7777 Legjobb összeesküvések Oroszország legjobb gyógyítóitól

Telek ültetés közben


// - Különleges összeesküvés a leszálláskor - //
Ültető növények, ne felejtsd el kiejteni az összeesküvést:

Anya szent, te vagy a Hold, magas és erős vagy. Magas vagy, távol vagy, nem rejtegeti el tőlünk a fényünket, az silushuku jó szerencsével ment. A gonosz, nem zavarja - a betakarítás dicsőséges lesz. Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen.

Ezeket a szavakat kétszer is ki kell fejezni: az "üres" földön és csak azt követően, hogy magokat ültetett a kertbe.
// - Vetőmagvak - //
1. A vetőmagok esetében szükség van egy ilyen összeesküvésre:

Mint egy egér egy lyukban, így a mag elrejti a talajt, az emberi szemtől, az őrült állattól. Csak Lunushka mindent lát, az én dicsőséges színem nem fog megbántani. Segítsen, inni, kivéve a szerencsétlenséget. Ámen.

2. Amikor vetőmagot vetél, ne felejtsd el elmondani:

Nem fogok visszafordulni ősszel. A tavasszal gyülekezek és gazdagodok. A kastély nyelve. Zárja be a kulcsot. A kulcs a tölgy. Ne mozdulj, ne nyomja. Ámen.

// - Vigasztalás virágok telepítésekor - //
Annak érdekében, hogy a virágok jobban fejlődjenek, a virágok virágoztak, és a szemek még kellemesebbek voltak, összeesküvés történt. A virágok ültetése után körbejárja a virágágyást az óramutató járásával megegyező irányba és mondja:

Virágok, virágok, szín, a hold az örömért - nekem az édességért. Virágok, virágok, szín, a hold az örömért - az én jóságomért. Virágok, virágok, szín. A holdra az örömért a föld nem teher. Ámen.

// - Összeesküvés a gyökér gyökérrendszerrel végzett átültetések során - //
Az ilyen csemeték átültetése különös gondosságot igényel. És az összeesküvés nélkül nem tudunk. Vegyünk egy üres papírt és írjunk rá:

A gerinc, a gerinc is ott nőtt, itt is nő. Luna adni fog, a földesúr eltemeti. A föld szeretõ, a gyökér beborít. Tehát legyen.

Ezután ezt a papírt meg kell égetni, és a hamu keveredik a talajjal, amelybe átültetik a növényeket.
A növények szükségszerűen hozzászoknak hozzá, és a gyökerek erősebbé válnak és új erőt kapnak.
// - A csíranövények ültetésének összeesküvése - //
Annak érdekében, hogy a palánták erősek és egészségesek legyenek, a föld elültetése előtt át kell menni és azt mondani:

Luna, Lunushka, Luna, bölcs és mindenható, bőven gazdagodjon. És a tetején és a gerincen. Ennek érdekében. Az egészségről. Az aratáshoz. Ámen.

// - Borsot vetőmező - //
Borsot készítünk. Mi ezt tesszük: egy nappal a vetés előtt kivesszük a bors magját a hűtőből (vagy pincéből), és melegítjük 18 fokos hőmérsékleten. Vetettük a magokat az elkészített talaj keverékbe, enyhén megszórva a vizet, hogy a palánták felemelkedjenek és erősek és egészségesek legyenek, miközben azt mondják:

Luna, Lunushka, Luna, sétáljunk egy fűvel vonóháló mögött, egy szöcske. Növekszik bors, erőt fog írni, az egér nem fog harapni, a féreg nem fog érinteni. Egy szó a kastélyról. Zárjon a tölgyre. A hegyen egy tölgy van. Egy hegy a mennybe. Ámen.

A dobozt borsos magokkal helyezzük, meleg helyen, 24-26 foknál alacsonyabb hőmérsékleten.
// - Összeesküvés a magok jobb kinyeréséhez - //
A cselekmény a magok felett háromszor fordul elő:

Adjad, Uram Isten, mindent teljes egészében a jövõért. Én növényeket, növényeket, örökséget, édességet, könnyűséget, vacsorát készítek. És ki akarja, hogy az én jócskám ezt megcsinálja - ebből - a jövőben sem? Nyelv, fogak, ajkak, kulcs, zár. Ámen.

És vetéskor meg kell mondani:

Ülök, ahol ülök, ott ülök, sem a szél söpörni, sem az eső nem mossa el, és a ló sem fog megolódni. A sajt anyja a föld, anya a Szent Egyház. Ámen. Ámen. Ámen.

