Minden a Sochi Uralban - az orosz kupa döntőjévé tette - a rubint

A srácok kiemelkedő mérkőzésen töltötték, 2: 1-es veréssel Kazan-t.

"Ural" és "Ruby" shlestnulis az oroszországi kupában.

Ma, az "Ural" először a történelem során, hogy az utolsó a kupát Oroszországban. Ebből a célból a Ekaterinburg csapata Kazan "Rubin" -ot verte 2: 1-es pontszámmal. Az ellenfélünk ebben a szezonban több mint 30 millió eurót költött a játékosok felvásárlására, de az orosz bajnokság asztalánál csak egy sor került a Ekaterinburg csapat fölé. Ugyanakkor a "Ruby" nyíltan kijelentette, hogy csak a győzelem a kupában képes lesz igazolni ezeket a mega-költségek.

Azonban minden csésze mérkőzés csak egy mérkőzés, amit bármelyik csapat nyerhet. By the way, az E1.RU legtöbb olvasója megjósolta a "Ural" győzelmét - ez volt a változat, amely a harc reggeli bejelentését nyerte.

Az E1.RU először a "Urals" mérkőzést nézte online módban.

Nézzük meg, vajon az E1.RU látogatóinak igaza van-e.

A mérkőzés csak egy kicsit kevesebb, mint fél óra. A kiindulási készítmények már ismertek.

"Ural": Zabolotniy, Balazhits, Merkulov, Novikov, Kulakov, Fidler, Emelyanov, Dimitrov, Bikfalvi, Lungu és Ilyin.
Raktáron: Arapov, Timofeev, Tabidze, Dinga, Pavlenko, Pavlyuchenko, Pankov, Glushkov, Lomakin, Korobov, Serchenkov és manucharyan.

"Ruby": Ryzhikov, Bauer, Burlak, Nabiullin, Zambrano, Tsaktash, Kambolov, Rochina, Lestienne, Zhemaletdinov és Jonathas.
Raktáron: Nesterenko, M'Vila, Tkachuk, Ustinov, Kuzmin, Sanchez, Karadeniz, Akhmetov, Song, Akmurzin és Mahatadze.

Az "Ural" edzője ugyanazokat a játékosokat bízza meg, mint a nemzeti bajnokság mérkőzésein. Nem Dantseva, mivel piros lapot kapott az utolsó mérkőzésen. Őt Merkulov váltotta fel.

Olvasóink már csatlakoztak a műsorhoz. Szergej úgy véli, hogy az "Ural" rendszeresen fog nyerni. Alexander is hisz az ő hazai csapatában - előrejelzése 2: 1.

A csapatok már felmelegednek.

Szergej beszámol a "C" szalagról. Ma sok néző lesz, ezért jobb, ha előre eljössz a stadionba.

Az időjárás Jekatyerinburgban napos. Ebben az esetben erős szél és hűvös. A meccs kedvéért lehet és légy türelmes.

A mérkőzés előtt egy perc csend volt. Emlékeztek azoknak, akik a robbanás során elpusztultak a metróban Szentpéterváron.

Az első veszélyes támadás a mérkőzésen "Ural" volt: Dimitrov több kört körbevett a jobb oldalon, majd megütötte. A labda a pólus közelében repült.

A rajongók fotókat küldenek a standról.

Városvezető Alexander Jakob focizni néz a VIP standról.

"Ruby" nem is ül a kapuknál - a "Rubin" játékos lerohanálta a labdát a szabadrúgás oldalán, de Zabolotniy jól ütötte a labdát.

"Ural", miközben őszintén szólva - a csapat a vágygal játszik, jó ütemben. A 11. percben Ilyin volt egy pillanat, de a meccsünk nem tudta megfékezni a labdát.

Kulakov híres léptekkel a jobb oldalára lőtt a kapusba, ahol Ilyin elvette a labdát a kapuba.

A standokon, barátok, van egy csodálatos hangulat. A rajongók sikoltoznak, hogy még egy célra van szükség. És pillanatok merülnek fel. A legfontosabb az, hogy a játékosaink nem játszanak a számla megtartásában.

A legaktívabb játékos, "Rubin" - Gracia vezetőedző, folyamatosan ugrik a szélén.

Egy kazán kolléga mellettem ül, de őszintén beteg az Ural számára, mivel szerintük nem szeretik a Gracia-t Tatarstanban.

A veszély az "Ural" kapuján, ha igen, majd a sarkok rajzolása után. Azonban néhány komoly ütéshez nem jut el.

