2 A hajam különböző rugói

Hello, szép!


A jelenlegi verseny adott nekem egy kicsit, hogy az tükrözze a témában, és arra a következtetésre jutott, hogy a változás hajápoló függ nem fakad az a tény, hogy a kezdeti ebben a szezonban, és különösen, hogy hogyan kezelje a haj télen. Miért döntöttem ezt? A választ megtalálja egy bejegyzésben)

Miért térünk vissza télre, ha tavasszal vagyunk? Mert a télen a gondozás hiánya befejezte a hajamat, és 17 cm hosszúságúnak kellett lennem.

2 A hajam különböző rugói

Tél jött, de nem változtattam meg a hajamon. Természetesen a kabát alatt rejtőzött, de nem fonott, a nap folyamán nem is hidratált, nem kenje meg a tippeket, mielőtt az ágyat védi. Én csak mostam a fejem, mint a borzalmas és letörölhetetlen alapokat. És így hullottak a hajam a tél folyamán.

2 A hajam különböző rugói

2 A hajam különböző rugói

Az első fotó azt mutatja, hogy még volt valami megmenteni, de nem tudtam. És a haj hidratálódott, jó ampulla vagy maszk mentheti meg a hajad. De tovább mentem azon a pályán, hogy semmit sem csináljak a hajért. És a tél kimenetelére érkezett:

2 A hajam különböző rugói

2 A hajam különböző rugói

A hajam ezen a tavaszon való átalakulása után így válaszolt:

2 A hajam különböző rugói

Angel Professzionális Marine Depth SPA klímaberendezés
Hajápoló maszk Kaaral tisztítsa a Hydra mély tápláló maszkot
Moroccanoil Minden haj típusra
Folyékony kondicionáló (spray) a hajra Librederm Hyaluronic hidratáló kitörölhetetlen

És mi van ezzel az évvel?

Abban a pillanatban, a hajam kérem, én nem tervezi, hogy csökkentsék a pillanatban, szeretem a minősége a ruhát, úgy ragyognak, és csillogó a napon. És miért? Mert idén felkészültem a télre. Eleinte egy kicsit gondatlan hozzáállása a tél elején, amiért elköszönt 7 cm haj, de aztán eszébe jutott a múlt hibáiból, jött a kérdés alaposan.

A téli gondozásom így néz ki:

2 A hajam különböző rugói

A jó hidratálásra összpontosítottam egy tápláló-regeneráló maszkkal kombinálva.

A Kaaral Hydra tökéletesen hidratált, a szerkezetátalakító ampullák hetente kétszer hidratáló hajbalzsam volt.

Kaaral Maraes maszkja. és ezt a szerepet a Tahoe Gold maszkja végezte el, tökéletesen táplált, helyreállított, rugalmasabbá tette a hajat.

A kitörölhetetlen eszközök is elvégezték munkájukat. Spray A Libriderm ideális a téli időszakban, tökéletesen hidratálja és nedves hajon és napközben szárazra mossa.

Hozzáadta a kilépő vagy gondoskodó szilikon kitörölhetetlen krém, nekem keratinovyj betöltő a Concept. amely megtartotta a hajban a nedvességet és megvédte őket a mechanikai sérüléstől.

A marokkanoil olaj pedig kiegészítette ezt a tandemet, megvédve a csúcsokat a törékenységtől és a keresztmetszetektől, így puha és fényes.

Néhány alapvető szabályt is meghatároztunk a téli hajápolásra vonatkozóan.

mechanikai sérülés elleni védelem
(szigorúan fonja a hajat a kabát alatt, vagy készítsen egy köteget, finoman fésülje)
Igyál több vizet
Hasznos nem csak a haj, hanem a bőr számára is. Az elmúlt 2 hónapban nagyon észrevettem.
a haj újracserzése
Itt, a Joico-tól a Librederma vagy a Moisturizing Spray régi verziója mentésre kerül. De egy ilyen trükk nem fog működni a Libri új verziójával, a haj csak szárazabb lesz.
És persze, jó hidratáló és tápláló ápolás
Télen különösen erősíteni kell.

