150 Reneszánsz élet az москва, таганский, земляной вал street, 54, стр

Szörnyű társaság. Amikor vásárol egy autó hitel a Settle Bank, vtyuhali életbiztosítási 208 ezer rubel 3 évig. Biztosítani kellett ezt a céget. A biztosítási mese alatt azt mondták, hogy a hitel előlegfizetésekor a biztosítási díjat a felhasznált idő arányában adják vissza. Két hónappal később a kölcsön teljesen visszafizetésre került. A 208 ezer rubelből csak 5,600 rubelt hoztam vissza. Kiderült, hogy két hónapos biztosítási alkalmam alatt ezt a céget 202.400 rubelt adtam! Nem ajánlom ezt a céget senkinek!

LLC Biztosító "Reneszánsz élet" hazugság. Előre fizettem ki a kölcsönt, és megígérte, hogy visszaküldi a biztosítást, de 748 rubelt adtam vissza, és a biztosítás 48 ezer rubel volt. Kezdettől kezdve csaltak, a szerződésben nem írtak semmit, de esküsznek a bankon, és félnek, hogy őszinték. És kivéve, hogy egy darab papírt a szerződés nem ad semmire, nem magyarázatot, nem is meghatározott, hogy csak 2% -át vissza, annak ellenére, hogy korai visszafizetése a kölcsön. És még mindig lelkiismeret, hogy hívjon és felajánljon egy újat. Legközelebb ›

A szerződésben, semmi nem megfelelően előírt, akkor szükséges foglalkozni egy ügyvéd - csaló és lelkiismeretlen válás az emberek pénzt. Ők csak halál esetén biztosítottak. Kinek van pénz a koporsóban? Rokonok és így lesz eltemetve - a földön senki sem maradt. Mindenki eltemetésre került. Az életben soha semmit sem kapsz, semmi esetre sem, és még mindig kell. Szeretne pénzt dobni és megtartani a reneszánsz kódot.

IC "reneszánsz élet" brazenly nem teljesíti kötelezettségeit. A Renaissance Banktól vettem kölcsön, a Reneszánsz Életbiztosítóval kötött megállapodás (ezek a szervezetek kapcsolódnak). A kölcsönt a menetrend előtt fizették vissza, majd a legérdekesebb dolog kezdődött: a kölcsönt a menetrend előtt fizették vissza, és csak 2% -kal térhettem vissza a biztosítási díjra (a könyveléskor, másképpen mondva, a visszatérítést teljes egészében). A bíróságon bizonyította jogot a visszatérítés (50 rubel). Most a kivégzésem Dorogomilovszkban van. Legközelebb ›

Három évig kölcsönzött, 8 hónapra visszafizetett, visszatérítésért folyamodott, 23 ezer helyett 250 rubelt fizetett, 2% mondta. Soha ne legyen biztosítva ebben a társaságban. És jobb, ha az ügyészséget rájuk állítják, mennyi pénzt tesznek ránk.

Vissza a biztosítási összeg 2% -át, 98% - igazgatási kiadások. -) A társaság „Renaissance Credit” volt a hitel 403 000 5 éves volt, szemben az életbiztosítási összege 96000 társaságában „IC” Renaissance Life „azt mondta, hogy az előtörlesztés a hitel, a biztosítási visszafizetése 6 hónap a hitel .. Azt mondták, hogy csak a szerződés összegének 2% -át térik vissza, a fennmaradó 98% az irodai költségek .--), és nem lehet visszaküldeni.

A letét lejárata véget ért, és elmentem újra kiadni. VTB 24 bank alkalmazottai arra ösztönzik, hogy hozzájáruljon a kumulatív típusú malacka bank alkalmazottja kezdett festeni annak előnyeit, a megnyitón a hozzájárulás működtet életbiztosítási programot a haláltól, ha valami történik veled, az örökösök megkapja a teljes értékű biztosítás, és nem kell várni hat hónap, és 10 napon belül kapja meg, persze, Isten megtiltja, 13 százalékos adót kap, ha valami nagy összegért vásárolt valamit. Csak telepíteni kell. Legközelebb ›

