1998 G, aeb, mechanika, nem meghajtó - néhány probléma üzemeltetése és karbantartása 5-ben

spect írta: ez a csúnya hang elmenekülhet, amikor a forradalmak esnek.


Egyébként az Ön által megadott cikkben jól ismerteti a bypass művelet jelentését.
Az SSP-ben olvastam, hogy segít eltávolítani a rándulást a gáz kiürítésénél, de elfelejtette, mert csak felületesen leírják.

spect írta: Rasier, a rózsaszín fogás Smile

Köszönöm. És megragad egy linket egy írásos cikkhez)

Vobschem az éjszakát a garázsban töltötte =)

Próbáltam felhívni a levegőt egy kis tömlőt a csővezetékbe (tömlő minden kopott, és nagyon könnyen szhimaetsya ujjait, és ítélve az gallérok soha nem változott, talán nem kell kemény?), Hogy megy bypass. Nem sikerült szopni a levegőt, de a levegő befúj, és hallhatsz sziszegést valahol a bypass területről. Ez normális?

Aztán találtam egy érdekes "pshikanie" -et éles gázzal. Ie ha élesen gáz, egyértelműen hallható levegő pshikanie a jobb oldalon a motor. Kezdetben a peregazovke-ban jelenik meg, azaz. a redőny nyitása idején különösen hallható, a következő fordulatszám-készlettel - nem hallható. Hosszú gátlás után megtudtam, hogy a sziszegést a szívócsatorna részeként adják ki, közelebb a túlfolyóhoz, ahol:

Mondja meg, lehetséges-e ezen a területen, hogy milyen nyomást enged meg, vagy ilyesmi? Vagy bármelyik popsikivanie - a levegő beszívása?

Néztem a turbót 4000-5000 fordulat / perc sebességgel. (nem pontosan, mivel nem volt a kabinban, nem láttam a fordulatszámmérőt) az aktuátor szárának mozogni kezdett. Megértem, hogy egy bizonyos nyomással (pl. 0,6 bar) nyissa fel a Westgate szelepét?

5 perc után 57 másodperc után hozzáadva:

Így néz ki a tömlő a gyűjtőtől a bypasshoz

megtalálta a kék álmot))))

a srácok égnek, ez nem bypass, hanem egy Westgate. A Bypass a levegő beszívását a szívócsőből a DZ meredeken bezárja, ezáltal megakadályozza a kompresszor járókerékének (leereszkedés) történő lerakódását. ha a tömlőt megy a megkerülő szakadt vagy egyszerűen eltávolítható, ha a munkagép a kapu megkerülő öntjük úgy, hogy ne valil valaha, de nézd, ahol a hosszú pshikat a tartály alján, valószínűleg mindenki kedvenc VCG. csak magyarázza a tüneteket, amelyek akár 2tys. vol. a vevőben depresszió t. Hogy. A turbina lehet, hogy nem fújja fel, így van egy szivárgás, és ennek következtében húzza is elég, nos, akkor Turba felfújja a levegő és már ott nem érdekel

8 perc után 57 másodperc után hozzáadva:

ahogyan a tömlő a klasszikusokból a villanyszerelő tömlőjével helyettesíthető, a kisüléshez is hozzák létre

VAZ 2102 - 180 erők

VAZ 2108 - 150 erők

Audi A4 - 125 erők tsuko))

Srácok, ma megpróbáltam krimpelni.

Ez azt jelenti, hogy a régi tüzelőanyag-szűrőt a levegőszűrőházhoz csatlakoztatott elágazócsőbe helyezték. Csatlakoztatta a kompresszort, beleértve a - a nyomás nem tárcsáz. Mindent hallgattam, miután kikapcsoltam a kompresszort, a levegő sípja hallatszik valahol a turbina / kipufogócsatorna területén és az olajbetöltő sapka alatt. Megpróbáltam felrobbantani a száját, először kemény volt, aztán kifújták - nem értettem. Amikor lefedte a fedelet az olajtöltő nyakáról, megkönnyítette a fújást. Vobshchem a levegő két helyének egyik oldalán: az egyik - a nyak, a második - nem találta (hallja a turbinák és a közelben lévő fúvókák területén). A kompresszornak nincs semmilyen nyomása.

Hagytam a füstöt két cigarettából a rendszerbe, bekapcsoltam a kompresszort, de nem láttam füstöt bárhol = \\\\ Head around =

Talán nem fojtottam valamit? Lehet a levegő bejutni a turbinába?

visszahozta a levegõt, elindította az autót. Csavarja ki az olajbetöltő sapkát - a XX ugrókra, a gasov-ra - vonzódik. Kiderült, hogy a VKG nem kalapált. A peregazovke esetében, még akkor is kicsi, kézzel érezhető, mivel a levegő átáztatja a levegőszűrőt.

