4. fejezet - éhes szemű lány

A világot a szeretet uralkodik. És a szeretet - a közvélemény.

Ez könnyű beleszeretni a modell, a szelíd, largemouth, a pyatidesyatisantimetrovoy derék és hetyke szamár kilóg, éles halmok fiatal mellek és selymes arany. Könnyű beleszeretni egy jól ismert színésznőhöz, titokzatosan bágyadt, göndör hajjal, aki tudja, hogyan kell szépen sírni és viselni a szüretet. Ez könnyen esnek a világi szépség, csapkodó sarkú Jimmy Shu egyik fél a másik, nem ismer más probléma más, mint a választás San Francisco vagy Antibes. Ez könnyű beleszeretni a jól ápolt üzletasszony cinikus és ironikus kancsal, simított ráncokat Restylane hogy lefekvés olvasás Descartes, és hétvégén golfozni.







Ez könnyű beleszeretni egy üzletember, aki a versenyzés mellett Tverszkaja skarlátvörös „Porsche”, és a sötét haj szép csapkodott a szél szaga por. Lehallgatásához gúnyos ellenőrzéssel és mélységbe - első pillantásra, mintha esik a medencében, utána menni, mint egy patkány a Varázsfuvola. Ez könnyű beleszeretni egy híres zenész és a költő - könnyektől nedves érzelem szemek ránézni a tömegből az azonos kínos, lelkes obozhatelnits és várni, amikor azt kéri, te egyedül, akár a világ végére, ha csak egyetlen éjszakára.

De nekünk halandók, akiknek életkora, mint egy hógolyó a hegy teljes sebességgel rohan tridtsatniku akinek csípő lassan növekszik hormonális Zhirkov, akinek a nevét senki sem tudja, akinek a szépség is, mint egy ütés a gyomorban - nekünk, a hétköznapi moszkvai lányok nagyon, nagyon, nagyon, nagyon, nagyon, nagyon, nagyon keményen kell próbálnunk, hogy valaki ránk hulljon. Mi van, ha te egy maximalista, és nem szeretné, hogy pazarolja az idejét a sápadt hivatalnok egy hátráló hajszálrepedés, vagy pattanásos fiataloknak vázolt törekvések és egy fillér nélkül a pénztárca vagy az öregedés különcök, akik a forgalmas esténként a garázsban vagy a TV előtt sört? Ha lehet, hogy ha csak az első osztályú férfiakat nézzük, maga nem nagyon néz ki? Aranyos, édes, okos, de Tina Kandelaki-nak, mint a Kreml hegyei Everestnek?

Kérdés: mit tegyek?

A) azonnal lődd le magad;

B) kissé lecsökkentse a sávot, és elfordítva a moszkvai szerelmi front főbb alakjaitól, könnyebb legyen a valakire összpontosítani;

B) a lehetõségek, eszközök és találékonyság révén a lehetõ legnagyobb mértékben az ideális megközelítéshez.

Természetesen a harmadik lehetőséget választottam.

És nincs semmi panaszkodás, ha a gyomor éhezik, ha már a második hetekben vérszegény tablettákon ül, de még mindig alig bírja gyengeséggel a sarkát. Semmi sincs panaszkodni, ha a gluteus izomot a 127. helyre szorítja, ha a savas héja fésülti a bőrt, ha a masszázs lila zúzódásokat hagy a bőrén. Csak nem érted. A tragédiában nincs semmi különös, ez a moszkvai norma. A helyi szépség minden második üreges hasa mögött olyan dráma létezik, amely nem tűnik túl kicsinek. Ez a város megszállottan megjelenik. Ne légy szépség itt, nem éppen a faut.







Genial Gromovich-vel barátságos kapcsolatokat alakítottam ki, kódnevén "civilizált válás". A négy év alatt együtt töltöttünk egymással, sikerült szülő lelkekké válnunk. És bár nem tudtam beleszeretni, még mindig senki sem volt Moszkvában közelebb, mint Gromovich. Miután eltávolítottuk az eljegyzési gyűrűket, folytattuk a kommunikációt. A tehetetlenség miatt Gromovich néha pénzt küldött a Visaomnak. Segített a zsákok élelmiszerekkel történő szállítására. Önzetlenül hallgatta a nyafogásomat. Meghívtam a moziba. Megosztam a terveimet. Valójában, miután elváltunk a kapcsolatunkban, kicsit megváltozott, éppen ezekből eltűnt a bosszantó szexuális vonatkozás - és mindketten jobban éreztük magunkat. Már nem rontja el az esti unalmas várakozás értelmetlen cselekvés, az úgynevezett „házastársi kötelesség” - lassú ragasztott szájukat kötelessége az agyvérzés, a nem megfelelő nyögés szimulált orgazmus. Talán még a válás után is közelebb került hozzám - ez csak akkor lehetséges, ha az emberek közös megegyezéssel szétszóródnak.

Mindkettőnknek nem volt szükségük időre "túlélni", "betegedni". Mindketten hajlamosak voltak azonnal belevágni az új kapcsolatok szigorító mocsarába - csak most szerettem volna egy kísérteties flörtölni, és az én ex-férjem, mint rendesen, szeretett volna a sírhoz szeretni. Néha hívtunk fel.

Természetesen végül megtudta az én szerencsétlen törekvéseimet, jó, a kapcsolataink régóta azt az affinitás mértékét sugallják, amelyben a "cellulitisz" szó teljesen szégyentelenül szól.

"Milyen ostobaság," zseniális Gromovich valóban meglepett. - Nézze, barátja intellektuálisan hibás. Mindig elmondtam.

- Tudom, hogy nem szereted Ninont - ráncoltam a szemöldökét. - Csak ilyen. De egyetért azzal, hogy racionális szemcsés az ő szavaiban.

- Nem fogok beleegyezni semmihez. Épp ellenkezőleg, úgy tűnik számomra, hogy jobban néz ki, mint valaha.

"Mindig hízelgettél." Egyébként azért, mert te annyira kövér vagy. Ha nem rendelünk pizzákat minden este, ha nem voltunk vacsorázva Taras Bulba-ban háromszor hetente, ha nem üdvözölte velem a bókot ...

- Most el tudnád csábítani egy olyan szörfösöt, aki úgy néz ki, mint egy neandervölgyi ember? Gromovics szarkasztikusan felhúzott. - Vagy a következő hírvétel a leghíresebb moszkvai playboy ágyának lábánál? Talán a legjobb, hogy nem működnek? Az ilyen emberektől egyedül baj.

- Nem értesz semmit! - bosszankodtam. - Ninon azt mondta, hogy felfújt a követelések. Ahhoz, hogy minden ember megértse, akinek a figyelmét feljogosítja, és akinek - nem. És szeretem csak a hülyeségeket. Férfiak, hogy több száz lány versenyezzenek. És nem tudom elviselni ezt a versenyt ... Nem Senka kalap szerint. És át kell váltanom valakire, egyszerűbbé kell válnia, vagy versenyképessé kell válnia.

- Meg lehet mondani, hogy egy nő "versenyképes"? - A homlokát ráncolta Genius Gromovich. - Ez nem egy joghurt. Te vagy az, amilyen. Édes, vicces, lány-ünnep, lány-tűzijáték, kislány motor.

"És sajnos egy kövér lány," tette hozzá. Bár, bevallom, örömmel hallottam, hogy ő meggyőz.




Kapcsolódó cikkek