20. nővér - nem akar dolgozni

Van egy rosszabb történetem.
testvére 21 tanulmányok a nap (egy kullancs), sőt, gyakorlatilag nem megy a főiskolán. egész nap otthon ülve, vagy a dátumokkal és a barátokkal sétálva






rázta a pénzt a szülõktõl
az egyetlen dolog a családban az átlagos jólét.
Egy évnél fiatalabb vagyok tőle, tökéletesen tanulok és jól dolgozom, nem tagadok semmit.
de csak a reggelit táplálja, azt mondják, most mindent meg kell adnom és munkába kell mennem (és már egész éve folyik)
általában összeegyeztem, ez az ő üzlet, de drága dolgokat vehetek és nyári üdülőhelyekre is megyek)))))







mindannyian ugyanúgy tölti el, többet költ, az idő tanulmány fizetett
féltékeny

attól, amit. hogy valaki pénzt pazarol rám? Én magam fizetem a képzésért, valamint lakásért és ételért, ruhákért és minden másért. főleg azért, mert nem kérek a teljes foglalkoztatást, elég csak ahhoz, hogy biztosítsam a megélhetést

Miért döntött úgy, hogy parancsot adhat a húgodnak? A szülei még mindig életben vannak, és egészségesek, igaz? Ha minden megfelel a szüleinek, akkor üljön és ne mondjon semmit. és ha nem tetszik, tudja, hogy hol vagy.

Természetesen apám mindenben örül. Végül is, a mi költségünkön, az uye 7 éve élt. az anya a nővérével, mintha nem akarná vitatkozni, olyan személy, aki ül és elmehet, miután meghallotta az elutasítást, hogy nem emeli fel a munkát, fél a botránytól. de tudom, hogy anyám nem bánja, hogy a fiatalabb dolgozik egy kicsit. és tudom, hogy a szarvasmarha-telepében elfogadható, hogy az ajtóra mutasson, de még mindig próbálkozunk

Természetesen apám mindenben örül. Végül is, a mi költségünkön, az uye 7 éve élt. az anya a nővérével, mintha nem akarná vitatkozni, olyan személy, aki ül és elmehet, miután meghallotta az elutasítást, hogy nem emeli fel a munkát, fél a botránytól. de tudom, hogy anyám nem bánja, hogy a fiatalabb dolgozik egy kicsit. és tudom, hogy a szarvasmarha-telepében elfogadható, hogy az ajtóra mutasson, de még mindig próbálkozunk

Ez a helyzet: szegény család van. Anyám nyugdíjas, apám egy krónikus munkanélküli, egy "nem ismert zseni". A nővérem és én nappali tagozaton tanulunk, de már befejeződöm - ő a harmadik évem. Több mint egyszer az elmúlt évben felmerült a kérdés, hogy ő is munkát találhat. Megígérte, hogy az ülés elhagyásával foglalkozni fog ezzel a kérdéssel. De aztán rájöttem, hogy még csak nem is csinált vendéglátást, bár az NG előtt találtam neki információkat. Újra fel kellett hívnom ezt a témát. Kiderült, hogy motiválta a munka megtagadását, azzal a ténnyel, hogy szabadon, nem fizetett, mint én, és ösztöndíjat kapott. Ösztöndíj - 1200 r. ez tényleg nevetséges. Hogyan lehet megtalálni a közös nyelvet ebben a helyzetben? 17 éves korom óta dolgozom - nem sajnálom.


És küldje el apámat, hogy rosszul dolgozhasson.

Valami, amikor szüksége volt ránk, nem volt ott. anyám felemelt minket a lábunkra, és nem ő, iskolázott kuponokat és használt könyveket öltözött, használt könyveket használt. az utat, ezt a lakótéret, amit nem vásároltak, ez az az állami lakhatás, amelyet mindannyiunkhoz közelítettünk. Sőt, még mindig örökletes lakás, 1,5-szer több. amiért az adósság is növekszik. úgyhogy senki sem szemétládában, az ember maga választotta, már sok esélyt kapott, az utazást megvásárolták, az internetet pedig fizetik, és készülődtek az apjuk megismerésére. ha te, a vendégek, olyan érzésem van, hogy igazságtalanul cselekszem, megpróbálok egy hétig vele élni,

Sajnos napközben tanulmányoztam, a szüleim engem a legnehezebb egyetemre szállítottak Oroszországban. A második évben dolgoztam, a tisztességes jövedelem ellenére. A délutáni tanulmányban, aztán vagy este 00.00-ig vagy az éjszakai műszakban, amely megkérdezte: minden a kemencében, nincs idő vagy energia. A hatodik évet megelőzően először a kávéban, majd a villamosenergia-mérnököknél tartották, mert ez másképp nem lehetséges. Ennek következtében aláástam az egészségemet, nem túl komolyan, de még mindig (figyelembe véve azt a tényt, hogy amikor beismertem, űrhajósnak voltam egészséges). Nem tudtam abbahagyni a munkámat, először tapasztalatra van szükségem, másrészt megszoktam egy jó életet (egyenlő alapon jártam az apámmal, nagyon jó Moszkva külvárosaira). Végül csak egy dolgot tudok mondani, a DAYSHOUSE-tól kell eljutnunk a munkáltatóknak, akiknek nincs különbségük a nappali vagy a részmunkaidős diploma, és a teljes munkaidőben végzett oktatás a mosdó fiatalja.

Hálózati kiadvány «WOMAN.RU (Female.Ru)»

A kormányzati ügynökségek elérhetőségei (beleértve a Roskomnadzorot is): [email protected]




Kapcsolódó cikkek