8 Kazah könyveiről szóló gyerekkönyvek, női portál komód

8 Kazah könyveiről szóló gyerekkönyvek, női portál komód

Névjegy: "Harry Potter kazah". Fantasztikus történet fantázianevekkel a fiú kalandjairól Batu és barátai. A kazah népi hagyományok alapján a könyvet mindenki számára, aki érdeklődik hazánk történelméért és a kazahi mitológiáért.







"Aspara a dombra a kezében, és megállt a küszöbön Batu, Aspar azt mondta:" Jol-t әңіrі. Patron az utazók, segítsen! Shy ң yrau „” bal szorongatta módon sújtotta a húrok a jobb kezével, miközben az ujját. „Első Batu tűnt, hogy semmi sem történt volna, de a hang úgy tűnt, hogy újjáéledt az egész, a levegő hirtelen megremegett kórusban dombra, és most a fiú szíve megremegett, majd a meleg hullámok behatolt minden sejt a szervezetben, és Batu hirtelen úgy érezte, hogy feloldja a levegőben, mint egy kockacukor forró tea ... "

8 Kazah könyveiről szóló gyerekkönyvek, női portál komód

Ami: egy olyan lány kalandja, akinek különös neve Yuxin, aki a ködös földbe esett. A könyv arról szól, hogy felnőtt, elfogadja magát és egy nehéz választást, amely előtt a sors gyakran tesz minket.

"Yusya érezte, hogy sírni fog, és remegő kézzel utoljára írta, és a fő kérdés:" Hogyan menjek haza? "
- Nem, - Ryska szélesen elmosolyodott, aztán megfulladt. "Az emberek nem Stlana Tumanovról uralkodnak."

8 Kazah könyveiről szóló gyerekkönyvek, női portál komód

Mi: egy könyv egy álomról. Milyen álomról van szó, hogy harcolj, nem számít. Ne adja fel, ne adja fel, keressen ki utat, és ne vezessen útra.

. „Azt mondják, hogy az élet olyan, mint egy sakktábla nem tudom, sakk én még nem játszottam még egyszer, de nem az élet, mint a mozgásszegény élet - ezt a mozgást, a mártások és felemel a pályán ... Igen élet -.!. Ez egy focipálya, ahol harcolni győzelem, nem teszi lehetővé a cél a saját kapujába. szembesülnek igazságtalanság bíró küzd hibákat sorsa piszkos játék az emberek ... a focipálya különösen jó, hogy nem csak nyerni, de egyértelmű győzelem, nincs sárga lapja és a jogsértések. Fair play. Fair play ... Lehet trükk, de nem okozhat kárt, és akkor is, ha eltávolítod utsya és újrakezdés. Új játék indítása, új erők. "







8 Kazah könyveiről szóló gyerekkönyvek, női portál komód

Mit: mese a legkisebb, ami segít a gyerekeknek elfelejteni a napi riasztás és óvatosan vezet az út egy mély, tele csodálatos képek álom ...

„Ott jött egy meleg nyári estén. Toys kiszállt a dobozt, és leült a kanapéra, ami nyikorgott örömében, hogy üljön. Régi könyvek átszervezés az oldalakat a portól, és várta a következő Fiú és elmondani egy történetet. És ez nyikorgott lépcsőház, és galérián eljött. azonnal rohantam a törzsön, felmászott rajta sokáig volt elrendezve, és felnyögött, majd elkezdett a történetet. "

8 Kazah könyveiről szóló gyerekkönyvek, női portál komód

Amit: a Rypa Pipa és Norica Yoslo kalandjai csodálatos országban. Egy könyv azoknak, akik tudják, hogyan kell szeretni, legyenek barátok, és akiknek a szíve minden új és ismeretlen számára nyitott.

. „Nos, ha Pip tudom, hogy szüksége lesz egy kicsit boldogabb most, ha ez a” valami „hasonló volt az egyik legrégebbi receptek a gyógyszerek elkészítése zheludovoy tinktúra: teljesíti az összes pontot és az” AP „-, mintha varázsütésre - boldog vagy!

6. "farok mesék" (bikey-zasypayki), Victoria Prokhorenko

„Ez a történet nem teljesen az enyém, és én ezt nagyon őszintén. Vettem észre, hogy a crack félig nyitott ajtó a fürdőszobában. És mivel ez az én cica és egy gumi kacsa a fiam, így azt lehet mondani, hogy az Ön számára. Azt hiszem, hogy baj, nem lesz. "

8 Kazah könyveiről szóló gyerekkönyvek, női portál komód

Mi: egy kis tócsáról, amely álmodik a tenger hullámzásaként; a tehetséges egérről, aki úgy döntött, hogy balerina lesz; a meleg szélről, amely nem volt szabad járni, és még sok más.

"Egy Mukhe szerette azt gondolni, hogy nagyon kedves, őszinte és gondoskodó." Minden barátja, Mukha azt mondta:

- Ha szükséged vagy szerencsétlenséged van, biztosan jönni fogok a megmentésre!

Természetesen mindenki csodálta a Fly-t:

- Nos, annyira kicsi, de a szíve olyan nagy!

És lőn, hogy a lényeg, hogy én tényleg nem kér segítséget a Fly, és ő buzzes kitartóan: „Csak annyit kell rendelni, azt látom, hogy van a tányéron tej ubezhalo.Davayte új I főtt, és ha egyszer tényleg?”.

8 Kazah könyveiről szóló gyerekkönyvek, női portál komód

Mi: gyűjteményünk bónusza arany alap és a gyermek kazah irodalmának klasszikusja. A barátság, a jóság, az őszinteség, az igazságosság története - arról, hogy mi volt és lesz mindig releváns.

„És vannak nevek, mint az enyém Hallják kellemetlen, nem az, amit mondani Legyen ez az én teljesítmény, lennék a rádióban bejelentette ..” Minden fiú, minden lány, elégedetlen a nevét, azonnal válasszon egy barát, és felszólította őket, amíg nem unatkozom. „De ki vagyok én, hogy ezt? Igen, nincs menekvés. senki sem fogja kérdezni, hogy milyen nevet szeretne nevezni, amikor meztelenül feküdt a pelenka a vendégek előtt. senkit sem érdekel most, ha hord a neved, mint egy kő a nyakát. "




Kapcsolódó cikkek