61 éves vagyok


Miért, együtt dolgoztam itt. Felesége meghalt, amikor 54 éves volt, csak az első év után dolgozott az egyetemen. ő volt 24 fajta. Tehát az ember annyira sznobos volt, kemény, és ez a házasságkötés egy év után feleségül vette. Már 12 év telt el, még mindig házas. Nincsenek gyerekek. Több betegsége is volt, volt egy mini-koncert, és leesett a mopedről. a fejét eltalálta. Most nem túl jó, lassú, de nem fog meghalni. És élni, de a lány annyira elkeseredett, azt hiszem, minden halála várakozik, de vajon meghalt-e? dolgozni minden mozog több.


A szöveged
Kíváncsi vagyok, mi nyerhet egy nőt?


senki nem köteles felnevelni gyermekeit az herdusha-ra. hogy az embereknek legalább egy utoljára éljenek.
A szöveged


Eh, akkor 50-60-ra fogsz élni, és meg fogod érteni, hogy a léleknek nincs kora, és nagyon sok minden korában kijelenti magát. És ugyanúgy, és még erősebb, mint a fiatalok, szereti és szeretik. És a pelenkák nem vesznek részt, mert a lélek kérdezi, de mivel senki nincs körülötte, aki szeretne és szeretett volna, magányossága rövidebb. És ha valaki szerencsés ebben a korban, imádkozni kell és csodálni kell őket - még akkor is, ha valaki szerencsés! Tehát ebben a mesében még mindig hiszed!

LyoGostkaya herdusha-senki sem köteles felemelni a gyermekeit. hogy az embereknek legalább egy utoljára éljenek.
A szövegA szöveged
Nem értem ezeket a kifejezéseket:
-Élj el magadért
Olyan, mint?
Üljön az ablakhoz egy szeretővel, akinek van egy fiatal felesége és megvitatja a szomszédokat, ugye? Igen, még így is, nem a te dolgod, amit akarsz. Milyen örömmel fogjátok megtanulni kitalálni és eldönteni, hogy mi lesz szórakoztató és hasznos, és mi nem.


A szöveged
Megint elmagyarázom
Nem értem ezeket a kifejezéseket:
-Élj el magadért
Ezt nem értem, bár már nem vagyok 20 éves és a gyerekek szinte felnőttek.

LyoGostkaya herdusha-senki sem köteles felemelni a gyermekeit. hogy az embereknek legalább egy utoljára éljenek.
A szövegA szöveged
Nem értem ezeket a kifejezéseket:
-Élj el magadért
Olyan, mint?
Üljön az ablakhoz egy szeretővel, aki egy fiatal feleséggel és megvitatja a szomszédokat, ugye?
Ó, nem! Természetesen az élet értelme az unokák megváltoztatása.


A szöveged
A pelenka nem beszéd

Eh, akkor 50-60-ra fogsz élni, és meg fogod érteni, hogy a léleknek nincs kora, és nagyon sok minden korában kijelenti magát. És ugyanúgy, és még erősebb, mint a fiatalok, szereti és szeretik. És a pelenkák nem vesznek részt, mert a lélek kérdezi, de mivel senki nincs körülötte, aki szeretne és szeretett volna, magányossága rövidebb. És ha valaki szerencsés ebben a korban, imádkozni kell és csodálni kell őket - még akkor is, ha valaki szerencsés! Tehát ebben a mesében még mindig hiszed!


A szöveged
Ha anyám minden lelkét átad a családjának, azaz. gyermekek és unokák, akkor megkapja tőlünk minden melegséget és szeretetet, amire szüksége van. Mert ő egy nagybetűs WOMAN! Nagyon szeretem őt és tisztelem őt. De ha házassági vezető tisztségviselői saját 65-ben futnak, nem is tudom, hogyan magyarázhatnám ezt a gyerekeknek. Milyen szerelem van? Ez értelmetlen! Egyébként én is foglalkoztam pelenkákkal. élt nagyon távol a nagyszülők.

Eh, akkor 50-60-ra fogsz élni, és meg fogod érteni, hogy a léleknek nincs kora, és nagyon sok minden korában kijelenti magát. És ugyanúgy, és még erősebb, mint a fiatalok, szereti és szeretik. És a pelenkák nem vesznek részt, mert a lélek kérdezi, de mivel senki nincs körülötte, aki szeretne és szeretett volna, magányossága rövidebb. És ha valaki szerencsés ebben a korban, imádkozni kell és csodálni kell őket - még akkor is, ha valaki szerencsés! Tehát ebben a mesében még mindig hiszed!


A szöveged
Egyetértek, bár még mindig messze vagyok a 60-tól, de. van egy szeretője feleségül, koldus, akinek fiatal felesége + pénzt ad neki neki. egy ón
Nagy tiszteletet látsz magaddal azonnal

A szöveged
Ha anyám minden lelkét átad a családjának, azaz. gyermekek és unokák, akkor megkapja tőlünk minden melegséget és szeretetet, amire szüksége van. Mert ő egy nagybetűs WOMAN! Nagyon szeretem őt és tisztelem őt. De ha házassági vezető tisztségviselői saját 65-ben futnak, nem is tudom, hogyan magyarázhatnám ezt a gyerekeknek. Milyen szerelem van? Ez értelmetlen! Egyébként én is foglalkoztam pelenkákkal. élt nagyon távol a nagyszülők.


A szöveged
Még mindig 60 éves vagyok, de azt hiszem, anyám, aki az egész életét egy férfival, az apával töltötte, és 65 éves korában annyira fáradt tőle, hogy néha hosszabb időt akar tartani a gyermekekkel és az unokákkal. Az öregség iránti szeretetről nincs szó! Nem kell neki, mint a szex. Ebben az életkorban (az anya szerint) békében, melegben és kényelmében kell otthon, a gyermekek és unokák szerelmére. És a legfontosabb dolog az ő számára az, hogy a hozzátartozóinak jól érezze magát a családjában. Ezért úgy gondolom, hogy még ebben a korban is idegenek vagyok, bocsáss meg nekem, a büdös nagyapáknak nem lesz szükségük biztosra.

Hálózati kiadvány «WOMAN.RU (Female.Ru)»

A kormányzati ügynökségek elérhetőségei (beleértve a Roskomnadzorot is): [email protected]