// - Káposzta ültetése során összeesküvés - //
A káposzta telepítése előtt feltétlenül olajjal kell megszórni és azt mondani:

Jégeső van, eső van, baj van, gerincem van. Mivel a vaj zsír, a gerinc is gazdag. Meg fogja találni a bajot. Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen.

Ugyanezt kell tenni, miután a palántákat egy állandó helyre helyeztük el a kertben.
// - Telített vetőmag vetőmagvak - //
Vetőmag vetőmagvetése, suttogva mondja:

Egy harcos jön ki egy világos területen. Mint a tölgyfa fiatal, mint a tölgyfa karcsú. A harcos a helyszínen jól végzett, az uborka híres lesz. Luna gondoskodik róla, nézze meg a holdfényt. Hiba vezet. Pustocolvet fogja. A nyelv egy fogat. Fogzár. Tehát legyen.

// - Virágzás vetés utáni összeesküvés - //
Amikor elkezdi virágot vetni, mondja:

Erő a gyökérben, erő a színben. A szellemek holdja azt mondja, hogy nem. A virág virágzik, feloldódik, mindenki megvédi magát a káros hatásoktól. Így volt, így van, így lesz. Most és örökké. Ámen.

// - Répa vetésterülete - //
1. A cukorrépa vetés után keverje össze a hamut a talajjal és mondja:

Víz, tűz, föld. Víz, tűz, föld. Víz, tűz, föld. A magvizet a víz, a mag melegíti a tüzet, a föld megőrzi a magot. Élet zumravit, zaburlit. A szavaim a földbe süllyedtek, dicsőséges hajtásokkal felkeltek. A nyelv egy fogat. Fogzár.

2. A céklát közelebb ültetik az alábbi szavakkal:

A nap felkészül az alvásra, a cukorrépa siet. Rusty híres lesz. Cékla a szépségem. Tehát legyen.

// - Sárgarépa vetésterülete - //
Nem szabad megfeledkeznünk arról, hogy a sárgarépa magjai illóolajokban gazdagok és lassan duzzadnak. Ahhoz, hogy gyorsítsák fel a hajtások, ezt: rendezni a magokat vízben (nem ugyanaz, mint a cékla), aztán két sutki13 * a nedves rongyot, miután a magvakat száraz, annak érdekében, hogy legyen laza. Aztán, közvetlenül vetés előtt, a magokat összekeverik öt rész homokkal, és ezt mondják:

Homok, homok, a tenger-óceán. Nem félsz a viharoktól, nem hurrikánok. Tehát a sárgarépam újra megint. Erős, erős, édes. Ámen.

Ezután a sárgarépát 1-1,5 cm-es mélységben vetjük ki, a sorok közötti távolság kb. 20 cm, a talaj pedig finoman borítja, tőzeggel vagy humuszral megszórva.
// - Burgonyaültetvények - //
1. A burgonyát el kell ültetni az alvó holdral, de nem túl közel az új holdhoz, de jobb a telihold után. Amikor ültetni burgonya minden lyuk aludni 1 evőkanál. kanál hamut, és azt mondja:

Hamupipőke-hamu, mentett burgonya. Tűz. A nap. Tűz. A hold. Ma és örökké. Ámen.

2. A burgonyaültetés során segítséget kell fordítania a Holdra, és a következőket mondja:

Anya szent, te vagy a Hold, magas és erős vagy. Magas vagy, távol vagy. A fényed sokat csillog. Tehát az én szüretem születik. Erők adnak. Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen.

3. Itt kell egy macska. Ha nincs meg, akkor "kölcsön" és szomszéd. Hadd menjen el az előkészített gerincre és mondja:

Ahol a macska kifelé - ott az első karton elesik.

Melyik irányba fut a macska, onnan el kell kezdeni a leszállást.
És a punciját ezután, hála, ne felejtsd el önteni a tejet.
// - Vöröshagyma telepítése - //
1. A hagymát vetettek, kivesztek egy marék földet a kertből, levágták három darabból, és visszaadták a gerincre, mondván:

Menj, menj, íj, az én szegélyemről a gerincre, Grow, grow, bow, az öröm, nem a baj.


Az eső megmosja magát, a szél törölje le,
Gyümölcslé.
A földön nőtt. Az égen csírázták.
A zár kulcs. Vár a házakban.
Terem nem lendül. Az égen nyugszik.
Ámen.

