Jelentés a Premier League mérkőzésről - bányász - tobol, labdarúgás

A Kazahsztán Premier Liga hetedik fordulójában Karaganda Shakhtar egy hazai mérkőzésen játszott a Kostanay Tobolt.

A játék rétegében a fő döntőbírónak gyakran meg kellett szakítania a találkozót - a vendégek agresszíven kezdték a mérkőzést, és többször is megsértették a szabályokat a "bányászok" ellen. Ennek eredményeképpen a 15. perc előtt Shakhtar két kényszerített helyettesítést hajtott végre. Először Mikhail Gabyshev elhagyta a mezőnyt, majd Alessio Allegria után. Ehelyett Ilnur Mangutkin és Oralkhan Omirtaev jelentek meg a pályán. Fiatal csatár Shakhtar, miután belépett a játékba, sikerült egy ütés után megérkezni, miután Marko Stanoyevich sarkából átsiklott, de a múltban. Közelebb a 30. percig, Shakhtar elkezdett tönkretenni az ellenfél góljába. Egymást követő hosszú felvételek eltalálásáról okozott Julius Szőke, Coredo Ayegbusi és Rinat Khairullin, de komolyan zavarja a kapus Dmytro kostanaytsev Nepogodova nem tudtak. A 37. percben a bányászok dinamikusan kialakították a potenciálisan veszélyes támadást. Oralkhan Omirtaev játszott „stenochku” a Daurenbek Tazhimbetovym és vezetett „randevú” Shtefana Zoshaka, de a vendégek nem adták sztrájk Szlovákiában. Az első félév függönye alatt a "Tobol" sikeresen megnyitott egy számlát és előrelépett - Almir Mukhutdinov a "narancssárga-fekete" büntetőterületen vezetett saját céljához vezetett.

A szünet minden bizonnyal előnyhöz juttatta Alexei Eremenko csapatát, és három perccel az svitka után a bírók "bányászok" kiegyenlítették az eredményt az eredménytáblán. Miután benyújtotta a sarok gólt szerzett csatár Shakhtar Daurenbek Tazhimbetov. Karaganda lakói tovább folytatták a helyzetet Dmitro Nepogodov büntetőterületén. Kétszer a "Tobol" kapuján Stafan Zoshak, de mielőtt a fúvók a célba nem jöttek. A 78. percben a "bányászok" edzője végezte el az utolsó helyetteset - Rinat Khayrullin helyét Vladislav Vasilyev váltotta fel. Egy perc alatt a vendégek előrelépettek George Despotovics támadásával. A szerb megcsókolta a bőr lövedéket, és a keresztléc felett repült. A "Tobol" kapu után Vladislav Vasiliev és Marco Stanoevics kínozták, de mindkettő nem volt elég pontossággal. A játék végén konfliktushelyzet alakult ki a játékosok között, ami kölcsönös visszavonulást eredményezett: Boris Kadio a házigazdákból és Alexei Shchetkin a vendégekkel. A játékvezető végleges sípja rögzített - 1: 1.

Hiba történt a szövegben? Jelölje ki az egérrel és nyomja meg a CTRL + Enter billentyűt. Köszönöm!