1. felvonulás a rádiós történetében, rádiós műsorszórás, rádióadás, rádiózás - menjen a levegőbe

őstörténet

Az amerikai rádiós műsor "arany" századát a 30-40. Abban az időben már megalakult az NBC, a nemzeti műsorszóró társaság, és elkezdett mindent megteszni a lehető legnagyobb összeg megszerzésére. Ennek során volt teljesen minden módszer, még drágább: NBC nem volt hajlandó játszani a dalokat vinil lemezek és közvetíteni csak azokat a dalokat, amelyek élnek végre Szimfonikusok NBC.

1. felvonulás a rádiós történetében, rádiós műsorszórás, rádióadás, rádiózás - menjen a levegőbe

A Hit Parádé

Amint a program megjelent a levegőben, az összes média szó szerint felrobbant. Egyesek a Hit Parade "Hit Parade, mások -" A Hit Parade "mások -." A Lucky Strike Hit Parade "A legjobb az összes fogott" slágerlista „Mint a Lucky Strike tánczenekarból, megtekintve tartott pontosan 60 perc .. ez idő alatt már játszott 15 dal fordított sorrendben, és a cselszövés „aki előbb?” tartott az utolsó. az összes dalszöveg a slágerlista végzett egy zenekar és a művészek. míg a nagy tömeg volt dalszövegek, mint a zenekar, úgy, hogy az folytasson több kompozíció egyszerre, és 100 dollárt kapott munkájáért.

1. felvonulás a rádiós történetében, rádiós műsorszórás, rádióadás, rádiózás - menjen a levegőbe

Hit a felvonulás és a rock and roll

Mivel a "The Hit Parade" programot a zenekar, a rock'n'roll, nagybetűs, egy szóval végezte el, a szikla egyáltalán nem tudott betörni a tizenötök közé. Ez annak köszönhető, hogy a szimfonikus zenekar nehéz volt ilyen zenét előállítani, talán ez volt az egyik fő oka annak, hogy az NBC még mindig azt mondta a "Igen" vinilről.

Végezetül szeretnék megosztani veletek a rádióállomásom fellépését. Egyébként én is vezetem:

14. Rihanna - Rude Boy
13. Muse - Undisclosed vágyak
12. Adam Lambert - Mitya akar tőlem
11. Toni Braxton - Tegnap
10. Craig David - Még egy hazugság
9. Keri Hilson - szeretem
8. Rihana - tűz bomba
7. Jamiroquai - Fehér Knuckle Ride
6. Kesha - Tik Tok
5. Kelly Rowland - parancsnok
4. Lissie - Mikor együtt vagyok
3. Lady Gaga - Alejandro
2. Plumb - Várj
1. A-Ha - pillangó, pillangó

Hallgassa meg a hit-felvonulás részletét

Kapcsolódó cikkek