Voltak, mint a legtöbb, "erőszakkal" biztosított három évig az életbiztosítási program, valamint a biztosítási CASCO (szintén reneszánsz). Röviden: az autó lopott volt hat hónap, a kár a hajótest fizetett csak alig - hat hónap és megtévesztés összege (amit vonta le 10% -a költség, bár az első évben a tulajdonosi nem volt törvényesen joga erre). És pénzt az életbiztosítás, ami természetesen nem szükséges, egyszerűen nem volt hajlandó visszatérni. - Megszakíthatja a szerződést, de adunk pénzt. ›

Szörnyű társaság. Amikor vásárol egy autó hitel a Settle Bank, vtyuhali életbiztosítási 208 ezer rubel 3 évig. Biztosítani kellett ezt a céget. A biztosítási mese alatt azt mondták, hogy a hitel előlegfizetésekor a biztosítási díjat a felhasznált idő arányában adják vissza. Két hónappal később a kölcsön teljesen visszafizetésre került. A 208 ezer rubelből csak 5,600 rubelt hoztam vissza. Kiderült, hogy két hónapos biztosítási alkalmam alatt ezt a céget 202.400 rubelt adtam! Nem ajánlom ezt a céget senkinek!

LLC Biztosító "Reneszánsz élet" hazugság. Előre fizettem ki a kölcsönt, és megígérte, hogy visszaküldi a biztosítást, de 748 rubelt adtam vissza, és a biztosítás 48 ezer rubel volt. Kezdettől kezdve csaltak, a szerződésben nem írtak semmit, de esküsznek a bankon, és félnek, hogy őszinték. És kivéve, hogy egy darab papírt a szerződés nem ad semmire, nem magyarázatot, nem is meghatározott, hogy csak 2% -át vissza, annak ellenére, hogy korai visszafizetése a kölcsön. És még mindig lelkiismeret, hogy hívjon és felajánljon egy újat. Legközelebb ›

A szerződésben, semmi nem megfelelően előírt, akkor szükséges foglalkozni egy ügyvéd - csaló és lelkiismeretlen válás az emberek pénzt. Ők csak halál esetén biztosítottak. Kinek van pénz a koporsóban? Rokonok és így lesz eltemetve - a földön senki sem maradt. Mindenki eltemetésre került. Az életben soha semmit sem kapsz, semmi esetre sem, és még mindig kell. Szeretne pénzt dobni és megtartani a reneszánsz kódot.

IC "reneszánsz élet" brazenly nem teljesíti kötelezettségeit. A Renaissance Banktól vettem kölcsön, a Reneszánsz Életbiztosítóval kötött megállapodás (ezek a szervezetek kapcsolódnak). A kölcsönt a menetrend előtt fizették vissza, majd a legérdekesebb dolog kezdődött: a kölcsönt a menetrend előtt fizették vissza, és csak 2% -kal térhettem vissza a biztosítási díjra (a könyveléskor, másképpen mondva, a visszatérítést teljes egészében). A bíróságon bizonyította jogot a visszatérítés (50 rubel). Most a kivégzésem Dorogomilovszkban van. Legközelebb ›

Három évig kölcsönzött, 8 hónapra visszafizetett, visszatérítésért folyamodott, 23 000 helyett 450 rubelt fizetett, 2% mondta. Soha ne legyen biztosítva ebben a társaságban. És jobb, ha az ügyészséget rájuk állítják, mennyi pénzt tesznek ránk.

Vissza a biztosítási összeg 2% -át, 98% - igazgatási kiadások. -) A reneszánsz hit 5 évre 403 000 kreditet kölcsönzött, az IC Renaissance Life Kft. Társaságában 96 ezer életbiztosítást számoltak fel. Azt mondták, hogy ha a kölcsönt korán visszafizetik, a biztosítás vissza lesz térülve. Azt mondták, hogy csak a szerződés összegének 2% -át térik vissza, a fennmaradó 98% az irodai költségek .--), és nem lehet visszaküldeni.