A tél után a hajam így néz ki:

2 A hajam különböző rugói

2 A hajam különböző rugói

2 A hajam különböző rugói

Összefoglalva. Megint megjegyzem, hogy a hajad a tavaszon úgy néz ki, mint a télen. Amit te vetsz, akkor fogsz, ahogy mondják. Tartsunk röviden a téli gondozás legfontosabb szabályait:

A haj megfelelő hidratálása (hidratáló sampon, balzsam és szükségszerűen spray!)
Jó tápláló maszk aktív összetételű
További hidratálódás a nap folyamán
A kabát alatt lévő mechanikai sérülések elleni védelem a zsinór vagy a gerenda fonásával
A haj hidegtől való védelme
További hajvédő éjjel (letörölhetetlen krém alkalmazása)
További gyógykezelések (ampullák kezelése)

Ha bekövetkeztével tavaszi hajad, hogy tetszik, akkor jó, hogy megmentse őket a hideg, azt tanácsolom, hogy fizetni a tavasz még a figyelmet az általános erősítése a szervezetben, ami rendre hatással van a haj. Tedd diéta teljesebb és használhatóbb, vitaminok kapni arány (egyeztetés után az orvos), járni több, meghajtó, futam a pangó vér a télen, mert anélkül, hogy az egészséges test nem nő egy gyönyörű haj.

És akkor is dolgozhat a hosszúság külső megjelenésén, elvégre mindig van valami javulás. A porózus hajam mindig hiányzik a fényes és a fényes. Ezért a tavasz folyamán a PRISMAX cégtől a házi körülmények között botoxot alkalmaztam. Az eredmény kiváló volt, a haj nagyon fényes, sima, rugalmas, nehéz. Ez az eljárás határozottan kihasználta a hajam.

2 A hajam különböző rugói

2 A hajam különböző rugói

Mindezekből azt a következtetést vonhatjuk le, hogy mindig mindig gondoskodunk a hajadról. és akkor nem fogsz szembesülni azzal a kérdéssel, hogy hogyan lehet őket visszaélni a tél után. A hajápolás már életmód, amely gyümölcsét adja. Vigyázzon a hajára, kényeztesse el őket, és a hatás nem lesz sokáig, és nem kell minden szezonban megváltoztatnia.

Remélem, hogy a gondolataim tiszta lettek, érdekeltek és valahol, talán még hasznosak is

Minden egészséges és szép haj!

Olvastam a postádat - mintha gondolataim lennének:
változó hajápolás függ nem fakad az a tény, hogy a kezdeti ebben a szezonban, és különösen, hogy hogyan kezelje a haj a tél néz hajad tavasszal attól függ, hogyan törődnek velük a téli hónapokban. Amit te vetsz, akkor fogsz, ahogy mondják.
Az utóbbi általában a lány bármelyikének axiómájaként van kialakítva
mindig gondoskodni kell a hajadról, és akkor nem fog kérdezni, hogyan hozhatod vissza őket az életbe a tél után. A hajápolás már életmód, amely gyümölcsét adja. Vigyázzon a hajára, kényeztesse el őket, és a hatás nem lesz sokáig, és nem kell minden szezonban megváltoztatnia. Nagyszerű ember vagy, csináltad ezt a munkát és visszaadtad a hosszt anélkül, hogy elveszíted a minőséget)

Köszönöm, Dashul nagyszerű.
Itt olvassuk egymás gondolatait

Ó, milyen nehéz porózus haj növekedni ... Szóval csodálom, hogy a mi oldalunkon porózus, de hosszú hajú lányok vannak
Te umnichka, Sash

Sashul, köszönöm és csodálom a természetes gondozásodat, meg kell tenned ezt a türelmet)

Kapcsolódó cikkek