A nyomáspróbán nem történt semmi, vagy valahol hatalmas lyuk. De általában hogyan jut be a levegő a motorba, ha a DZ zárva van?

Miért vagyok teljesen zavaros = \\\

1 óra 20 perc 3 másodperc után hozzáadva:

az úton megpróbálta eltávolítani az olajbetöltés fedelét, és szorosan megfogta a kezével. A kompresszor be volt kapcsolva - sziszegett a kipufogó terület.

IMHO valahol, vagy ott van egy szörnyű lyuk.

Csak várni kell a szabadságra, a védelem megszüntetésére, a gödörbe való felmászásra és alulról nézve.

Nagyon örülök, hogy meghallgatom véleményét erről a felhajtásról)))

megtalálta a kék álmot))))

ahol a levegőnek csillapodnia kell, és ahol nincs

Mindenkinek olvastad - ma már hasznos - a VKG sokáig gyanakodva (a fedél úgy tűnik, hogy ugrik, de valahogy nem). Általában találtam egy repedt ágcsövet és 50% -kal eltömődve, megtisztítottam, az elágazó csövet forrasztották, holnap azt teszem. Ó, hogy!

))))
Komsoper, emlékeztetek rád
rohadt gép van a hangulatban
Sedna reggel indult - könnyű volt elindulni, és a motorháztető alatt, mintha lapátokat, homokfuratokat használnának - természetellenes hangokat. Felmelegedett, elment dolgozni. így nem rángatta a kutyát! Megérkezett, már a hangulat is felemelkedett

megtalálta a kék álmot))))

spect írta: Igen, sietettem, minden tetején.
a jövő héten lesz idő - leveszem a védelmet és hallgatom az autót.
És akkor valahogy csak a munka után 6 a garázshoz kapok
Pontosan meg kell tudnod pontosan, hol kell a levegő serkenteni, és hol nem. Mi elfojtani és mi nem.

Amikor legközelebb megnyomja (fújja) a rendszert, próbálja ki az összes gyanús területet, hogy szappantson fel egy vastag habot (mint szivárgás tesztelje a gázt). Mert nem hallasz mindent. És szappanbuborékok fognak látni.

megtalálta a kék álmot))))

M o u s e írta (a):

spect írta: Igen, sietettem, minden tetején.
a jövő héten lesz idő - leveszem a védelmet és hallgatom az autót.
És akkor valahogy csak a munka után 6 a garázshoz kapok
Pontosan meg kell tudnod pontosan, hol kell a levegő serkenteni, és hol nem. Mi elfojtani és mi nem.


Amikor legközelebb megnyomja (fújja) a rendszert, próbálja ki az összes gyanús területet, hogy szappantson fel egy vastag habot (mint szivárgás tesztelje a gázt). Mert nem hallasz mindent. És szappanbuborékok fognak látni.

jó tanács. Köszönöm!

megtalálta a kék álmot))))

A Vobschem eltávolította a védelmet, feltárt egy törött bypass (fújt). A városban nem találtunk újakat, elmentünk a bontáshoz. Ugyanazt a megkerülést találtam a b5 védjegytől (1 az 1-ben) - ez nem fúj, ezért szükséges. Tedd - nincs változás. Ma 4 órát kínált az autó a szervizben, a hiba a dmrv-nél volt (lőttem, elmentem) - ez több volt. Ismét a fúvókákat mossuk, a tüzelőanyag-vezetékben lévõ nyomást 3,5 atm-ra mérjük, ami kiváló szivattyút jelez. Kihúzták a gyertyákat, és megállapították, hogy az első hengeren lévő gyertyát egy sötét bevonat borítja (az elektróda szegélye) - általában egyértelműen különbözött a gyertyák többi részétől. A mester azt mondta, hogy talán a gömbhenger tekercsje kaszál, meg kell változtatni a tekercseket 1 és 3 helyen, lovagolni és nézni a gyertyákat. Ha a 3 hengeren a gyertya sötétedik - a tekercs csere alatt. Turba, bár csilingel, amikor a forradalmak esnek, de tökéletesen fúj - a mester szerint.
Azt is elmondta, hogy a bütyköstengelyek görbe jelölései lehetnek - a gyújtás helytelenül ki volt téve. Az időzítést minden következménnyel megváltoztatom.
Az A4-vel folytatott harc folytatódik, minden változtatást jelenteni fogok =))

megtalálta a kék álmot))))