41. kérdés - mi a beszélgetés (andrey zhedyuk)

- Mester - kérdezte a tanítvány, - Mi a beszélgetés? Gyakran azt mondod, hogy a beszélgetések során az emberek elveszítik magukat, és hasznatlanság nélkül hasznatlanná válnak. A beszélgetés kimerül, fájdalomhoz és ürességhez vezet. A beszélgetés verte, sebeket, halálosan a sebeket. Akkor miért?






- A beszélgetés a beszélgetés érdekében szól, a beszéd sebeket mond, sebek nélkül korán maradsz, ha befogod, ha kilépsz, mit mondtál
- homályosan
- Beszélj és van egy dialektus, beszélnek a beszédesek, beszélgetést hozzanak létre, beszélnek, hozzanak létre, lopják el az életét, töltsék az ürességet, felszabadítva a beszédet a levegőbe. Az ürességben, sehol.
- Jobb, ha hallgatsz?
- Csendben, az igazság, csendben hallja, még a beszélőt is sokkal jobban hallja, mint a beszélő. A beszélő találkozik a beszélővel és nem hallja egymást. Közel vannak, de nem együtt, ők egy erőteljes áramlási energia céltalanul egyesülnek. Belefáradnak a beszédbe, és gondolkodnak, attól, hogy fáradtak és soha nem fogják megérteni. Mi belefáradt a beszélgetésbe. Nyelvtani beszéd, szenvedés a hangszóróhoz.
- Vagyis a néma megvilágosodott?
- A némítás nem süket, a hülye hangszóró jobban hallja, mint a beszélő hallja a beszélő.
- Általában beszélgetés közben jobb hallgatni?
- Jobb elkerülni a beszélgetést
- De hogyan? Gyakran beszélünk veled, és nem foglak megérteni anélkül, hogy beszélnék.
- Szóval a csillagok mondták nekem, beszélgettek a beszélővel, nem beszélek a többiekkel. És mielőtt te hallgattam már majdnem 3 éve, és végül boldog volt. Ott voltam, ahol egyetlen hangszóró sem látogathat, amíg beszél.
- Oké, de hogyan kommunikálnak az emberek?
- Csendben az emberek meghallják egymást, csak a beszélő beszéde zavarja a világot.
- De mi a helyzet a versekkel, történetekkel és dalokkal?
- A szépség és a világ szövésében, a világ és a zene szépségének szövésében, a zene és a szavak szövésében, az univerzum plexusát kapja. Ha a lélek nem összefonódik a zenében, akkor a zene ugyanaz. Csakúgy, mint a költészet. Ez csak interferencia, megakadályozza a hallgatókat hallgatni másoktól, hallgatni a világegyetemet, hallgatni a szívet.






- Egy dal egy lélekkel már nem beszél?
- A dal a lélek. Gyakran énekelni, a léleknek nincs szüksége szavakra.
- De most énekeld a földem dalát, mondván, hogy jól énekelek
- Nem kell énekelni, hallottam, amikor vízesés alatt úszott és zuhanyozás volt. De ugyanazt a dalt énekelted a faluban, amikor meglátogatta új barátait, és énekeltél. Ön csatlakozott az általános beszélgetéshez, és miután egy hónap alatt beszéltem ugyanabban a szellemben, nem engedtem volna újra. Az értelem veled van, ha készen vagy arra, hogy suttogja a csillagokat és a szívverést suttogásnak.
- De akkor itt voltál, nem hallottad
- Sok mindent hallok, mert tudom, hogyan kell csinálni. Mindez csendben lehet. Mindenki képes, de a beszéd zavarja.
- Általában nem kell hallgatnia?
- Ha nem hallja, folyamatosan hallgatnia kell, akkor a zárt szájával egy olyan gondolatcsarnokot nyerhet, amely tökéletesen kitölti a csendet a nyelvével, és nem hallasz semmit többet.
- De hogyan tudok megbirkózni a gondolataimmal?
- Hallgasd meg őket
- Úgy értem?
- Ne vegyen részt, legalább egyszer csak hallgatni a gondolatait, nem találkoznak, nem értékelik, nem hibáztatják. Csak hallgass rám, és fokozatosan megtanulod hallani. És nincs semmi nagyobb szórakozás egyetlen beszélgetőnek sem, legyen az ember vagy gondolat, ha hallottad. A hangszórók nem hallják egymást beszélésükre.
- Halljátok?
- Hallgassa meg az erdőt, hallgassa a tengert, hallgassa a folyókat, hallgassa a csillagokat, hallgasson a beszélőkre, de ne csak hallgassa, hanem hallgassa őket. Hallgasd meg őket a szíveddel, csak a szájban szájüveget. A nyelv belélegzése a szájban különböző irányokban a légzés alatt, és ezt a csilingelést a szájban beszélik. Ez csak hülye hang a csőben, amit a toroknak hívnak.
- De közben csevegés közben valami származik egyik személyről a másikra?
- Két ember ölelte át, és 5 perces szünet után, miután kinyitotta a szívét egymásnak, egymástól többet tudtak meg, mint két beszélő, akik 5 óra hosszat üldögéltek a levegőben. Két csendben csendes és csendes ember sokkal közelebb kerül egymáshoz, mint két beszélő egész életében.
- De hogyan kell közvetíteni érzelmeket vagy gondolatokat?
- Gyakran közvetítsz érzelmeket szavakban?
- Nos, általában, nem, valószínűleg a szavak valóban kísérik az érzelmeket, de a szavak nem lehetnek.
- A gondolat a gondolat, a tiéd és a másik személy nem fogja tudni, mit akar mondani neki, ha nem fedezi fel a szíveteket és a füledet.
- Furcsa módon, a beszélgetés, ez a száj és a levegő nyelvét üldözi a torokban, soha nem gondoltam, még akkor sem vicces.
- Jól van, ülj mellettem, és hallgass a szívemre, amikor meghallod, tedd azt, amit én ebben a pillanatban szeretnék.

- Néhány óra múlva a diák egy szalma szalmát helyezett az alvó mester feje alá, leborította egy fátylat, letérdelt előtte, lehunyta a szemét, és megdermedt, élvezve az erdő hangját.
- Csendben van minden, csendben van minden, mit mond az egész világ, mit csinálunk?




Kapcsolódó cikkek