1 jogosultság hozzáadása a vip menühöz - hibák és javaslatok - war3ft © excluziv, сounter-strike 1

Hello mindenkinek, egy héten keresztül játszom a szerveren. Vettem magam egy kiváltság. és észrevett egy ilyen chipet. mivel mindannyian tudjuk, hogy a kiszolgálón kevés adminisztrátor van, mivel az adminisztrátort a kiszolgálón játszott mennyisége értékesíti). Tehát, amikor csak az adminisztrátorok jönnek ki a kiszolgálóról, vannak olyan elégtelen játékosok, mint a Vampir. Tra-ta-ta. Narko_Control - Ez csak a szájad a kiszolgálón. Tehát, mivel a kiszolgáló rendszergazdái nagyon kicsiek és nem túl gyakran vannak a játékban. Azt javaslom, hogy a vipov-t legalább 10-20 percen keresztül állítsd / elnémítsd -!

Tehát azt is kérdezem, hogy a / top és a / rank nem minden nap alaphelyzetbe áll. Kérjük, tegyen egy normál / topot!

  • mint
  • Nem tetszik
1 jogosultság hozzáadása a vip menühöz - hibák és javaslatok - war3ft © excluziv, сounter-strike 1
W33

Emm, nincs rá szükség, plusz a Vikat, mint a Kikat, mint az MUT, de egy demót és mindent hozsz, már meg is fogod érteni, így az adminnak 2 muta van, nem pedig delírium)

  • mint
  • Nem tetszik
1 jogosultság hozzáadása a vip menühöz - hibák és javaslatok - war3ft © excluziv, сounter-strike 1
W33

Mikor adtam neked a bátyámat? Soha nem vettem VIPK, de tudom, hogy a CDP részben használja az admin menüben TRANSLATE ők 100% rovására Kika'm nem biztos, de úgy tűnik, szintén hozzáférést .Egy az admin lesz 2 mutációt, egy átmenő Amhmenyu, a másik a VIPK. Menjen elolvasni a szerver szabályait, van idő a fiók átvitelére a viphez. "A Vip játékosnak engedélyeznie kell játékosok átvitelét egyik játékról a másikra, saját belátásuk szerint, hogy fenntartsák a játék normál játékmenetét."

És hol mondtam meg a mondatomat a fordításban?)! Az ember, akinek valami természete van, nem az, amit mondasz)!

  • mint
  • Nem tetszik
1 jogosultság hozzáadása a vip menühöz - hibák és javaslatok - war3ft © excluziv, сounter-strike 1
W33

Nem az az ember vagyok, miért olyan szűk, én adtam egy példát, hogy AIAI férhetnek hozzá a menü admin (korlátozott), azt mondta, hogy ha valaki káromkodás csak nem egy demo, és miután Cycnus, és az ajánlat a mutációk a VIP-ek, haszontalan, nem kell a VIP - kiváltság, admin panel - az ellenőrzési .Raznitsu úgy érzi, hogy már néhány a jogokat a rendszergazda, úgyhogy minden VIPK admin lesz)))) Barada már válaszolt, így továbbra is a párbeszéd Nem látom a dolgot, véleményem szerint erről a kérdésről, és nem akartam megvitatni a vitát, sok szerencsét

Ön egy szűk Guf, egy mátánál ülök, ezért be van takarva!

Goofy, akkor kérjük, képernyők, amikor elkezd spam szőnyeg, és dobja a fórumon, a három elvtársak, hogy már le, hosszú ideje szélén már, ha vannak képernyők személyesen megtalálni őket, és bans'll írni, mert magatartásuk sok fáradt, és szőnyegek annál inkább. Az emberek pihenni, pihenni, és nem hallgatni őket.

Én itt és. Hülye, te vagy bolond vagy mi?

Vipy nem tud rúgni

Nemrégiben ez a vámpír elkezdett bosszantani engem. Jobb hallgatni, és ne írni semmit

Menj szar a Goofy szemeteskocsiba

Még mindig sírni az adminisztrátorok alatt, megsérti a szegény Vipet

Látja, mit csinál ez a vámpír.

Lyon nagyon szoros és biztos

Menj szar a Goofy szemeteskocsiba

Hallod a kibaszott kurva kibaszottul. Te, amikor születtél, hogy kibaszott a vödörről, hányszor szarogtál? DTSpshnik huyev. Bassza meg a zárt, és csendben ülni játszik pidarasin csökkent. A kollektív farmer egy szar. És igen, és először vegyél egy mikrofon hajléktalan ebanniy-t, ahelyett, hogy tapsolna a kaparók CASF LOCK-jára!

Menj szar a Goofy szemeteskocsiba

Hallod a kibaszott kurva kibaszottul. Te, amikor születtél, hogy kibaszott a vödörről, hányszor szarogtál? DTSpshnik huyev. Bassza meg a zárt, és csendben ülni játszik pidarasin csökkent. A kollektív farmer egy szar. És igen, és először vegyél egy mikrofon hajléktalan ebanniy-t, ahelyett, hogy tapsolna a kaparók CASF LOCK-jára!

Ó, rohadt szülők nem érintik, és a szamárban egy kurva kurva szar.

Egy normális személy tehetetlen a boron ellen, mivel nem lehet ugyanazt az érmét visszafizetni az oktatás és a megfelelőség miatt.

Lyon nagyon szoros és biztos