7 Negatív gondolatok önmagukról, amelyeket meg kell szabadulnunk - az érdekes világban

7 Negatív gondolatok önmagukról, amelyeket meg kell szabadulnunk - az érdekes világban

1. Gyűlölöm magam

Nem számít, mennyire összetett és elviselhetetlennek tűnt a helyzet, ez a gondolkodás legyen a tabu! Kétségtelen, hogy olyan jellemzőkkel és tulajdonságokkal rendelkezel, amelyeket nem szeretsz, de hogyan gyűlölhetsz magad miatt, különösen, ha még nem tudod megváltoztatni őket. Nem szabad szégyellni egy másodpercig, hogy ki vagy.







2. Nem vagyok elég jó (jó)

Gondolod, hogy nem vagy különösebben okos, középszerű vagy egyáltalán nem szép? Akkor kérdezd meg magadtól, miért keresi meg ezt a gondolatot. Ha a rokonai elmondják ezeket a szörnyű dolgokat, csak ne higgyük el. Körüljön az emberek motiváló és bátorító emberekkel, és kerülje azokat, akik rosszul gondolkodnak magáról. És ha a diszfunkció és a kellemetlenség oka magazinok és tévéműsorok, akkor meg kell értened, hogy ez túlságosan eltúlzott, és a képek a Photoshopban vannak.

3. Magányos vagyok az életemben

4. Megérdemlem ezt

Gyakran mondjuk ezt a kifejezést pillanatnyilag vagy néhány negatív esemény után, de ez egy hatalmas hiba. Soha ne hibáztasd magadat, ami történt. Ez rossz, és még abnormális is gondolkodni. Néhány problémát nem lehet megakadályozni, és mások elkerülhetők, de Ön biztosan nem érdemli meg.







5. Nem tehetem ezt

Halkan hangzik, de mindent megtesz, ha tényleg azt akarja. Ha számos célod van, törekedj a végrehajtásra. Ne féljen a meghibásodástól vagy a meghibásodástól. Határozottan nyilatkozzon magáról, hogy ezt megteheti, és pozitív marad.

6. Én vagyok a legrosszabb ember a világon

Miután a szülőkkel való veszekedés vagy például a partner elárulása nagyon nehéz visszaszerezni érzelmileg. Kérem, értse meg egy dolgot: már a múltban van. A múltban, amelyet nem változtat, ezért nem hibáztat magadnak. Ha nem tudja kijavítani a saját hibáidat, akkor legalább képes önmagadra következtetéseket levonni. Minden ember nem képes nagyon jól és jogosan csinálni, de nem teszi őket automatikusan rosszul. Nem lehet valódi félreérthetetlen életet élni, ezért hosszú időre nem kell gondolkodni a kudarcokra.

7. Biztosan elutasítom, mert nem vagyok elég vonzó (vonzó)

Úgy gondolod, hogy egy potenciális partner elfordul tőle. Miért? Biztos vagy a megjelenésedről vagy az intelligenciádról? Ha a kiválasztott egy külső, szupermodell alakot szeretne, akkor még csak két másodpercet sem érdemel. Nincs ok azt gondolni, hogy nem vonzó. Mosolyogj, beszélj, és meglátod magad, mi fog történni. És felejtsd el, hogy a sóhajok tárgya sokkal jobb, mint te. A legfontosabb az, hogy ne becsüld le magadat!

Flytothesky.ru most az Instagramban. Iratkozzon!

7 Negatív gondolatok önmagukról, amelyeket meg kell szabadulnunk - az érdekes világban

Jelentkezz be a Viber-i nyilvános chatünkbe!

7 Negatív gondolatok önmagukról, amelyeket meg kell szabadulnunk - az érdekes világban




Kapcsolódó cikkek