A letét lejárata véget ért, és elmentem újra kiadni. VTB 24 bank alkalmazottai arra ösztönzik, hogy hozzájáruljon a kumulatív típusú malacka bank alkalmazottja kezdett festeni annak előnyeit, a megnyitón a hozzájárulás működtet életbiztosítási programot a haláltól, ha valami történik veled, az örökösök megkapja a teljes értékű biztosítás, és nem kell várni hat hónap, és 10 napon belül kapja meg, persze, Isten megtiltja, 13 százalékos adót kap, ha valami nagy összegért vásárolt valamit. Csak telepíteni kell. Legközelebb ›

Voltak, mint a legtöbb, "erőszakkal" biztosított három évig az életbiztosítási program, valamint a biztosítási CASCO (szintén reneszánsz). Röviden: az autó lopott volt hat hónap, a kár a hajótest fizetett csak alig - hat hónap és megtévesztés összege (amit vonta le 10% -a költség, bár az első évben a tulajdonosi nem volt törvényesen joga erre). És pénzt az életbiztosítás, ami természetesen nem szükséges, egyszerűen nem volt hajlandó visszatérni. - Megszakíthatja a szerződést, de adunk pénzt. ›

Sokan szeretnek csak negatív véleményeket írni, gyakran még sok megegyezés nélkül is a különböző társaságok névadó nevében: reneszánsz hitel, reneszánsz biztosítás, reneszánsz élet. És én - a jó benyomásokról! Sok éven át, am egy ügyfél Ltd. „IC” Renaissance Life „nyári kapott lábsérülésének, kételkedett: .. Tedd valamilyen fizetési vagy sem, miután a kórházban csak írt egy nyilatkozatot arról az esetről, és átadta a cég két héttel kapott több mint százezer rubelt Köszönöm ..! , Önnek, a "reneszánsz élet"!

Köszönöm a cégnek, hogy megmentette az alapokat a befektető 3 éves programjához. A kérelem benyújtását követő egy hónapon belül befizetett befektetési befizetést a Befektetői program keretében. Ajánlom :)

Szeretnék köszönetet mondani Fedorova LN tanácsadómhoz a Rybinsk-i ügynökségtől. A biztosító társaság fizetése valóban nagyszerű volt. Határozottan megújítom a szerződést a következő évben. Köszönöm!

Pusztán emberesen akarom mondani a reneszánsz élet Orenburg ágának - Oksana Vladimirovna Voloshina vezetőjének. Nem láttam érzékenyebb és érzékenyebb személyt a biztosítótársaságokban. Segített a program kezelésében és a biztosított esemény kifizetésével. Mindenkinek, mindenkinek ajánlom a céget!

Örülök a reneszánsz munkájával, velem együtt, mint az ügyféllel. Egy személyes szekrény kényelmes a weboldalukon, minden évben levelük, melyet a Facebook oldalukon írtak alá - ez egy méltó vállalat!

Nincsenek panaszok a cégről vagy panaszokról. 3 év telt el, mintha repülő, gyönyörű emberek lennének, jó felső vezetők, akik egyértelműen a helyükön vannak, rendszeres konferenciák és külföldi utazások. A cég növekszik és fejlődik, amiért nagy köszönet neki! A profik: a cél az, mert: - a teljes fizetést fehér - az egész fizetését kártya Bank Aval - még soha nem késett az RFP 3 évig, mint a munka - volt a karrier a szakember a rendező a fióktelep és a cég adott nekem . Legközelebb ›

Sajnálatos módon a különböző értelmű emberek jönnek hozzánk, és sokan nem emlékeznek arra, amit tanítanak, aztán írják, hogy minden alkalmazott hülyeség. Erre azért van szükség, és írni: "Hülye vagyok, és nem dolgozhatok egy ilyen fejlett cégnél." És az a tény, hogy valaki nem veszi fel a dolgot - ez csak értelmetlen, az elvégzett munkához csak az, aki megcsinálta, különben nem tudunk fizetést kapni.

Érdekes, rugalmas, minden íz, hosszú távú élet és egészségbiztosítási programok. Személyes tapasztalatom van arra, hogy a vállalatot a biztosítási eseményekért késedelem nélkül, késedelem nélkül és teljes egészében kifizetem. Azt tervezem, hogy további megtakarítási szerződéseket kötnek a gyermekek számára. Mindenképpen tanácsoljuk, hogy ugyanezt tegye a szeretteire is.

Kapcsolódó cikkek