33. szekció

A szó „fanfikshen” udvarias társaság úgy döntött, sneers és egyébként azt mutatják, hogy szellemi fölénye e szerencsétlen, erkölcsileg éretlen egyén, aki nem tud megemészteni tragikus halála Bun, törött arany tojást, vagy ... vagy ... nos, mégis valami szörnyű vég .







Sokan közülük többször is életet adtak az igazságszolgáltatásért.

És a tisztességes társadalom képviselői, ahogy már említettük, méltóságteljesen megvetik és vállat vállatják vállukat:

"Nem értem, hogyan tudsz foglalkozni ezzel a hülyeséggel ebben a korban!"

Harry egy kicsit állt és zavarba ejtette az agyát.

A magány békésen hordozott,
Nem morgott, nem szomjazott az üdvösségre ...

Ezek a vizsgálatok általában a férfiak arcából eredtek, akik nyilvánvalóan nem értették, miért szerette Piton embereit Piton professzor helyett. Az átlagemberek sértett jogainak egyik harcosja költői formában is kifejezte. A verset a következő szavakkal kezdték: "Nem értjük a Sneipponokat ..." Szigorúan válaszolnom kellett:

Ha valamit nem értünk,
Ne törje meg a fejét:
Egyszerűen vegyen valamit
És az általános örömnek, értsd meg.

A közönség tapsolni kezdett, ami meglehetősen meglepődött.

Nos, nem érted, mi a helyzet? Nem is értek sokat ebben az életben. Például nem értem, hogyan lehet akarjuk elvenni nem adott srác akivel konkrétan nem alszik éjjel, de valamilyen elvont házas elve szerint „minden házas, és én még mindig ...” I Nem értem, hogy nem szereted a békákat: olyan szépek. Nem értem, mennyire szereti az agrofizitást hatszáz négyzetméteren Moszkván kívül egy hétvégén egy munkahevi hét után egy zsúfolt vonaton. Különösen azt nem értem, hogyan lehet szeretni Rickman, mint Piton: ő (Rickman), kétszer is, és háromszor vastagabb! És nem értem, hogy nem lehet megérteni, hogy valahogy büszke valami saját félreértésére valami érthetetlen ...

A sötét erdőben Lucius megrémült mind az Úrral, mind az Úr nélkül - az Úr megijedt az Úrral, és a fák megijedték őt az Úr nélkül.

Nos, tényleg, te még nagyon fiatal korban még nem panaszkodott besurranó ki a halál a szerencsétlen Constance Bonacieux. Tényleg soha nem ül a geometria leckét, nem álmodik arról, hogyan teheti az alattomos Milady vagy nem érte el a kolostort, vagy nem volt méreg, vagy bizonyított, de jött a mentő időben a La Fère aka Athos sőt, mint a gyermek lenyűgözte alkímia és feltalált egy ellenszere az egész világ, és minden esetben mindig magával vitte ... De lenne még hidegebb, ha ...

- Dunaev. Ismét aludni az osztályban? Ismételje meg, amit mondtam!

A folyosó oldalára fordítva egy hatalmas, három bűnös kutyát láttam.

Nem csak azért ölték meg, hogy később megkínozták!

Igaz, nem volt elég képzelőerőm, hogy leírjam a fantáziámat. De a fiatalabb testvérem, abban az időben a harmadik osztályosok, örömmel írta saját történetét a dicső muskétákról. Kár, hogy a notebook elveszett. A történet csodálatos volt. Még mindig emlékszem egy kifejezésre: "A kerítés osztályán Athos és Aramis egy asztalnál ültek". Véleményem szerint ez ragyogó.

Természetesen az internet ezekben az években még nem volt, és nem tudtuk, hogy a kistestvér a legtöbbet írta, hogy sem a fanfic. Ezt a nemes fajta kreativitást sokkal később csatlakoztam. Addigra sikerült felvenni a "Gyűrűk Ura" -t. Ezt a betegséget ismét a történetek mentális összetétele kísérte - most Legolasról - és végül az életem első "eredeti jellegének" megjelenéséhez vezetett. Kivel kezdhetnéd saját regényét írni, mint én, amit nem tettem meg. A regény egy része, amelyet az előző nyolc összejövetelen kiadványban láttál.

Aztán még mindig sok dolog van, aztán a Snapeomania legnehezebb formája elé került. Én egy kicsit több, mint harminc, amikor kinyitottam megrendült az utolsó könyvében az igazságot a professzor, sír a hivatal a pszichológia, amelynek témája „Nem értem, én egy komoly felnőtt, én férjhez a végén! Nem értem, hogy tudsz az én koromban ... "







És a magányos húsgombóc fejében az egyetlen gondolat csilingelt ...

Nem akartam meghalni. Különösen azért, mert annyira tisztességtelen. És olyan gyorsan. Nem, a professzor méltó egy sokkal magasztosabb és szánalmas sorsra!

33. szekció

Mormogja Piton professzor

Az internet már ott volt, és onnan megtudtam, hogy az érzéseimet több millió nõ osztja meg világszerte. Miután megismerkedtem az orosz nyelven elérhető alternatív végekkel, rájöttem, hogy egyikük sem ért egyet. Szóval írd meg a sajátodat!

