4 A fekete teatörténet jellemzői, előnyei és ártalmai, főzési szabályok

Megosztás a Twitteren Megosztás a Google-on keresztül a következő címen keresztül: Share via Одноклассники

Nagyon szeretem a fekete teát, a gyermekkorból származó emlékezetet, amikor az indiai nagyra értékelték. De van ilyen kérdésem. A cikk sokat mond a tea előnyeiről. Napot iszom a teát, de nem szeretem az erős főzést, különösen azért, mert cukor, tej, stb. Nélkül iszom. Van értelme ugyanakkor számolni azzal a ténnyel, hogy a tea még mindig jótékony hatást gyakorol a szervezetre?

Голос за 1 Голос против Válasz

3 év 11 hónapja

Megosztás a Twitteren Megosztás a Google-on keresztül a következő címen keresztül: Share via Одноклассники

Hello. Mindenesetre meg kell próbálnia egyszer. Inkább az Akbar, és Burnley. Burnley észrevette, miután Valeria videója látszott. Nos, mit mondhatok. Először is, a férjem csak az Akbar zöld teát fogyasztja zacskókban (sport), és a fürdés után iszom az Akbar zöldet, de általában inkább a fekete színűt (korábban Akbar vásárolta), most Akbar és Burnley fekete tasakban vannak. Gyorsan, erőteljesen előállított (számomra ez fontos), egy másik fontos részlet egy jó háziasszony számára természetesen az ételek, így nincs plakk.

Голос за 1 Голос против Válasz

10 hónap 6 napja

Megosztás a Twitteren Megosztás a Google-on keresztül a következő címen keresztül: Share via Одноклассники

Jó nap mindenkinek! Én sehol nincs tea nélkül! Látogatni a teát, tea-vendégeket)))) Vidám Hagyományos 80 gr. most kiadott egy teljes körű 80 gramm, 250 gramm, 100 csomag és 25 csomag, jó tea, és ami a legfontosabb olcsó. Nagyon tetszett a tea designja, a Cheerfulness A hagyományos felidézi a társulást: coziness, warmth, home.

Голос за 1 Голос против Válasz

9 hónap 4 nappal ezelőtt

Kapcsolódó cikkek