13 A látvány helyreállításának központja: Moszkva, Ramenki, Lobachevsky street, 108

Nagyon hálás vagyok Aram Ashotovich-nak, egy hónapja a Lasik-ban voltam a Center of Vision Recovery-ban. Egyébként úgy döntöttem, hogy korrigáltam a látványt, amikor átmentem erre a központra. Tehát a szemüvegek mentek 15 éves, a lencsék egyáltalán nem mehet, szemmel spécsi. Most nincs szükség szemüvegre, 100% -os látásra! Mindenkinek tanácsot adok!

Az én asztigmatizmusom szerint egyáltalán nem gondoltam, hogy a femto után 100% -os látást kapok. Most nincs szükségem lencsére és szemüvegre, látom magam. Azok, akik egy jó szemészeti klinikát keresnek, azt javaslom, hogy a Lobachevsky látás helyreállításának központját javaslom. Általánosságban elmondható, hogy a korrekció nem megy olyan sokáig, majd hazamehet. A legfontosabb csepp a cseppkés időben, hogy tartsa a szemét száraz, hanem próbálja meg, hogy ne sérti a szemét. Szinte nem sajnáltam, hogy úgy döntöttem, hogy kijavítom, amit tanácsot adok neked.

Aram Ashotovich valójában egy nagybetűs orvos. A látást a látás helyreállításában is korrigálta. Az én esetemben a SuperLasic módszert használtam. Minden percek alatt gyorsan és fájdalmasan ment. Most tökéletes látásmódom van. Nem tudok elégetni az "új" szememmel.))

Úgyhogy úgy döntöttem, hogy szemműtétet végzek. Ő nőtt fel egy család "ochkarikov", mindenki viselt szemüveg és anya, és apa, és testvére, nos, én örökölte megfelelően. De senki nem döntött úgy, hogy átveszi a műveletet, azt hiszem, túl késő az anyámhoz és az apámhoz, és életem során mindegyik szemüveggel élt, de a bátyám még mindig azt gondolja, hogy férfiak. Ami az orvostudományt illeti, fontos, hogy van egy hely, és ami a legfontosabb, egy orvos, aki. Hosszú ideig, a vidék restaurálási központja és Fedorov klinikája maradt. Végül megtettem. Legközelebb ›

A katarakta, amikor olvassa az Internetet, írja meg, hogy ez egy régi betegség, és ha 35 éves vagy, öt gyermeke van, akik nem akarnak hinni a szürkehályogban. Így történt velem. Észrevettem, hogy a látomás fokozatosan romlik, a festék elhalványul, majd a kép egy része eltűnik. Az orvos megbeszélésén kiderült - szürkehályog. Az interneten találkoztam a Vision Visszaszerzésért Központ honlapján, a közelben élő úgy döntött, hogy pályázik. Kiderült, hogy fiatalok között szürkehályog alakul ki, és a műveletet meg kell tenni. Legközelebb ›

Én magam tudom, hogy a szemek az egyik legfontosabb csodatétel, amit Isten adott nekünk. Mint mindenki különös kísértés velem. Nem fogak, amelyeket százszor kezeltek. Prosherstila az egész internetet, mérlegelte az előnyöket és hátrányokat. A klinikát elsősorban a kritikákat választottam. Én választottam a CEH-t. Szerettem a modern felszerelést, a SRI-t az Eye Diseases, a tapasztalattal rendelkező orvos, a modern lézer. Megállt a Femto Super Lasik-ban, ugyanaz a használata csak egy lézer nélkül. Azok, akik még nem tudtak a technikában. Legközelebb ›

Szeretnék megosztani a fantasztikus érzéseimet a műtét után, és ugyanakkor mindenkinek azt mondani, hogy nem félnek, tényleg nincs mit aggódni. Ne hagyd abba az érzést, hogy a szemeidet határozottan vettem és élesítettem. Mintha számítógépes játékot játszana, és "szivattyúzott", és új lehetőségeket nyitott új szintre. Nem is tudtam elképzelni, hogy jól láttam. Gyermekkoromban szemüveget viselek, a látásom rosszabbodott és kb. Csakúgy, mint a műtőben, a látvány. Legközelebb ›

Miután Lobachevszkijra látogatott a CEH-be, arra a következtetésre jutott, hogy a betegeket nem tartják tiszteletben ebben a klinikában, és nem érdekli az ördög. Az elsődleges fogadáshoz és a diagnózishoz először, egy adott időpontban írt. Jött 10 percig. a kijelölt idő előtt kitöltötte a kérdőívet. Elvittük őket a 2. emeleten, ahol már 6 ember ül. Elment 40 perc. - Ebben az időben egyáltalán nem csináltak semmit, azt mondták, hogy várni kell, mivel "nagyon sok van", de nem törődsz a felvétellel, és nem világos, miért kell rá. Nem várakozott tovább, elhagyta a betegekkel szembeni hozzáállást. Legközelebb ›

A Lobachevsky-i Klinikán 108 a folyamat gyenge megszervezése. Konzultációval kénytelenek voltak elhagyni. A recepció 30 percre késett. akkor az orvos folyamatosan elfutott bizonyos eljárásokhoz. Minden sietve. A vizsgálatot egy másik nő befogadása során végezték. Nem valószínű, hogy ez a nő tetszett neki. A készülék drótja az emberek lábánál van, akik nem látják jól. Az anyám lábbal akasztotta a vezetéket, mert közel kell lépnie a készülékhez. A folyosókon lévő bútorokat közvetlenül a betegek jelenlétében mossák. Akkor az emberek. Legközelebb ›

Nagyon lelkiismeretes és professzionális személyzet, kiváló modern felszerelés. Ezt a központot az interneten keresztül találtuk meg, elolvastuk a webhelyüket, megvizsgáltuk a betegek számos kérdésére adott válaszukat, levágták őket, és speciálisan Szibériából érkeztek megvizsgálásra és további működésre. A műveletek azonban háromnál többet vettek, mert az ügy bonyolult volt, de az orvosok és az orvosi személyzet a legmagasabb szinten mutatkozott, szuper türelmet és a legmagasabb szakmai színvonalat mutatott, így 2 hét alatt. Legközelebb ›

Kapcsolódó cikkek