Világítótorony, világítótorony ...

A

Nyitva tartás: 10: 00-22: 00

Az érkezés költsége (10 perc, felnőtt kártyák): 1000 rubel

A pilóták rendelkezésre állnak a Sodi RX7 13 LE teljesítményű bérleti kártya. és a klubkártyák Sodi RT8 teljesítmény 13 LE. amelyen az SWS sorozat (Sodi World Series) versenyei megkezdődtek. Amellett, hogy ezek a fajok SWS (győztesek utazik nemzetközi versenyeken ez a sorozat), „világítótorony” színre lép Championship Oroszország és Moszkva, Moszkva Region bajnokság és néhány más verseny események.

megjelenítések

Lírai digresszió. Távolléte miatt Alexei Karachev (vezényelte képzések AMG Akadémia Svédország) voltam, az ő ajánlásai, képzett egy nagyon tapasztalt kart és intelligens barátja, Maxim Pecherckim. Ezt megelőzően a Forza Kartingban ugyanabban a tréningben voltunk, és együtt mentünk a "Mayak" -ba.

A
A

A
A

Vasárnap reggel volt, napos és friss (még kissé hűvös), a pályán csak felébredt (ez volt kb 11:30), és mi találkoztak a hang egy magányos motorsport térkép, könnyezés nyugodtnak csend. A látogatók száma kevés volt, de úgy gondolom, hogy a nyári kép kissé más.

A szolgáltatás barátságos, mindenki segít és mindent fel fog kérni. Az érkezések és megrendelések kifizetése a kávézóba csak készpénzben (legyen óvatos!). Van egy öltöző, WC, sisakok, esőkabátok és nyári és téli overallok. A normál állapotban lévő gépek szinte elég hosszú nyitott pályára. A hideg évszakban és nedves úton a futófelületű gumiabroncsok a gépen vannak felszerelve.

Útvonal konfiguráció és elrendezés

A

Az útvonal hossza 1200 méter, változó szélességgel 8-10 méter. Úgy véljük, hogy a pálya előkészítése a sportolók, a konfiguráció nagyon érdekes, a szintkülönbség, számos olyan nagy sebességű kanyarokban, hosszú célegyenes, és egy pár rövidebb sorok egy lejtőn, van egy pár S-alkalmazást, és egy pár alakú kanyar egy szintkülönbség (az egyik ők még nem látják soron kívüli). track burkolás - aszfalt, szegélyek behelyezve. A pálya nem zárt védő akadályokat (összes hogy őszinte legyek!), Tehát abban az esetben, indulás legyen rendkívül óvatos.

A hideg időben gördültünk, amikor a pályát nem melegítették fel, és az autók futófelületű gumiabroncsok voltak. Biztos vagyok benne, hogy nyáron, a hőségben és a szeletekben az érzések élénkebbek lesznek.

Mint minden ismeretlen útvonalon, az első körök a bemelegítő ismerősök. Továbbá a "vkata" alatt és az útvonal megismerésével felemeltük a sebességet. A tizenhárom gém erőssége elegendő az egyenes vonalak dinamikus áthaladásához és szétszóródásához. Csak egy egyenes vonalon, amely lassú fordulatot követően megy fel, a súlya (86 kg), nyilvánvalóan, feleslegessé vált ez a kis autó számára. A pálya körülményei között csak 2 pont volt, ahol fékeket kellett használni. A dinamika elfogadható volt, az út teljes szélességét, sőt a járdaszegélyeket is használtam, hogy a lehető leggyorsabban a lehető leggyorsabb kanyarokat hajtsák végre. Különösen érdekes volt olyan profilos körök átadása, amelyek rendszeresen meglepetést nyújtanak azoknak, akik csak beltéri térképeken és sík mentességgel közlekedtek.

A pályán voltak patakok és egy pár nagy pocsolyák olvadó hó, ami növeli az adrenalin, amikor elhaladnak ezeket az útszakaszokat, és kénytelen végiggondolni a pályára. Egy ponton kellett áldoznunk a sebességet és az ideális röppálya, annak érdekében, hogy adja át egy tócsa egyenes kerekekkel és nem okoz lebontása a kártyát a kavics.

3 órakor a nap végre napján a tervezett tesztek és gyakorlatok, hajtott 4 érkezés és javult az idő, ahogy azt az első futam, 2 másodpercig (stabilan szerezni szabadság 1.16.00, a legjobb időt - 1.15.336). De rájöttem, hogy többször kell visszatérnem ehhez az érdekes számhoz. Elégtelen munka és hely volt, ahol nagymértékben javíthatja az aerobatikáját.

Összefoglalva, örömmel mutattam be néhány videót a pályáról.