Tökéletesen ötvözi a bal oldalon Emelyanovot és Bikfalviot. Több átutalás, kilépés a központba, de a végén egy pontatlan átvitel. És sajnálom, gyönyörűvé válhat.

A játékvezető nem észlel szabálytalanságot Ilyinnel a mező közepén. Egy kicsit, de kellemetlen.

Rossz hírek: a 31. percben Jonathas kiegyenlítette a Lestienne kupolát. Valahogy nagyon könnyű volt a vendégeknek még a pontszámot is elérni.

Nehéz a srácoknak játszani a "Rubin" magas játékosaival. A harcokban nyíltan elveszítjük őket.

A jelenlegi "Urals" egyik vezetője - Eric Bikfalvi - elhagyta a mezőnyt. Edgar Manucharyan helyettesítette.

A bíró az "Uralok" kapuján büntetést szab: Novikov kopogtatta Nabiullinát.

És úgy tűnik, hogy most a pontszám 1: 2 lesz. Jonathas azonban egyszerűen nem jutott be a célba. Köszönöm ezt!

A "Rubin" rajongói könnyen számíthatók. Kevesen voltak Kazanból.

Ebben a helyzetben a lényeg az, hogy elviseljük a játékmenet végét. Nyilvánvalóan a "Ural" játékosai valamennyire leültek, ami a vendégek által használt.

Szünet. Pihenünk, és csak felmelegedünk. Hogy tetszik az első félidő?

És mozgásban. Sajnáljuk, de nem lehet megismételni ezt a videót a régi mérkőzésből

Az utca valóban hideg. De a rajongók nem veszítenek el, és a kedvenc csapatának sálat takarít meg.

A második félidő kezdődött. Tkachuk hagyta el a vendégeket a pályán.

Az urálok főszereplője - római Pavlyuchenko - aktívan felmelegszik. Valószínű, hogy ma megjelenik a pályán.

Szögletrúgást követően "Ural" Sasha Novikov védelme a középpályán volt. Jóképű.

AAA! Friends! Milyen pillanatot hozott létre Chisa! Kedves Lungu megtörte a bal oldali kaput, megdöbben, rúg, de a labda eltalálja a keresztlécet. Kár.

Továbbra is kommunikálunk a rajongókkal. Bevallják, hogy az érzelmek túlcsordulnak. A stadion légköre fantasztikus.

A stadionnak sok gyermeke van. És ez rendben van.

Beszéljünk arról, hogy mit tegyünk most "Ural": száradni vagy továbbra is aktívan támadni? Természetesen a második lehetőség előnyösebb, de elég lesz ereje?

Merkulov elmenti az "uralt" a jobb oldali gólról, és kiüti a labdát az üres gólból. De Tkachuk csak kaphatott! Adrenalin!

Nem tudok hallgatni a bírálatról - Eskov csak egy módon fütt. A következő büntető rúgás után Burlak veszélyesen lőtt.

Egyre többször megnézzük a stopperórát. A 82. perc. 10 percig játszani. A rajongóknak viszont egy harmadik gólt kell megkövetelniük!

Dimitrov jó meccsre tett szert, de Tarkhanov úgy döntött, hogy a Korobov mezőre helyezi.

Ilyin nem csak a pontszámokat, hanem a védekezést is védi. Ahogy most a mezőny felénél volt, hogy felemelje a labdát az ellenfélről. Cool játékos!

A valódi esélyt kiegyenlíteni Tkachuk, de nem jutott a labdába. A bíró három percet adott. Elviselni, muzhiks.

Elment a halomba. A sarokban a büntetés megy kapus Ryzhikov. Visszataszító!

A rajongók énekelnek: "Szocsiban, Szocsiban!" Emlékezzünk vissza, hogy ez lesz a végső.

Whistle! A döntőben vagyunk. Hölgyem, elvtársak.

De ezek olvasóink a győzelmet előre jelzik! ;) Emlékezzünk az E1.RU szavazási eredményére:

Az urálok főedzőjét az újságírók fogadták, és tapsoltak.

- A játék csésze volt, és senki sem akart beletenni. Éles küzdelem volt. Mindkét csapatnak sok veszélyes megközelítése volt. Mi voltunk az elsőek, de aztán elsüllyedtünk. El is teltek. A második félidőben sok harc volt, mert a mező kissé viszkózus. De sikerült pontot szereztünk. Elérkeztünk a történethez, eljutottunk a döntőbe. Mindannyian meghívást kaptunk Szocsiba "- mondta Alexander Tarkhanov a sajtótájékoztatón.

Az Egészségügyi Minisztérium azt javasolta, hogy megtiltsák az alkohol eladását a részeg fogyasztóknak