Zenit "győzelmével kezdődött

A nyitó mérkőzés a Bajnokok Ligája jelenlegi győztes a bajnokság „Zenith” Nem nehézségek elkerülésére, de sikerült befejezni a mérkőzést a belga „Knack” a három játékot, a honlapon a Kazan csapat.

Zenit

A kazán "Zenith", a "szovjet sport"

A FIFA Klubvilágbajnokság Katar kiválasztásában a kezdő felállás, Vladimir Alekno (a képen) nagyon konzervatív, de miután visszatért Kazan úgy döntött, hogy egy permutáció: a meccset „Knack” a helyzetét libero helyett Alexei Natalija Obmochaeva bal Vladislav Babichev.

Az első szett kezdetén Mikhailov támadásainak köszönhetően a csapatok a számlájukban eltörtek. A belgák tervezési benyújtása azonban komoly problémát okozott Kazannak: az oroszok hibái lehetővé tették az ellenfél számára az egyenlőség helyreállítását - 19:19. Nagyon időszerű Apalikov blokkolta Westfallot, Babichev pedig védekezésbe kapta a labdát - 25:22.

A második játékban a csapatok döntő áttörést tettek, mikor Mikhailov a labdát beléptette a játékba: nagyszerű sorozata volt, melyet egy Ace-13: 6-val befejezett. A harmadik szettben a belgák egy kicsit megnyugtató riválisai az előző játékban kezdtek harcolni minden labdaért. A kiváló védelemnek köszönhetően néhány "halott" golyót hagytak a játékban, és a Van Hirtum titkos hírcsatornáin a vendégek 17:14-re buktak. Zenitnek sok erőfeszítést kellett tennie, hogy elkapja a menekülőket. Végül súlyos szavai szerint a Zenit blokkja volt, és a döntő pontozásos támadás megtámadta Apalikovot - 25:22.