Ezekkel az öszvérekkel Hermione Granger elment Morpheus királyságához

Amint volt a cselekmény, az én kétségbeesett szenvedésem azonnal szublimálódott kreatív inspirációvá. Már nem zokogtam az orvosi irodában, és nem hibáztattam magam egy nem megfelelő szenvedély miatt. Ültem és kopogtattam a billentyűzeten. Természetesen megjelentem a munkám gyümölcseit a megfelelő erőforrásokról. Ez volt az első lépés az internetes szocializáció nehézkes útja mentén. A visszajelzések elsõ tapasztalata. Először köszönöm. Az első "szerző, kill ubstenu".

- Mi ez? - Visszatért a tankönyvbe undorodva - kérdezte Harry.

Az első „Nem értem, hogy egy nő az életkor és családi állapot költeni nonszensz, hogy tudott költeni szeretteidet?!” Annak ellenére, hogy megkérdőjelezik kiadások, amelyekre lehetne költeni írásban fanfiction, olvasás romantikus regények, nézni TV, csevegés és egyéb komoly dolgok lógása, tisztességes a korom és a családi állapotban lévő nők számára. Érett gondolkodásmód mellett úgy döntöttem, hogy nem figyelnek rájuk.

Harry egy madár alom magasságában repült.

Ráadásul a fikrayery között általában a legtöbb házas, és még gyerek is. Sok találkoztunk az életben, és valahogy nem látom, hogy a szeretet a tanár, vagy bármilyen más jellegű bármely más könyv valamilyen módon sértette igényeinek valaki közel. Figyelte az oldalon, azt gondolta, hogy a gyerekek azok az anyák, akik amellett, hogy a gyermekek, még mindig vannak szenvedély, megjelenés és több móka, és még úgy tűnt, egészségesebb, mint a társaik, akiknek az édesanyja határozottan mondtam magamnak, hogy be kell vonni csak a gyermeknevelés.

- Félek, anya - sóhajtott fel Virgini, miközben ragaszkodott Perselus mellkasához.

Persze, most már mindenki biztos, hogy azt mondják, hogy egy jó fél fanfics írva a téma nem a testvéri szeretet Piton és Harry (Perselus és Sirius, Perselus és Lucius, még Perselus és Florence, amely tulajdonképpen egy kentaur. Szomorú kell hagynia a történet) . És szinte mindegyiket normális orientációjú nők írják. Egyszer megkérdeztem orvosomat, hogy miért történik. Válaszul sok olyan tudományos szakkifejezést használtam, amelyeket nem emlékszem.

A nap, mint egy félkör, a tengelyek mellett szomszédos a horizonton.

A Roxfortban a szürkület zavart volt.

És ha tudnám, ki tudom, lehet, hogy van most az lenne, hogy karcsú és számos slasher sorozat (amelyek csak szeretnek szeretni a nebratskogo testvérei). Vagy valószínűleg fájdalmasan megpróbálná legyőzni a szenvedélyt a gyülekezet miatt. De régen születtem, és az én ízléseim steril környezetben alakultak ki, amit nem sajnálom. De a fiatalabb generáció ... Hmm. Azonban személyesen, az én lelkiismeretem tiszta, mert minden ő fikrayterskuyu életrajza nem írtam semmilyen erotikus jelenet nincs színe, mert ... nos, először is, mert még amikor olvastam egy ilyen jelenet, kezdek kuncogni akaratlanul.

- Mert szeretlek, Granger - mondta neki, és nem állította meg a csókot.

És másodsorban ... Igen, általában elég és elsősorban. Még mindig biztos vagyok benne: olyan művész, aki nem tudja megmutatni valódi szerelmét meztelen szamár nélkül, így művész. És nem számít, hogy a művész írja: a saját munkája vagy a valaki másra alapozott munka.

Nem értem azokat az írókat, akik határozottan ellenállnak a fanfiction megjelenésének tényéért műveikért. Végtére is, ha az emberek írnak - ez azt jelenti, hogy összekapcsolódik! Ezért hosszabb ideig akarnak maradni a kedvenc hőseikkel, a Roxfort és a Licholesia körül járnak ... És teljesen ingyenesek, kizárólag saját örömükre. Nem ez a legjobb jutalom az író számára -, hogy kiderül, hogy a karaktered, a gyermekeid olyan élettelenek, hogy egyedül élhetnek? Mindazonáltal már elmondtam, hogy nem értek sokat, és próbálok nem büszkék rá. Leggyakrabban - hiába.

Sajnos Miss Granger túl késő volt sertésinfluenza miatt, a szélsőséges szakaszban. De csinálok mindent tudok minden nap Miss Granger énekelni mintegy mágikus állatok tartási shipovnichnym tea és tegye rá csepegtető glükóz és eukaliptusz olajat. De sajnos nem volt jobb.

Fikrayterskaya életem hirtelen véget ért, és idő előtt: Zaim, hála a hobbi, pár száz barátok, láttam az egyiket Piton professzor baba Tonner gyár és hirtelen rájöttem, hogy tudok jobbat.

Megpróbálom a harmadik évet. Tehát a következő találkozók előtt, kedves nővéreim, megyek a professzor doshi nadrágjába, öltöztem, és a szemébe tette a szemét. És akkor, ha a professzor szemét, ha nincs nadrágja, akkor a kinézete túlságosan kifejező.

- Zhuravleva, Dasha - mondta McGalagony, és liliom csokorral és fehér ruhával felmentem Pitonra, és összeházasodtunk.

33. szekció




Kapcsolódó cikkek