2. kísérletem

2. kísérletem

Egészen a közelmúltig keresem a tökéletes sampont, és most megtaláltam. De mielőtt megtaláltam, sok nem túl sikeres próbát próbáltam.

A hajam: vékony, élelmiszerre van szüksége, a tippek szárazak, a gyökerek normálisak, festettek. A fejem minden nap.

Hosszú ideig nem tudtam meghatározni vagy meghatároznom, hogy pontosan mit akarok a samponról, ennek oka, vagyis próbáltam samponokat különböző sorozatokból: restaurálás és samponok a festett hajhoz, bár az utolsó is a helyreállítás funkciója.

1. Brelil Numero sampon restaurálás zabával

A termék leírása a gyártótól: sampon, regenerálva a zabból. Ajánlott az intenzív tápláláshoz és a haj összes típusának helyreállításához. Ez adja a haj rugalmasságát, rugalmasságát és ragyogását.

Hozzávalók:
Agua (Water), nátrium-lauret Sulfare, iauramido betaninban, Cocamide Dea, Avena Sativa (zab) Kernel kivonat, sztirol / akrilátok kopolimer, imidazolidinil-karbamid, Methylchloroisothiazolinone, metil, Ciytric Acid, nátrium-klorid, Parfüm (Fragrance)

Konzisztencia - áttetsző, sárga.
Az aroma kellemes, de túl erős.

Miután sok pozitív véleményt olvasott erről a samponról, és általában a márkáról, elhatároztam, hogy kipróbálom. Kezdetben az én választásom egy kis mennyiségű samponra esett (literes palackok vannak), és nagyon örülök ennek, mivel nagyon csalódtam ebben a samponban. Rossz szappan, nem mossa a hajat, ezért a költség egyszerűen hatalmas. Az egyetlen plusz - a haj nincs összezavarva, és a sampon alkalmazása után a haj selymes lesz.
Elvileg a gyártó nem becsapja, nem áldozik, és valóban fényt hoz a hajra, de még mindig a sampont kell tisztítania a hajat, és ilyen áron sokkal jobb lehet.

450 rubel
Felhasználási idő: 1 hét (naponta 2 alkalommal)
Értékelés: 3 +

2. Keune javító sampon - sampon "helyreállítás"

A termék leírása a gyártó cégtől: a sampon tisztítja, helyreállítja az erőt, az egészséget, a ragyogást száraz és sérült hajra.

Összetevők: Aqua, nátrium-lauret-szulfát, betaint, nátrium-klorid, PEG-200 hidrogénezett gliceril-palmitát, pantenol, PEG-40, hidrogénezett ricinusolaj, Parfüm, nátrium-benzoát, Polyquaternium-10, gliceril-laurát, PEG-7-gliceril-kokoát, Citromsav Acid, Polyquaternium-7, Argania Spinoza Oil.

Konzisztencia - átlátszó, ragacsos.
Az aroma kellemes, de először éles.

Néhány amerikai szépség magazinban láttam ezt a sampont az 5 legjobb helyreállító samponban. A sampon habokat nyújt, de először nem tisztítja meg a hajat, meg kell ismételnie és megismételnie - és nem tetszik nekem. De ennek a terméknek az a nagy előnye, hogy a haj után puha és fényes lesz, és nem is kell a kondicionálót használni.

400 rubel
Felhasználási idő: 2 hét
Értékelés: 4

3. Korres sampon színes hajra napraforgóval és gúzsával

Termékleírás:
Aktívan helyreállítja és megőrzi a színes haj színét. Klinikailag bebizonyosodott, hogy a napraforgó kivonat a színes haj színét megőrzi, és háromszor hatékonyabban védi az UV-sugarakat, mint a hagyományos antioxidánsok. Az F és B5 vitaminok felülmúlhatatlan helyreállítási tulajdonságokkal rendelkeznek, és megakadályozzák a haj keresztmetszetét. A napraforgó és a varázslat - a polifenolok természetes forrása - megtartják a haj színét és ragyogását gyakori mosással, formázással vagy napfény hatásának kitéve.

Összetevők: Aqua / Víz / Eau, nátrium-lauret-szulfát, betaint, Kálium Olivoyl hidrolizált búzaprotein, alkohol, benzoesav, biotin, butilén-glikol, Coco-glükozid, dehidroecetsav, etil-hexil, Glicerin, gliceril-oleát, Glycine Soja (szójabab) Olaj, Glycine Soja (szójabab) szterolok, glikolipidek, guár-Helianthus annuus (Sun¬ower) mag kivonat, hexil- Cinnamal, hidrolizált búzaprotein, hidrolizált búzakeményítő, Hidroxietil Cetyldimonium foszfát, hidroxi-etil-etil-cellulóz, Hydroxyisohexyl 3-ciklohexén karboxaldehidet tejsav Acid, laktit, Laurdimonium hidroxipropil hidrolizált keratin, linalool, niacinamid, Origanum Dictamnus kivonat, Origanum Majorana levél kivonat, pantenol, Parfüm (Fragrance), fenoxietanol, foszfolipidek, poliami-biguanid, Poliszorbát 80, kálium-szorbát, Sideritis syriaca kivonat, nátrium-benzoát, nátrium- klorid, nátrium-Cocoamphopropionate, nátrium-glükonát, keményítő Hydroxypropyltrimoniu m Klorid, xilit.

