8 Fogadások, mint a munkáltató emlékezetes, goitguru

8 Fogadások, mint a munkáltató emlékezetes, goitguru

Minden kivétel nélkül minden interjú, még a legsúlyosabb munkaadók közül is, az elejétől a végéig előadások. Minden oldalon jól játszani benne (kivéve a párbeszéd, a produktív kommunikáció, karizma és a tulajdonosi szerep) és rossz (rettenetes beszéd, rossz tulajdonosi kérdés, sok szünetek, stb.) Ha teljesítménye nem volt emlékezetes, akkor valószínűleg "repül". Ez az igazság megfoghatatlan, és nagyon ritka esetekben meg lehet cáfolni. A következő 8 tippet, hogyan kell emlékezni a munkáltatóra, gondosan kell alkalmaznia és előzetesen meg kell próbálnia magát. Önnek kell őszinte legyek, és a siker garantált. De ne felejtsük el, hogy ezek a tippek csak erősítik az esélyeiteket, de nem fogják létrehozni őket a semmiből. Végül meg kell felelnie a keresett pozíciónak.







Válasz az üdvözlő dobozban. Arra a kérdésre, „hogy vagy?”. „Megközelítés”, és így nem szükséges válaszolni a szellemben - a „normális”. „Jó.” Ha azt mondják, hogy úgy érzi, „lelkesen, mert ma adtál nekem az esélyt, hogy bizonyítani tudásukat”, vagy „Nem vettem észre az idő, amíg egyre neked, mert szívódott fel a tükröződéseket a javaslat” - nagyrészt különbséget akkor többek között pályázók.

Ha a rendszer megkérdezi, hogy megoldja a problémát, vagy bizonyos kérdés megválaszolására, amelyre választ tartalmazó algoritmus akciók, a legjobb, hogy egy notebook, és válaszoljon a kérdésre halad vázlatosan ábrázolja azt a papíron. Ez erősíti a képét a regisztráló tudatában, mint alapos személy, amely alkalmas arra, hogy módszeresen és alaposan megoldja a problémát.







Próbáld meg figyelmesen emlékeztetni magadat az interjú után, de óvatosan és nyugodtan csináld. Talán egy interjú során a munkatárs valahogy különleges módon felismerte Önt, és emlékezett rá. Például, mint "egy fickó ugyanabból az egyetemről, ahol tanultam", vagy meglepődtem, hogy megtudja, hogy van katonai rangja. Akkor érdemes üzembe helyezni, és hálásan levelet írt az interjúra való alkalmasságról, említsd meg ezt a részletet. Határozottan a recruiter gyorsan megjegyzi Önt ebben az esetben.

Használjon kreatív, de az okon belül. Akkor jött be egy interjú egy pólót nyomtatott, vagy önéletrajzát vége után az interjú kérni egy percet játszani ukulele egy toborzó, de ez a megközelítés működik, csak kivételes esetekben. De, hogy játszhat az Ön javára, mert ez egy kérés, hogy interjút mellett angol vagy más nyelven, amelyet a vállalati papírokat munkáltató. Vagy például, ha a munkáltatóval azonnal megkérdezi a munkáltatótól a tényleges kérdést - állítson fel egy PC-t, fordítson, vagy mutasson más készségeket.

Nagyon gyakran vannak csoportos interjúk. Ha emlékezni akarsz a jelenre, akkor használhatsz néhány trükköt. Először ne zárd be magad, hanem mindenkihez fordulj, fordítsd a szemedet és kapcsolatot létesítsd a jelenlévőkkel. Másodszor, emlékszik a nevét, akikkel meg sobeseduyuschih továbbra kérdés megválaszolásával vonzó az előző választ - „Köszönöm a kérdést, Anatolij, Evgenia első kérdeztük a negatív élmény, és én ezt kiegészítve az is, hogy ...”. Próbáld meg egyesíteni mindazokat, akik jelen vannak a vita során. akkor kommunikatív leszel.

Meg kell hagyni, rövid történeteket és példákat a múltbeli tapasztalatok, ha: sikeresen összetett kérdésekkel foglalkoznak a saját, bérelt férfi, tanultak a hibákból, sikert ért el, nem fél, hogy módosítsa / cserélik, és fizettek ki, hogy kreatív megoldásokkal megvalósított-e racionalizálás megoldás és hasonlók. Próbálj emlékezni az utolsó munkára vonatkozó történetekre, és ökológiai szempontból alkalmazd őket az interjúban, hogy a tényekkel való kapcsolatfelvételt készítsd.

Mindenképpen emlékeztesse magát az interjú után. Ezt hívással, írásban vagy egyéb rendelkezésre álló eszközökkel lehet elérni azokon a kapcsolatokon, amelyeket előre megkapott vagy nyilvánosan elérhetővé tettek.

(A themuse.com alapján)