2. A hagymát tartva mondja:

Megyek, megyek a kapunál,
Megtalálom, találok egy mólót,
A gerincén fogok erőt venni.
Az én szavaim, de nem az én íjam.

// - Mustár, bab és borsó ültetése során összeesküvés - //


Ezek a növények jobbá teszik a földet, gazdagítják különböző hasznos anyagokkal. Különösen jóak ezek a növények a túlságosan nedves talajon, mert kiszárítják.
Vetés, azt mondjuk:

Mivel a Lunushka fűszernövényekről gondoskodik, így a gyógynövények csodálatosak, a gyógynövények bölcsek, osztozzanak az erõddel a földdel, táplálják a földet, ne bántalmazzanak. Legyen ez így. Ámen.

// - Konzerválás növényi retekhez - //
Miután ültetett egy retekot, dobja az ágyra a mák egy magját, és mondja:

Piros, vörös mák, ez jó, és így van, de a retek még vörösebb, édesebb és gyönyörűbb. A föld alatt él, a fejét hibáztatja. A féreg nem fog elrontani, a hernyó nem öltést. A szél nem fúj. Az eső nem nedves. A retek fog növekedni fog. Örülök. Ámen.

// - Cukkíni vetésterv - //

Egy régimódi morel, a cukkini lesz híres. A fagy nem szörnyű rá, téli a tíz szántóföldet. Télen és nyáron legyen így. Hagyja, hogy minden nő az én rágalom. Egy szó a földön. A Föld a gerincen van. Hegy a kertben. A szerencse egész év lesz. Ámen.

// - A gyorsan növő növények telepítésére irányuló összeesküvés - //
Zöldeket, hagymát, fokhagymát, gyógynövényeket gyúrunk. Ezért szükséges így beszélni:

Növekedés, hagyma, növés, fokhagyma, gyümölcslé a leveleken keresztül folyik. A leveleket öntsük gyümölcslével, a levelek pedig az ég felé fordulnak. Lunushka gondoskodik, Lunushka fog kinézni. És az én szavam olyan, mint amilyennek lennie kellene, mivel egy farkas az erdőben nem sírhat. Ámen.

// - A nyári gyökerek termesztése - //
Nyári gyökereket gyúrunk: sárgarépát és retek. A nyári gyökerekhez különleges szavak is vannak:

A zivatarban sárgarépa retek a kocsin. Növelje, siessen, ismerkedjen meg a forró nyárral. És az én szavaim, a Hold alatt azt mondta, és a könnye felkent. Ámen.

// - Plot podzimnie növények - //
A podzimnie növények nagyobb mélységben vannak, mint tavasszal. A magokat hornyokban helyezik el, melyeket homok, tőzeg, humusz réteggel borítanak. A rétegnek néhány centiméterrel nagyobbnak kell lennie, mint a tavaszi vetésnél. A vetésmennyiséget másfélszeresére is meg kell növelni. És nem lehet a sárgarépát arra a helyre vetni, ahol a káposzta nőtt, mert gyökerei elhagyják a talajban lévő anyagokat, amelyek a sárgarépalis hajtásokat sújtják.


nedves sírban,
és télen feküdt,
igen tavasszal futott,
állványok, flaunts,
az emberek csodálják őt. Ámen.

// - Konzultáció a téli fokhagyma tenyésztéséhez - //


A fogak egy részét a szamóca bokrok közé kell helyezni - a betegségek megelőzésére. És itt van egy kis trükk: a fokhagyma ültetése a legjobb az ágyakban, amelyek korábban uborka, cukkini és hüvelyesek termesztése volt. Fokhagymát ültettek és azt mondták:

A Hold alatt, a hegy alatt, egy aranyozott palotában, az aranyozott verandán ott ül egy kis testvér. A kistestvér egy ravasz nagy ember. Télen nem tűnik. Tavasz a szemben fog tűnni. Te, föld, fedezze le, tavasszal, vágja le. Szavam erős, erős. Ne verjük, ne törjünk, velem marad.

Egy szár, egy szár, hagyja el a gyökeret. Hagyja, hogy ne aludjon a földön, hagyja, hogy nőjön a földön. Ez az én szó. És így lesz. Ámen.

Ezután a fazékot egy filmből kell bevonni, és meleg helyen kell elhelyezni, védve a közvetlen napfénytől. Naponta kétszer, a dugványokat vízzel kell permetezni. Egy hónap alatt a dugványok gyökerestek és növekedni kezdenek.

7777 legjobb összeesküvés a legjobb gyógyítók Oroszországban

Kapcsolódó cikkek