2-B-1, mint a blush is rúzs

Kedves látogatók! A webhelyem a korszakváltás folyamatában van, ezért elnézést kérek egyes kellemetlenségek miatt, amelyeket néhány bejegyzésben megfigyelhet.





Hamarosan megjavítom. Köszönjük megértését! 8)

A Chaneltől elpirul az oroszlánrész a blush-gyűjteményben. Alapvetően sült hírneves "kruglyashi", szeretem őket a nem szokványos, nem lapos árnyalatok, a rózsa jó minőségű és isteni aromája miatt.

De amint kijött a krémet, nem tudtam megtagadni. A ismeretség választotta a legfényesebb akkori árnyék - Affinite. Ami, mint kiderült, nemcsak blush, hanem rúzs is viselhető. És ami a legfontosabb, velük szürke-zöld arca friss és tavasz lesz.







2-B-1, mint a blush is rúzs

2-B-1, mint a blush is rúzs

2-B-1, mint a blush is rúzs
Lakonikus fekete doboz csomagolása logóval. Nagyon hasonlít a standard blush, de valamivel kevesebb.

Összehasonlító fotók a krémes blush a "kruglyashami":

2-B-1, mint a blush is rúzs
A krém pirulása Chanel 2,5 gr

Műszaki adatok:

2-B-1, mint a blush is rúzs
Krém puhán Chanel nagyon szeretem. A magas pigmentáció, a sima bevonat, az árnyékolás nagyon pontos lehet, foltok vagy szakadások nélkül. A szín világossága könnyen beállítható a tollal.

A bloggerek főbb igénye, hogy a krémet elpirulják, az instabilitásuk. De nekem 5-6 órát tartanak. Hosszabb ideje nem sok minden van, mert mindig megérintem az arcomat, nem tudok megszabadulni ettől a rossz szokástól.

Annak a ténynek köszönhetően, hogy kissé elhalványulnak az idővel, kezdetben egy kicsit fényesebbé teszem őket, mint a száraz.

Izzad a kézben:

2-B-1, mint a blush is rúzs
Az árnyalat nagyon szép korall rózsaszín. Még mindig nem döntöttem el, hogy hideg vagy meleg. Véleményem szerint univerzális, és hozzá lesz igazítva az arcán lévő sminkhez. A piszok teljesen finom, száraz, csillogás nélkül.

Izzad az arcon:

Az arcra történő alkalmazáshoz mindkét ujját, a beetibrendert és a Shiseido kefével tökéletes alapozó kefét használom. Függetlenül attól, amit használok, ez nem befolyásolja a toll minőségét.

Kezdésként, hogy az arcom olyan, mint a smink, de elpirul és rúzs nélkül.

2-B-1, mint a blush is rúzs

2-B-1, mint a blush is rúzs

Én vagyok a matryoshka 8)

2-B-1, mint a blush is rúzs

2-B-1, mint a blush is rúzs

2-B-1, mint a blush is rúzs

Szeretem a "fagyos" friss megjelenést, amit ez a rózsa ad nekem. Az arc azonnal megjelenik, de soha nem szükséges.

De a tanácsadó, Chanel, egyszer azt mondtam, hogy ezek az elpirulások rúzsként is használhatók. Nos, ha tudsz, akkor itt ... Erősítjük a hatásokat úgy, hogy beszéljünk.

Csípések az ajkakon:

2-B-1, mint a blush is rúzs
Nem mondhatom, hogy az ajkán ez a blush ideális bevonat. Ugyanakkor az arcon levő bőr simább, és ezek a virágok hajlamosak ragadni a bőr minden ráncára. És az ajkán valószínűleg egy millió.
De általában elég, elfogadható. De nem sokáig viselhetem az összes rúzsot, mert nem szeretem a száraz ajkakat. Nem arról van szó, hogy ezek szárazan száradnak szárazon, csak kényelmetlenül éreztem az ajkán lévő matt rúzsot. Ez nyilvánvalóan a problémám.

Így voltam jobban ismerik, és könnyebben fel a tetején a rouge ajkán (furcsán hangzik, persze, a rouge ajkán, de ...) félfényes a lila árnyalat Shiseido Luminising Lip Gloss VI107. Ő biztosan mindent megtett áramló blush a redők az ajkak még kifejezettebb, de az tény, Dior süt ajkaim ugyanúgy néz ki. De kényelmesebb lett, további mennyiség jelent meg és az árnyalat még hangsúlyosabb hideg jegyzeteket kapott

Általános nézet:

2-B-1, mint a blush is rúzs

Ehhez a sminkhez használtam:

2-B-1, mint a blush is rúzs

Arc: Értékes ásványi Bb-krém Etude House Bright Fit N02. Mineral Powder Luminesee Alapítvány Lumiere Cosmetics, Glow Téli Silk Lumiere Cosmetics, Hoola bronzosító által Benefit, krémet blush Chanel Affinite.
Szemek: rejtegető Missha Under Eye 01, árnyék MAC Satin Brun. árnyék SISLEY Silver Touch. szemceruza. Indiai tinta CHANEL Le Volume fekete.

Ajkak: krémes blush CHANEL Affinite és szájfényű Shiseido Luminising szájfény VI107

és fülbevaló Lawrence Vrba

Hol lehet megvásárolni és mennyibe kerül:

Az Affinite színárnyalata az állandó sorban szerepel, így minden hálózati áruházban megvásárolhatja. A "Riv Gosh" -on például 2033 rubelbe kerülnek. (kedvezmény nélkül).

Iratkozzon fel webhelye frissítéseire, hogy ne hagyjon ki új bejegyzéseket: bloglovin. Twitter. instagram

2-B-1, mint a blush is rúzs

Üdvözlünk! A nevem Elena Chemezova és ez az én személyes blogom.

Úgy tűnik, hogy azokról a városokról és országokról szól, ahol meglátogattam, és a kozmetikumokról.

De nem! A blogom a szépségről szól. A gyönyörű helyekről a bolygónkon, és arról, hogyan válhatsz szebbé magad által. Mert a szépség harmónia!

Az oldalamon keresztül követheti Blaglavin népszerű szolgáltatását

Támogassa oldalamat!

KÖSZÖNJÜK olvasásra!

Tehát hozzáférést kap a termékek és szolgáltatások leginkább nyereséges és megbízható kínálatához, és ez lehetőséget ad arra, hogy blogomat fejlesszek és még jobbá tegyem. Köszönjük előre a támogatást!