Oroszország szégyellte az euróval

Fotó: Getty Images

Az orosz labdarúgó-válogatott elvesztette az Európa-bajnokság döntő mérkőzését a walesi csapatnak. Ward Leonid Slutsky a játékban, ahol csak egy győzelemre volt szüksége, sikerült kihagyni három válasz nélkül lévő célokat.

Miután a csapat "visszapattant" egy meccs Angliában, és nem sikerült a tesztet Szlovákiában, Slutsky hallgatta a közönséget, aki több támadó személyzetet követelt a Wales döntő mérkőzésén. A bázison Golovin és Neustadter helyett megjelent Glushakov és Mamaev, és Shirokov helyettesíti a sérült Shatovot. Ezenkívül Kombarov a bal oldalon, az inert Shchennikov helyett megjelent. Azonban amint ez a mező megjelent a pályán, világossá vált, miért játszott Slutsky másképp.

Kiderült, hogy az orosz csapat egyszerűen nem rendelkezik védekezéssel. Nem számít, ki fogja helyettesíteni Slutskyt, és ki fogja helyettesíteni Berezutszkij Ignashevich-t, de nyilvánvaló, hogy ilyen megalázó vereség után ez elkerülhetetlen. Bale, Allen és Ramsey az orosz védelmezőktől megmenekültek, ahogy mondják. Legyen valaki azt mondja, hogy a vezetők a „Real”, „Liverpool” és „Arsenal” - ellentétben a csillagok CSKA és a „Zenith”, de Oroszország nincs joga játszani a pontszám a döntő mérkőzést az Európa-bajnokságon Wales, annak ellenére, recaps.

Ha kimaradt a lírai döntetlenségekből, az első gólt már a 11. percben Aaron Ramsey szerezte meg, aki az Akinfeev-ről 0: 1-ről megszökött a központi védőkből. Kevesebb, mint tíz perccel később, mivel a játék előnye a walesi újra megtestesült a cél. Smolnikov nem sikerült visszatérni a védelembe, Shirokov pedig megpróbálta kopogni a labdát Bale-ből, és Neil Taylorot Akinfeevnek küldte. Ő sikerült inni teát, és a második kísérlet után megverte az orosz kapust - 0: 2.

By the way, miután legyőzte az oroszokat, a walesi menedzserek első helyet szereztek a B csoportban, és hét pontot szereztek. Anglia csapat párhuzamos mérkőzésen nem szüntette meg a szlovák csapat védekezését - 0: 0. A britek második helyezést értek el a csoportban, öt pontot szereztek, a szlovákok harmadik helyezést értek el (négy pont), és a harmadik vonalra számíthatnak a rájátszásban.