért pénz vagy a promóció. Gondolja, hogy ez a gondolat erősíti érdeklődését és szeretetét?

4. Zsarolni egy férfit azzal, amiről fél; "a testtől való kirekesztés", a válás stb.


Ha szeretni szeretne egy kategóriából a rablók kategóriájába - és tegye meg. De ne lepődj meg, ha cserébe megkapod, amit nem akarsz, hanem gyűlöletet és megvetést. Az erős ember könnyebb zsarolni, mint elszenvedni az ilyen megvetéseket.

5. Lődd le az embert, dobd el a kérdések tételeihez, mindig ugorj témáról a témára, majd kérdezd meg, mit akarsz. Egy ember veszteséges lesz, és "meleg" leszel.


Tanács a "hogyan keverje össze a bolondot" kategóriájába. Csak akkor működik, ha a férfinak nem használják a helyzet ellenőrzését. Ha használják, akkor biztosan észreveszi a "vékony" kurzust.

6. Az ember otthoni munkájának megszerzéséhez "megtanulni", hogy ízléstelen ételeket készítsen. Ha étterembe szeretne menni, felejtse el, hogyan kell főzni.


Ezenkívül megtanulod mosni egy ruhát egy piszkos medencében, söpörni a padlót egy mérkőzésen, és légy lassan. És jobb, ha nem akarsz főzni, mosni stb. Ultimátum formájában. Azt mondani, hogy ez nem a női üzlet. Akkor álmodból csak egy nő leszel. Egy ember nagyon örül, hogy visszatért az államba, ahol találkozott veled. Egy tipp világos? És ne lepődj meg, ha egy férfi hirtelen észre sem vesz. És hogyan fogja észrevenni, ha nem volt sokáig?

7. Ha szeretnél "késztetni" egy embert, bátorítson rá, hogy tegyen valamit, aztán kedves példát találjon a körülötte levő emberek körében. - Vasily barátod öt évvel fiatalabb, mint te, és már az osztály vezetője. - A partnere felesége egy kikimora-nak, de egy mink kabátban sétál. És az az ember, aki bizonyítja, hogy jobb, sikeresebb, mint Vaszilij és partnere rohanni fog ahhoz, amit mondott neki. Végtére is, a férfiak annyira függenek valaki más véleményétől.


Ismét a "meggyőzni egy gyenge embert, akinek hangos ösztöne van". Talán a gyengék, aki minden pultra törekszik, és keresztben bizonyítja, hogy ő nem tevék, meg fog tenni. Egy önellátó ember nyugodtan felajánlja, hogy Vaszilijába vagy társaiba utazik. Vagy a pokolba. És semmi sem bizonyítja senkinek. Azonban, olyan formulák után, mint például "te vagy egy vesztes, és a barátod jó ember." Ami a mások véleményétől való függést illeti, csak egy dolog lehet mondani: nem szabad összetéveszteni a szögeket a kommunizmussal, hanem az üzleti hírnevet a csorda ösztönével.

Kapcsolódó cikkek