3-lépéses program klinique hibátlan 3-lépcsős rendszer (a gondos bőr ápolására) -

Mielőtt ezt a véleményt megírtam, egy három hónapig tartó vizsgálatot végeztem. Ismeretlen embereinek tisztaságát nehéz ellenőrizni, de mindazonáltal én, mint a bőrproblémáknak, beleértve a hormonokat is, nincs semmi vesztenivalója, és nem is kell megtéveszteni.







Egy szép napon dühös voltam, és úgy döntöttem, hogy kivesszük az egész bőrápolási termékeket, köztük a tömeges piacot és a luxust, valamint mindenféle szerves bozótot és arctisztító szereket.

Letualba mentem, és megvettem egy Clinique Anti-Brownie Solutions 3-Step System-t (ez elég volt nekem a másfél hónapos napi használatra):

3-lépéses program klinique hibátlan 3-lépcsős rendszer (a gondos bőr ápolására) -

Ott az intézkedés szerint 1500 rubel volt

3-lépéses program klinique hibátlan 3-lépcsős rendszer (a gondos bőr ápolására) -

Ha érdekel, itt található a Klinika honlapján található hivatalos információ.

Ez a rendszer többoldalú fellépés, egyesíti összetevőket, amelyek a bőr hámlasztásában, kontroll gyulladás és a termelés a zsír és az irritáció enyhítésére, mély Tisztítja pórusokat, eltávolítja a felesleges zsírt, megnyugtatja irritált bőr, enyhíti a bőrpír. Ez is segít, hogy megakadályozza a vezető körülmények a pattanások, és figyeli a zsír felszínén kozhi.Otlichitelnoy Clinique jellemzője a rendszernek a zsíros bőr ajánlott bőrgyógyászok négyoldalú megközelítés kezelésére gyulladt bőr: 1. Hámlás: a pórusokat eltömő halott sejtek bőrfelszínének eltávolítása. Ellenőrizze a zsírt: távolítsa el a felesleges zsírt, hogy megakadályozza a halott sejtek keveredését. A gyulladás ellenőrzése: a bőr felületének tisztítása és szennyeződéstől, zsírtól és holt sejtektől mentes. Eltávolítása irritáció: kiküszöböli bőrpír és eltávolítása razdrazheniya.Rezhim napi ellátás - reggel és este - lehetővé teszi a megfelelő bőrápolás az egész arcot, beleértve a nem érintett területeken, ami jelentősen csökkenti a gyulladást, és teszi őket kevésbé hatásos. Fontos megjegyezni, hogy minden egyes eljárás növeli a későbbi eljárás hatékonyságát, és együtt adják a bőrnek pontosan azt a fajta gondosságot, amire szüksége van. Az alapok állandó és helyes felhasználásával hamarosan látni fogja és érezni fogja a különbséget - a bőr tiszta, sima, egészséges lesz, a szárazság és az irritáció eltűnik.

Általánosságban elmondhatom, hogy keveset hittek abban, hogy a külső befolyás a bőrön bármilyen eszközzel (kivéve a radikálisokat) lényegesen javíthatja a pattanásokkal és más problémákkal. De aztán a bizalmatlanságom kegyetlen viccet játszott rám, jó módon.







A problémám: zsíros bőr állandó fájdalmas pattanások (vagy aktív állapotban, vagy olyan állapotban a látszólagos nyugalmi) és rosacea, egyenetlen bőrszín, és dudorok a bőrön is, fekete foltok az orr, kitágult pórusok.

3-lépéses program klinique hibátlan 3-lépcsős rendszer (a gondos bőr ápolására) -

3-lépéses program klinique hibátlan 3-lépcsős rendszer (a gondos bőr ápolására) -

Kitöltése dobozok (balról jobbra): 100 ml tónusos a szalicilsav alkohol és néhány szuszpenziót felhasználás előtt, hogy rázza, 50 ml tisztító hab, szagtalan és 30 ml mattító arckrém.

Az összes termék illata semleges, valamilyen ipari, nem parfüm.

Penka a mosáshoz - meglehetősen finom, nem tisztít.

Tonic - el kell ismernünk, agresszív terméket. A problémamentes bőr nem megfelelő. Bőr, őszintén szólva, mert a gigantikus mennyiségű alkohol a kompozícióban. Használat előtt meg kell rázni, hogy a hatóanyagok átfedjék :) Személy szerint ez a lotion többek között kitisztította az orrán lévő fekete pontokat, és minden alkalommal nagyon jól szűkítette a pórusokat.

Az arc krém kedvelt, többször is megvásárolta teljes méretű verzióit. Először is, ez semlegesíti a lotion agresszív hatását, másodszor pedig hidratálja a bőrt és hosszú ideig érlelődik. Nincs szaga.

Minden reggel és este használtam ezt a készletet. soha nem hiányzik egyetlen lépés sem. Az első hónapban nem láttam az eredményeket, őszintén mondom. De én tartósan továbbra is használtam, és befejezését követően vettem egy másik ilyen készlet. A "kezelés" valamivel kevesebb mint 3 hónapot vett igénybe, amikor valódi eredményeket kezdtek látni.

Azt akarom mondani, hogy ebben az esetben a konzisztencia, a szisztematikus alkalmazás és a makacs kitartás nagyon fontos szerepet játszott!

És elmondom neked, a poliklinikától nem beszélő dermatológusok, semmilyen tablettát, mint "belülről befésülni", soha nem adott ilyen eredményt.

Az alábbiakban vizuális kép (az eljárások kezdete és az eredmény, az időszak 3 hónap):

3-lépéses program klinique hibátlan 3-lépcsős rendszer (a gondos bőr ápolására) -

Homlokán. Nos, úgy tűnik, hogy nincs különösebb különbség, de a bőr maga valahogy kiegyenesedett, nincs észrevehető és kézzelfogható tubercles.

3-lépéses program klinique hibátlan 3-lépcsős rendszer (a gondos bőr ápolására) -

Az én hosszú szenvedésem.

3-lépéses program klinique hibátlan 3-lépcsős rendszer (a gondos bőr ápolására) -

Ezután megszüntettem ezt a rendszert, és többször vásároltam meg egy tonikust vagy egy krémet, és egy kicsit később megállítottam a termékeket a sorozatból. Most a szokásos penkoj, tónusos és krémes is használom, még akkor is, ha véleményem szerint különböző bélyegek.

Nem azt mondom, hogy ez egy csodaszer akne, de ha kétségbeesett - ne nézz rossz véleményeket, próbáld ki magad, talán segít neked, hogyan segített nekem.




Kapcsolódó cikkek