Személyes vélemény:
Konzisztencia - átlátszó, sárga színű.
Az aroma természetes egy amatőr számára.

Általában szeretem a Korres céget, mert ez olyan márkává válik, amely természetes kozmetikumokat vagy próbákat tesz. A sampon tökéletesen megtisztítja, először tisztítja, de a haj rosszul keveredik, köpködé alakul át, ami nagy és kövér mínusz számomra. Már nem fogom megvenni.

620 rubel
Felhasználási idő: 2 hét
Értékelés: 4

4. Loreal Professional Vitamino szín sampon - sampon színes rögzítő színes hajhoz

A termék leírása a gyártóktól: meghosszabbítja és védi a szín ragyogását, így a haj fényes és puha.

Összetevők: víz, nátrium,-laureth-szulfát, dinátrium-kókusz-amfodiacetát, dimetikon, glikol-disztearát, nátrium-klorid, PPG-5-ceteth-20, nátrium-benzoát, kókuszamid Mipa, nátrium-metil-parabén, szalicilsav, guár-karbomer, etilparaben, tokoferil, acetát, pantenol, etil-hexil-metoxi-cinnamát, linalool, 2-oleamido-1,3-oktadekándiol, magnézium-szulfát, limonén, metil-kokoát, nátrium-kókuszsavészter, citromsav, nátrium-hidroxid, illat

Személyes vélemény:
Konzisztencia - kellemes, selymes; gyöngyház színű
Az aroma finom, finom yum-yum.

Ez a sampon nyilvánvaló vezetője a "4-ki" között. Először is ez a sampon a professzionális gondozás termékeire utal, és mint mindig remélem, hogy ez a szakmai gondoskodás lesz a hajamra a WOW-nak. Jól penetrál, sampon öblíti a hajat 5+, a haj fénylik és selymes lesz. Ez a sampon megoldotta az örök problémámat a festett haj szárazságával, és a színe hosszabb ideig tartott.
ár:

500 rubel
Felhasználási idő: 3 hét
Értékelés: 5

A jövőben megvásárolok egy légkondicionálót és egy maszkot a Loreal Professional Vitamino Color sorozatból. Lányok, akik megpróbálták? Ugyanazt a hatást nyújtják, mint a sampon?

Érdekes blogbejegyzések

Érdekes hozzászólások a közösségből

  • A kozmetikai minimum a hajápoláshoz 7658
  • Von-U Platinum Sampon száraz és normál fejbőrre Durva száraz haj 971
  • Hogyan lehet visszaállítani a hajat a veszteség után? Nioxin termékek hajhosszabbító hajápoló készlet 4 3 9542
  • Mély hajfelújítás Gliss Kur vagy "ismét huszonöt" 5811
  • Friss, masszív haj száraz samponnal Schwarzkopf Styliste Ultime Biotin és Volume + kis lifhak 4417
  • Nagyszerű hozzászólás arról, hogyan nőhetek a hajam a 9941 telén
  • Hableány könnyek a L'oreal Colorista Washout 12686-ból
  • Eraser-spirál Beauty Bar 3442
  • Kiko Double Touch rúzs 120 Rosy Mauve - tartós folyékony rúzs 11 SashaEf
  • Bobbi Brown krémes ajakszín # 5 kék málna 18 KSeniia_S
  • A viasz, amit a kozmetikumok készítéséhez használok 11 Irina1988
  • Nouba Baked Duo Shadow Noubatwin 34 12 évvel ezelőtt
  • 100 élénkítő gyógynövény Agafia Tápláló kézolaj nagyon száraz és időjárásálló bőrért 21 Diana-Nathalie
  • Christina Aguilera "Christina Aguilera By Night", mindössze annyit kell viselnie ma este 18 Anastasia_Bubovich
  • mutass többet
  • Smink a #nomakeup hatással 0 Meitan
  • Az olaj nem rontja el a bőrt: az én kapcsolatom a kókuszolajjal Ejtőernyő (India) 16 psashken
  • Spivak Hydrophil make-up olaj a szemekből Vanilla 9 AnnaMaka
  • Első lépések Givenchy 1 NikaVeronika1
  • Csak színes aqua liner W-359 0 Irina1988

Kapcsolódó cikkek